Nehirnilin çeyizcikleri :)

Evet, ben şimdi kına mekanıyla anlaştım mesela, avansım hoop oraya gitti.
2 ay içinde komple kapatmayı düşünüyorum çünkü son zamanlar daha fazla masraf çıkacak.
Olsun canım ya, zaten country denince nedense akla hep gül dal çiçek ve pembe rengi geliyor. Halbuki country kır evi stili,e sadece pembe, mavi, yeşil ve beyaz' dan çiçekli koltuk ve perdelerden oluşmuyor. Ekose ve çizgili kumaşların, toprak tolarının da kullanıldığı bir tarz country, mobilyanın beyazı değil, ahşabın her tonunu barındırıyor.. Doğallık ve sadelik demek, aslında tabaktan çanağa çiçek ve renk demek değil.. Hatta şuan ben dahil bakıyorum herkesin country değil vintage vari aslında.. :KK48:
Eki Görüntüle 1317983 Eki Görüntüle 1317988 Eki Görüntüle 1317990

Bende kına mekanı bulacağım o kadar çok şeye para harcıyoruz ki sıra gelmiyor :KK17:Evet sade tercih etmemden yana kurtarıyor gibiyim o üstteki paylaştıklarına var ya bittim bebe mavilerinden gök mavilerinden gözümü alamam hiç bir zaman pembeden daha çok içimi açıyor sanki su yeşilleri falan:KK37:Vintage sevmiyorum ama ağır geliyor bana:KK16:Sana özelden bir şey yazıcam canım işten çıkarsam akşam yazarım:KK36:
Ya kızlar oysho dan online alışveriş yapabiliyomusunuz :) yada ev giyimi çamaşır alışverişi yaptığınız site varmı???
Ben bulamadım canım bir çok site var ama oyshonun yok sanırım :KK36:

Bende kına mekanı bulacağım o kadar çok şeye para harcıyoruz ki sıra gelmiyor :KK17:Evet sade tercih etmemden yana kurtarıyor gibiyim o üstteki paylaştıklarına var ya bittim bebe mavilerinden gök mavilerinden gözümü alamam hiç bir zaman pembeden daha çok içimi açıyor sanki su yeşilleri falan:KK37:Vintage sevmiyorum ama ağır geliyor bana:KK16:Sana özelden bir şey yazıcam canım işten çıkarsam akşam yazarım:KK36:

Ben bulamadım canım bir çok site var ama oyshonun yok sanırım :KK36:

Aynen ama görünen o country ve vintage`in harmanlanmis hali

Beyaz eşyalarımızı da aldık nasipse darısı fırınımızın başına onu da eve göre artık :nazar:Buzdolabı ve Bulaşık makinemiz Siemens, Çamaşır makinemiz kurutmalı olarak LG :KK68:
siemens-kg57np72ne-z.jpg
MAG_4050400.jpg
MAG_3886619.jpg

Mobilyalarımız şimdilik bu kadar Doğtaştan yana kullandık tercihimizi köşe takımımız vizon renginde olacak berjerimiz lacivert orta sehpası henüz yok Yatak odamız bazalı şekilde hazırlanacak sadeci bizden ancak böyle birşeyler oluştu :KK53:sizlere daha daha güzelleri nasip olsun inşallah:nazar::KK68:
Eki Görüntüle 1341461 Eki Görüntüle 1341462 Eki Görüntüle 1341464

Kuzum içim açıldı resmen, harika bir model. Güzel günler de kullan inşallah.. :KK68:

Mobilyalarımız şimdilik bu kadar Doğtaştan yana kullandık tercihimizi köşe takımımız vizon renginde olacak berjerimiz lacivert orta sehpası henüz yok, Yatak odamız bazalı şekilde hazırlanacak sadeci bizden ancak böyle birşeyler oluştu :KK53:sizlere daha daha güzelleri nasip olsun inşallah:nazar::KK68:
Eki Görüntüle 1341461 Eki Görüntüle 1341462 Eki Görüntüle 1341464
Kalite ve siklik kokuyor resmen. Iyi gunlerde kullanin canim. Senin zevkinden de bu beklenirdi, aydinlik sevimli bir evin olacak bayildim :) :nazar::KK37:

Kuzum içim açıldı resmen, harika bir model. Güzel günler de kullan inşallah.. :KK68:
Ferah değil mi canım bizimde içimizi açtı gördüğümüzde bari country oluşturamadık modernin de şirin hali olsun dedik spora kaçtık birazda artık renklerle açacağız nasipse çok daha güzelleri sizlerin olsun :nazar::KK68:

Kalite ve siklik kokuyor resmen. Iyi gunlerde kullanin canim. Senin zevkinden de bu beklenirdi, aydinlik sevimli bir evin olacak bayildim :) :nazar::KK37:
Öyle mi diyorsun canımcım ya inşallah:nazar: eminim ki seninde harika bir evin olacak zevklerimiz benziyor kuzum benim bir gün belki o koltuk da beraber kahve yudumlamak da nasip olur :KK19:

X