NE YAPTIĞIMIZI BİLELİM...

Hayatın koşturmacasından yoruldum sanırım

tükendiğimiz anlar oluyor zaman zaman hava da etkili içimize kapanasımız geliyor. hala böyle tek başıma beni bir yerlere kapatsalar düşüncesi var bende yapamadım yaaa içimde kaldı. dua et en rahatlatıcı rabbime arz et bütün düşüncelerini onu dost edin. ne büyük nimet . Allah herşeye Kafii

benimde şu ara işyerinde sıkıntım var yetişemiyorum hiç birşeye gücümü tam topladım derken devriliyorum . hobaaa derken başa . bir an önce organizatör olarak işimin başında görev yapmalıyım artık yardımcımda var onun rahatlığı beni bayağı yaydı :)

okuyucuu bu hafta zayıflama topiğinde birinci olmuşsun tebrik ederim bak işte iyi gittim gittim ne oldum? Şişmanlama topiği olsaydı orda da kesin ben birinci olurdum

okuyucuu bu hafta zayıflama topiğinde birinci olmuşsun tebrik ederim bak işte iyi gittim gittim ne oldum? Şişmanlama topiği olsaydı orda da kesin ben birinci olurdum

ahhahahha bende 1 hafta öncesine kadar öyleydimm merak etme nedense regl öncesi bir hırsla 1 hafta düzenli dengele yedim ve sonuçç harika şimdi regl diye salmamam gerek :/

gelin 1 hafta da olsa irademizi ne olursa olsun koruyalım yaz geliyorrr bizi iyice gevşetmesin ne dersiniz valla gaza ihtiyacım var sönsemde her birimiz birgün böyle şevkli olsak yeter :))))))))))

ne dersiniz ? hayal_hatun Yildiztozu16

Boy; 1.62 cm
Kilo; 60.9 kg
Yaş; 25
Durum; Masabaşı İşi - Az tempolu hareket ediyorum - istesem daha fazla kalkıp oturabilirim.
Diyet grubundayım. yediklerime dikkat ediyorum . akşamları özellikle 7 den sonra yememek hedefim.
kitap okuma alışkanlığı yemekten sonra yapmalıyım. yemek aklıma gelmemeli . kitap bitince ibadetle meşgul olmalıyım ki telefonu elime az almalıyım. kendimi geliştirmek için farklı dalları araştırmalıyım. Ki heyacanım artsın .
ilk olarak kilo vermek aslında hedefim . yaz geliyor sıkışmamam moralimi bozmamam gerek yaz ın insan içine bolca çıkıcam aktivitelerim var .

Sizin eğlenerek zayıflama topiğini okumaya başladım. Yakında oraya gelebilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…