NE YAPTIĞIMIZI BİLELİM...

Akşam yemek yememe 4/7
Saat 22.00’den sonra sosyal medyayla meşgul olmama 4/40

Akşama yemek programı var bakalım ne yapacağım

Akşam yemek yememe 5/7
Saat 22.00’den sonra sosyal medyayla meşgul olmama 5/40

Dünkü yemek saat 16.00 itibarıyla bitmişti. Yani akşam yemeği saatinden çok daha önce bitti program o yüzden şanslıydım:)

Akşam yemek yememe 5/7
Saat 22.00’den sonra sosyal medyayla meşgul olmama 5/40

Dünkü yemek saat 16.00 itibarıyla bitmişti. Yani akşam yemeği saatinden çok daha önce bitti program o yüzden şanslıydım:)

bende dün sabah kahvaltısı ailemle yaptım ondan sona sadece türk kahvesi içtim akşama misafirimiz vardı 4 de mutfağa girdim yemek yiyişimiz 7:30 du iyi kurtardım yine :))))

dişim bir ağrıyor ki sormayınnn bugün bayağı aksiyonlu birgün oldu neyseki 2 saat kaldı nefes almaya dayan okuyucuu dayan :) acıkmadıkça yemek yemiyorum artık ve insan yoğun olunca aklına gelmiyormuş iyikide yoğunluk var :))))))))))

İşte şu anda yoğun olmadığım için gözüm yemekte öğlen çok güçlü yemedim şimdi acıktım:) ama son iki gün, sabır diyorum.

ahahahha :)

dün akşam marketten tahıllı kepek ekmeği aldım şimdi sandwiç yaptım onu yiyorum akşam da iradeli gittim ama maşaallah :) regl olcam onun şişliğide var
Akşam 20.00 sularında biri moralimi bozdu ve silsile şeklinde motivasyon kaybı yaşadım. Klasik ben

bu haftaya nedense böyle ipin ucunu kaçırmış herşeye geç kalıyormuşum gibi huzursuzlukla devam ediyorum..
gıcık oluyorum herşeye yine. regl halleri .......
aslında haftasonu cumartesi günü mağazaya gidip mimara gıcık olmamla başladı bu döngü bence laf edemedim ya gıcık oluyorum herşeye .. ukala daha geleli 5 ay olmuş herşeye hakimim havaları patronlara karşı bile . bence bu özgüven değil başka birşey ... neyse kendime gelmeliyim ve şu yığılan programsız işlerimi düzene sokmalıyım . resmen gıcıklığımdan hiçbirşey yapmadım . verimsiz eleman = ben kovsalar yeridir. :)

Allah herşeye Kafi...

bugünün sözü olarak buraya bırakıyorum :) rabbime sonsuz şükürler olsun rabbim kendine sığınanı asla yalnız bırakmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…