Ne yapardınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailemin, anneannemin , dayılarımın, amcalarımın, babannemlerin en az 3 er evleri vardı.
6 Şubat'ta hiçbir şeyimiz kalmadı.

Annenize hiç hiç hiç katılmıyorum. İnsanlar felaketlerden hiçbir şey öğrenmiyor ...
Yanlış anlamayın benim annem de sizinki gibi düşünürdü, şimdi ben gençliğimde çekmediğim çileyi çekiyorum diyor.
Allah kötü gün göstermesin de malına güvenme bir kibrit yeter, güzelliğine güvenme bir sivilce yeter demişler.

Siz ikiniz birbirinize dayanıp maddi manevi güçlü bir aile olabilecekseniz gerisi boş.

Evet tanıştıktan sonra anlarım muhtemelen dediğiniz gibi…
Biraz içlerine girmek, yakından tanımak lazım.
Anne rızası önemli elbet, bir sorun yaşamak istemiyorum umuyorum iyi insanlardır…
teşekkür ederim.

O kadar haklısınız ki…
umuyorum birbirimize şu an olduğumuz gibi hep destek oluruz.
Çok teşekkür ederim

teşekkür ederim
Ama şu da önemli, ne kadar kira veriyorlar,emekli baba nasıl ödüyor, çocukları yardımcı oluyor mu,babası vefat ederse,anne de ev hanımı ise kira ve diğer giderleri nasil karşılanacak.. emeklisi anneye kalacak ama rakam düşecek..gelinimiz bize bir daire verir derler mi?hayatta hicbirsey tam olmuyor işte..temiz aklıbaşında biriyse düşünebilirsiniz

tesekkür ederim hiç bu acılardan düsünmemistim…
bu acılar biraz mide bulandırıcı ne yazık ki…
tesekkür ederim.

tesekkür ederim hiç bu acılardan düsünmemistim…
bu acılar biraz mide bulandırıcı ne yazık ki…
tesekkür ederim.
Bunlar aklınızda olsun ama dediğim gibi önemli olan bu adamın düzgün karakterli olması..yoksa parayı gören adam da başka yollara sapıyor, yolunu şaşırıyor..sonuçta ailenizden size kalacak olanlar yasal olarak da sizin,boşanma halinde pay talep edemiyor..2 evladını da okutmuş, meslek sahibi yapmış bir aile...belki kimseden birşey istemeyecek yapıda bir ailedir..

Baba emekli değilmiş ki oda polismis maaşı yüksektir belkide birikimi vardır adamın emekli olunca alacaktir kendine ev ikramiye ve birikim ile .Baba tek çalışan galiba tek maaşla 2 çocuğunu okutmuş evlendirmis belkide elindekileri cocuklari için harcamıştır.

Eş adayınız da polismis maaşı sizden yüksekmiş aranızda çok bir uçurum yok bence zaten 3 yıllık çalışan birisi nasıl ev alsın araba alsın tayinci olacaksınız lojmanda kalırsınız siz de babası gibi ev alamayabilirsiniz belki yada alırsınız orası belli olmaz tâbi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…