ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

canım ne kadar maaş alıyorsunuz bende pc programla mevzunuyum. Kpss ye girecem bu sene inşallah bana tavsiye edebilir misin mesela

Düz Maaş 1915 TL.
Aile Yardımı da alıyorum ben. 2170 oluyor maaşım.
Kesintiler vs nedir tam olarak bilemiyorum ama.
En rahat kurumdayım ben.
Elbette tavsiye ederim. Bir bayan için en iyi meslek devlet memurluğu bence.

peki canım bu vikh'ler nerelerde çalışıyor birde aile yardımı derken ailenden uzakta olduğun için mi alıyorsun herkese mi veriyorlar bende programlama bitirdim acaba başka nerelerde çalışabılirız. Bu sene tercih yapıcam inşallah

Kamu kurumunda kadrosuz olarak çalışıyorum.
Sigortalıyım..
Evrak işlerindeyim..

1000-TL maaş alıyorum. Yol yemek yok. Artı hiçbir şey yok. Bu sektörde 8. yılım. Kurumda 3. yılım. İşe 850 ile başlamıştım..

Devlet böyle bir kurum işte. enfilasyonu açıklıyor bilmem ne kadar diyor. Ben asgari ücrete bu kadar zam yapacağım diyor. Bizim özeldeki patronlar enfilasyon oranını baz alıyor zamda. Devlet sonra aile yardımı/ iyileştirme zammı diyor. ee özeldekiler bunu hesaba katmıyor. Cımbızla itinayla çekiliyor her şey.

onu yerine ben cevap vereryim hazal..aile yardımı eş çalışmıyorsa onun adına verilen yardım oluyor yada çocuklar sosyal güvenlikte annenin üzerine ise o şekilde veriliyor.v.h.k.i ler hemen hemen bütün kurumlarda büro personeli olarak çalışıyor(.yani GİH )....düz memurdan 30-50 lira arası fazla alıyor ve aynı işi görüyor genellikle

canım şirket işçisi olarakmı çalışıyorsun

Ahh ahh dediğim gibi eşim Dubai'de olduğundan haftasonu basıp gitmemiz mümkün değil beraber. :)) Ama ben gidebilirim arkadaşlarımla valla sen anlatınca özendim valla hiç de gitmemiştim oralara en azından bir gezmek olur bana :)))

Benim korkum biraz da insanların yobazlığı oldu biliyor musun.. Ama öyle değil diyorsun bak ne güzel. Benim istanbulda oturduğum ilçede ergen yıllarım b.k gibi geçti onlar yüzünden. :) Evliyim ama sonuçta eşim yanımda yok şimdilik. Ben oraya tek başıma yaşamaya gittiğimde tırsıyordum açıkçası benim eve arkadaşlarım gelir gider. İnsanlarla yüz göz olmayacağım bir yerde yaşamak isterim..

Tabi şu an samsun konusunda en önemli red gerekçem eşim oldu.

Siz bmw aldınız galiba Hayırlı olsun güle güle gezin tozun kazasız inşallah

çok sağol canım benim cevapladğın için bu konu benim yararıma oldu aslında bu sene tercih yapıcam belki ön fikir olur

yasemıen ıs bul bebegım ısını ayarla baska fırmada ıs bul senın yerınde olanlar 1500/2000 arası ssk yemek alıyoröar
dort srnedır calısyor olman duzenlı ıs harıcınde ssana pek katkı saglamamıs
kendını gelıstırebılcen bı yer olsun

havada karada kaparlar

oglen aralarında ıs gorusmelerıne gıtmenı onerırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…