ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

2009 yılında bankadan istifa ettim maaşım o zaman 730 idi. Şu an devam eden arkadaşlarımla arada konuşurum.
Aldıkları maaş 970 olmuş. tabi bu gişe pozisyonu için.

Bundan 2 sene önce bankada çalıştım 850 tl maaş ile ve hergün. Aksama kadar yemediğim laf kalmazdı hiç haketmediğim halde neyse yine sinirlendim şimdi babamın yanındayım 5000 tl maaş alıyorum bana bu acıları çektirenleri Allah'a havale ediyorum babamdanda Allah bin kere razı olsun

7000ytl kendi isimin patronuyum...

Senin ki en iyisi... Hep özeniyorum kendi işi olanlara, herkes ne kadar özel sektör zor dese de.. Ben esnaf kızıyım, 4 kız kardeşiz ve çok rahat büyüdük. Şimdi Arş. Gör.yim dönere göre değişmekle birlikte 3500-4000 alıyorum. Türkiye şartlarında hiç kötü değil biliyorum, Allah'a nankörlükte etmek istemiyorum ama kafamın bir yerinde hep bir dükkan açıp kendi işimin patronu olmak var :) Bakalım hayırlısı...

web ve grafik tasarımcıyım.yaptığım işe göre kazanıyorum.3000-4000 tl arasında değişiyor aylık kazancım... home ofis çalışıyorum ve 2 firmaya bağlı çalışıyorum.ssk m yok.ama takılmıyorum aof den devam ediyorum.okul bitene kadar bi 5 sene bu işi yapıp evlenip ev almak niyetindeyim

ben özel bi şirkette özel kalemim.2011 de 1000 lira ile girmiştim 2014 yılındaki şu anki maaşım 1,500 tl.bana göre bin şükür gayet iyi bir maaş hamdolsun ama sizleri okuyunca bi yutkundum yani

Yurtdisinda Yasiyorum Esim Muzisyen ben calismiorum bir suredir. Esim ortalama ekstralarla Birlikde aylik 6000 euro kazaniyor Bende 700euro issizlik parasi aliyorum gul gibi gecinip gidiyoruz allahima bin sukur.

burda evimize kaç para getiriyor eşlerimiz demiyoruz bizleri soruyorlar ne iş yapıyorsun ne kadar alıyorsun diyorlar.sen işsizlik maaşı alıyormuşsun bunu yazman yeterlidir.çünkü türkiyede işsiz olup bir liraya muhtaç olan insanlar var.ve ben muneye sesleniyorum kesinlikle konu kapanmalı başka bi yere gidiyor çünkü konu..haksızlık olduğunu düşünüyrum açıkçası..

5 odalı bir pansıyonda 4 - 5 aylıgına temizlik yapacak bir bayan arıyorum. Kalacak yer verilecektir. Cennet gibi bir yerdir. Gecen sene yabancı uyruklu bayan calıştırsdık kadın cok memnun kaldı. Tanıdıklarınızda varsa iletin lutfen. 1200 Ytl maas verecdeğiz. Butik pansıyon oldugu için bahşişte veriyor insanlar. Hem tatil yapıp hem para kazanmak isteyen tadıklarınız varsa haber beklerim.

forumda çalışan insanlar kadar işsiz, atama bekleyen insanlarda var. Kaldı ki bu dert değil

kapatılması ya da taşınması çok daha uygun olur

Son düzenleme:

az alıyomussun bızım yan komsu yenı mezun oldu kızı asgarı ucretle basladı 1 sene calıstı
sonra memnun degıldı naptı ettı allah yardım ettı 1500 tl 300 tl yemek multınet ssk
olan bı yere basladı bu hafta

senın 2 alman lazım ıs bak derım kendını ama gelıstırbılcegın bı yer olsun veeere sakın iş bulmadan çıkma

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…