ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

Bence şimdi daha anlaşılır oldu.kusur derken, şartlarıma kusur buldunuz demek istemedim tabiki
şartlarımı anlatırken daha ne istiyorsun der gibi yorumunuza söyledim onu
neyse önemli değil. Umarım herkes emeğinin karşılığını bulur.

muhasebe bürosunda çalışıyorum.
1000 tl maaş
6 yıl deneyim
yol yok
yemek yok
cumartesı çalısırım

normalde bu sene zam almam lazımdı lakin vermeme gerekçesi olarak kardeşimin evlendığı donem işlere cok bakamadıgım ıcın sıgortadan ceza geldi ve 1 yıllık maaşımdan zam olaralk kesintiye ugradı malesefki.

Devlet memuru diyince merak etmiştim açıkcası .Zira bende kamuda 15 yıldır müdür olarak çalışıyorum yaklaşık bu kadar alıyorum..
Süpermiş o zaman :))
​Teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin. Bitirdiginiz bölümle alakalı sanırım maaş durumu kamuda.

Yurtdisinda Yasiyorum Esim Muzisyen ben calismiorum bir suredir. Esim ortalama ekstralarla Birlikde aylik 6000 euro kazaniyor Bende 700euro issizlik parasi aliyorum gul gibi gecinip gidiyoruz allahima bin sukur.

Son düzenleme:
2 yıllık yazılım uzmanıyım. Maaşım 2000 lira. Ve benim işi bırakmama 1 gün kaldı.
Freelance olarak devam edeceğim. Bebeğim var çünkü.

Ben rakam olarak yazmayacağım ancak çok zor şartlarda iyi bir eğitim aldım, hala da yüksek lisans yapmaya devam ediyorum. Hatırı sayılır bir maaş alıyorum, çocuklarımın ikisi de çalıştığım kuruma bağlı kreşteler, cep telefonum şirketin hattı da, yemek + yol dememe gerek yok sanırım. Ayda 1 cumartesi çalışıyorum işin yoğunluğuna göre diğer cumartesileri insiyatifli geliyorum...

Bunu sadece gençler okusun diye yazdım, önce okumayı hedef edinin kendinize, eğitim bir çok şeyi beraberinde getiriyor. Hedefli gidin, hedefiniz belirli ise ulaşmak için çalışın.. Ben kendim için hedefimi 16 yaşında belirlemiştim...

Özel bir şirkette muhasebe sorumlusuyum ..Ünv.mezunuyum ancak smmm belgemi almadım henüz.Bu firmada 4.yılım kendi işimin patorunu gibiyim memnunum şükürler olsun karışanım görüşenim yok. Eski işyerimde 8 sene çalışmama rağmen asgari ücretin biraz üstünde maaş alıyordum ama her şey maaş değil huzurum vardı ve iş tecrübem artıyordu.burada 2500 alıyorum.Bu günümüzü aratmasın Allah tek dileğim bu. Her meslekte olduğu gibi muhasebede de maaşlar konusunda adaletsizlik var. Bürolarda çalışan arkadaşlarıma Allah yardım etsin iş yükleri çok ağır ve bazıları çok düşük maaşla çalışıyorlar.

büro memuru olarak çalışan ve ücret hakkında bilgi verebilecek varmı birde çalışma saatlerinizi yazarsanız sevinirimmmmmm lütfen

Büro memurluğundan kastınız kamu mu özel sektör mü?

özel sektör

4YILLIK ÜNİVERSİTE-2YILLIK MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNU, İDARİ KISIMDA SİSTEME ÜRÜN GİRİŞİ, İŞ EMRİ OLUŞTURMA,SİPARİŞ VE SEVKİYAT TAKİBİ YAPACAK BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN BÜRO PERSONELİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08:00-18:30.GEBZE VE CİVARINA SERVİS MEVCUTTUR.SERVİS GÜZERGHI İLE İLGİLİ TELEFON İLE İRTİBATA GEÇİNİZ. İNTERNETTEN BAŞVURACAK ADAYLAR BAŞVUR BUTONUNA BASTIKTAN SONRA FİRMA İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER.
bu şartlar aranıyormuşş

Tecrübenize bağlı olarak 1200-1500 arası maaş teklif ederler herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…