ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

Merhaba, sana tavsiyem daha iyi yerden teklif gelirse kaçırma. (Daha iyi dediğim her açıdan iyi olmalı, kariyer imkanı, ücret, mesai saatleri, ortam vb) Çünkü özel sektör seni çıkarırken gözünün yaşına bakmıyor, sen de firmayı zor durumda bırakmamaya çalışarak kendin için en iyi olanı tercih etmelisin.

Yüksek mühendisim, yarı devlet-yarı özel diyebileceğimiz bir resmi kurumda projede çalışıyorum. 3500 TL net, yol + yemek kurum karşılıyor. Baktım ufukta evlilik ve aday görünmüyor, birikim yapmak için ev aldım kredi ödüyorum.

mühendisim 2500 lira kazanıyorum. aslında benimle birlikte benden daha iyi olmayan mezunlar daha fazla kazanıyor ama iş bulma ve girme konusunda şanssız ve torpilsizim. sanırım ondan dolayı. yine çok şükür evlilik hazırlıkları yaparken tek başıma tüm ihtiyaçlarımı karşılamaya çalışıyorum

sanırım hiç yazmıyım ben boşuna çalışıyorum galiba sanırsam eee bızım sektor bole bu kadar parayı alana kadar 4 yıldır aynı ıs yerımdeyım malı musavır burosunda muhasebe elemanıyım aldıgım para 1100tl

esas meslegım sut ve urunlerı teknıerıyım ama 4 yıldır kendı ısımı yapamıyorum yapsam belkı durum farklı olur mın 1500 max 2500 tl kazanan arkadaşlarım var malesef uretım fabrıkalarının şehir dışında olmasından dolayı tırtım vay benım halıme 10 yıl sonrada 1500tl maası anca alırım 21 senedır bızde calısan abı bıle 2300tl alıyosa :18:

devlet memuruyum...3000-3500 arası değişiyor aldığım para... ama ne iş yaptığımı söyleyemem..bir çok arkadaşım bu siteyi takip ediyor...afişe olurum:)

Son düzenleme:
devlet memuruyum, 1900 küsür TL. Allaha çok şükür, Rabbim olmayana da nasip etsin. Daha doğrusu çalışan hakeden herkese inşallah. Torpille memur olanları da yine Rabbime havale ediyorum

BENDE AYNI DURUMDAN MÜZDARİBİM.. nisanda 2 yıl olcak 900 tl alıyorum :S bazen çıkıp gidiyim diyorum .. bu arada nerede oturuyorsunuz çünkü maaş buna göre değişiklik gösterebiliyo

devlet üniversitelerinden birinde araştırma görevlisiyim.
2600 civarı maaşım çok şükür, Allah size daha fazlasını nasip etsin.

kamuda taşeron firma, işçiyim yani. 1.080 lira alıyorum. yeter çok şükür. ama burda 2 bin küsür rakamları okuyunca nerde yaşıyoruz yahu oluyorum açıkcası

doğru dedin kaç sayfa okuduysam hep yüksek rakamları okuyunca ne kadarda az alıyorum dedim. ya işimiz olmasaydıda iş arıyor olabılırdık baba eline bakıyor borcun içinde boğuluyor olabilirdik. çok şükür.babam hep anlatır memur maasıyla 3 kardesız hepımızıde okuttu aynı zamanda 2 ev aldı. nasıl aldım birde bana sorun der hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…