ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

ne iş yapıyorum: yemek,çamaşır,bulaşık,ütü,gezme,tozma.vs,v,vs........
ne kadar ücret alıyorum: kocamın maaşı kadar

Son düzenleme:
Yorumların birazını okudum ama galiba pek tekstîlci yok yada ben göremedim :) 2 yıldır tekstilde çalışıyorum Modelistim 2.000 alıorum 8 ayda staj yapmıştım

Universite mezunuyum gururla soylemek icin okudum diyen arkadas tebrikler Zengin koca bulup calismam diyenler ya yirmi yil sonra zengin koca baska cici bir kadin bulup sizi terkedirse inanin o diploma gururu karin doyurmuyor... Bosanmak var hastalik var iflas var esin ölümü var dunya hali bu herkes kendi basina var olmali asıl gurur bu. Hayatta tek guvenilecek kisi kendimiziz... Bu arada ben de makina muhendisyim ve hukuk fakultesinde ogrenciyim..

Kamuda mühendis im 3250 + 3 ayda 450 tl alıyorum. İnşallah ocakta zamlanacak.
Valla ben seviyorum çalışmayı 1 haftadir evdeyim pazartesi yi iple çekiyorum. İşte dinleniyorum :)

Son düzenleme:
Bende reklam danışmanlıgı yapıyorum şuan net maaşım 1000 tl+ prımımız oluyor aldıgımız reklam basına 40 euro çok zorlarsam aylık gelirim 3000-3500 olabiliyor. Ama ben genelde relax davranıyorum zorlamıyorum insanları reklam verin diye

En çokta senin mesajını beğendim ama puan veremedim ui olduğundan akıllı kızsın vesselam modaya para harcamak gerçekten aptallık

Ben öğrenciyim part time mimarlık yapıorum haftanın 2günü gelmiorum 1000 tl sigortasızım.Şimdilik sıkıntı etmiyorum ama bakalım inş mezun olunca böyle devam etmez

kızlar bir de bir şey farkettim ben yaklaşık 3 4 aydır iş arıyorum öğrenciyim diye istemiyorlar falan şimdi sömestrda bir yere başladım şimdi telefonlarım susmuo görüştüğüm yerlerden geri dönenler falan ben burayı kabul ettğim için olumsuz dönüyorum ama içim gidio bazı yerler iyi teklif verio.Ben kesin memur olmalıyım yoksa özel sektör beni çok sömürür böyle saftirik halimle :)

Özel bir şirkette grafik tasarımcıyım 2650 tl maaş alıyorum önümüzdeki ay zam olacak kısmetse çalışma saatlerimde sabah 10 akşam 6 cumartesi-pazar tatil.

mimar+iş güvenliği uzmanı+ 3d tasarımcyım :) bu üçünden baya bi kazanıyorum çok şükür:)

öğretmenim 2800 tl alıyorum.Geldiği gibi gidiyor o ayrı mevzu.Allah herkesin kesesine bereket versin.Olmayana da Allahım bi yerlerden kapı açsın inşallah yokluk hiç kimseye göstermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…