ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

heyytt be devletin gözünü seveyim :) o kadar çalıştım aldığım puan atanmama yetmeyecek :KK50:

maaşından ziyade sabit bir işim olsun diye istiyorum devleti. eşimin işi yüzünden taşın taşın bıktım. en düşük memur maaşına razıyım yeter ki beni sabitlesin artık:KK31:

Eşit işe eşit ücret mi resmen yalan benim aldığım bu para maaş artı döner düşün yani

Poff ben de sağlık iyi para veriyor diyordum, kan tutmasa hemşirelik okuycam valla :KK1:

ben 5 sene boşuna okumuşum özel üniversitede, babam o parayı bana verse Ankarada bi simitçi açsam köşe olduydum valla, Elmayra gelirdin sen de simit poğaça yemeye :KK1:
valla efkarlandım sigara içsem yaktıydım bi tane

amaaan sabahtan gelir simitleri deftere yazdırıp kaçardım :KK1:

Ay bayılazaaaaaaaaam
valla böyle olmaz konu sahibi madem konuyu açtı bide gün düzenlesin, aramızda ev günü yapalım, herkesin maaşı havuzda toplansın her ay birimize ev alalım :KK1:

eminevim gibi :KK70:

4 yıllık lisans mezunuyum
özel bir şirkette yönetici asistanıyım
mesai saatlerim 08.00-17.30. - yalnızca haftaiçi çalışıyorum
servis var, yemek şirketten
net maaşım 2.400 tl, performansa göre değişiklik göstermekle beraber yıllık ortalama 3 maaş da prim alıyorum

bal dök yalaa :)
iş yogunlugunuz nedır dıyeyım neler yapıyorsunuz
maas supermıs yaa
suradan atsam kendımı

pekı kızlar bırakın sımdı ozelı devletı
2 senedır zam alamıyoruz cunku arge fabrıkası olarka kurulmusuz ve arastırmalar yapılıyor deney ve gelıstırme
satıs yapıp para kazandırmadıgımız ve (gecen yıl kaybettıgımız bır belgemızde yok) bu sebeble zam yapılmadı
martta denetım var
cok canım sıkılıyor
ıs bakayım dıyorum
korkuyorum
en ıyısı onlar cıkarsınlar onumuu acsınlar ısıtıyorum

Turizm acentasında çalışıyorum 10 yıldır , 350 TL ile başladım şuan 1400 TL alıyorum ( çok cimri bir patronum var )

Özel sektör, yönetici asistanıyım.. 1000TL maaşım. yolla beraber. Eşimle işim yakın olduğu için arabayla gidip geliyorum yol masrafım yok :)
Eşimle maaşımız yetiyor çok şükür. Benim bir arkadaşım muhasebe okudu o kadar. 1250TL alıyor.. halime şükrediyorum :)

Benim bildiğim lise mezunları için bir daha sınav açılmayacak
En az önlisans mezunu olma şartı aranacak diye biliyordum ama uygulamaya konuldu mu bilmiyorum

ön lisansımı nasıl yapabılırım peki çalısırken mumkun mu yanı duz lıse sonra lısans gerckten kendıımı cok cahıl hıssettım ama bılmıorum:KK43:

önce bana alın ama :KK70: ilk alan mı cok ödüyordu son alan mı hemen bunu arastırmalıyım :KK70:

hastanelerin döneri daha fazlamı olur ki acaba hastaneyemi geçsem gözümü para bürüdü şu an

bence sen otur oturduğun yerde :KK70:
fet fadıldan neyim eksik bi sarık bi cübbem :KK1:
jet NeMeSiS98235 :KK1:

maltepe pazarından bi cübbe alırım ben sana zaten onu giyersen hastane müdürlüğüne kadar yükselirsin :KK1:

4 yıllık lisans mezunuyum
özel bir şirkette yönetici asistanıyım
mesai saatlerim 08.00-17.30. - yalnızca haftaiçi çalışıyorum
servis var, yemek şirketten
net maaşım 2.400 tl, performansa göre değişiklik göstermekle beraber yıllık ortalama 3 maaş da prim alıyorum

yabancı dil vs varmı pekiiii ?
genel olarak neler yapıyorsunuz?
maaşınız ve şartlarınız çok güzelmiş

o degılde esım ıs degıstırecek
sektor veremeyecegım , bı donem bombolanan bır yer dıyeyım anlayın
aylık 600 lıra maası artacak ayrıca yılda 4 kere ıkramıye
ben bunu duyunca basladım benı ısten cıkarsınlar hayırlısı bu ise !
ben baska ıs bulurum

dna'mda calısmakmı yoktur nedır
17 yasından berı calısıyorumm

dedıgım gıbı kendı ısımın sahıbı olmak ısıtyorum bır dukkan ne sattıgımın onemı yok
tekelde olur :26:

X