ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

Tekstil mühendisiyim... Açıkçası umduğumdan az alıyorum... Aldığım ücret iyi bu piyasaya göre ama bu kadar az düşünmemiştim hiç okurken... Stres çok değil. Haftasonu tatilim var, ortamım rahat...
Bayram, yılbaşı, yıllık izinlerde bütçe elverdikçe ekstra ücret alırız. Maaşın 1/3 ü kadar...

Saol elmayracım, Allah razı olsun.
Rabbim bana da nasip etsin memurluğu. evde oturmak çok sıkıcı. akşama kadar kafamda kuruyorum da kuruyorum ...Eşim özelde ve iş yeri sürekli değişiyor gibi. 4,5 yılda 6 il gezdik. ne eşya kaldı ne sabır ...
katiplik peşindeyim şimdi o da olursa tabi ..

Katiplik sınavına iki kez girmiştim, birinde de dereceye girdim mülakatta resmen dalga gectiler, 3 sorunun 3 üne de doğru cevap verdim, güldüler senin burda ne işin var diye, ben de ben katip aradığınızı zannetmiştim yanlış gelmişim demek ki dedim. Neyse. Sen yine de umudunu yitirme, üzülmee, herşeyin bir sebebi var biliyorsun.

Okuyamadım kk kadınlarının ortalaması ne millet??

Ortalama derken ipekcim.

Sakıncası yoksa hangi kurumdasınız acaba bende işletme önlisans mezunuyum ve kaç puanla atanmıştınız?

Ben büro yönetimi mezunuyum, 82 ile atandım, ama acıktan+mülakatla. Kurumumu söyleyemem ama çsgbye bağlı bir kurum.

Akaryakıt dağıtım şirketinde çalışıyorum.Sistemden bayii takibi yapıyorum 7 ay önce başladım 1000 tl ile 3. ayda 1200 oldu geçen hafta 1400 oldu maaşım. artı yol artı ssk artı yimek. :KK14:

Katiplik sınavına iki kez girmiştim, birinde de dereceye girdim mülakatta resmen dalga gectiler, 3 sorunun 3 üne de doğru cevap verdim, güldüler senin burda ne işin var diye, ben de ben katip aradığınızı zannetmiştim yanlış gelmişim demek ki dedim. Neyse. Sen yine de umudunu yitirme, üzülmee, herşeyin bir sebebi var biliyorsun.

Ortalama derken ipekcim.

Ben büro yönetimi mezunuyum, 82 ile atandım, ama acıktan+mülakatla. Kurumumu söyleyemem ama çsgbye bağlı bir kurum.

lisans mezunumusun elmayracım?

lisans mezunuyum. özel şirket 1500 TL maaş. yemek de onlardan. yetmiyo desem ayıp mı olur. ah şu taksitler bitse. bende ev hayali kurmaya başlardım

hey maşallah,her gün 5 te çıkıp gittiğimi düşünemiyorum ,işte giremedik ki devlete ,ilk sınava girdiğimde 92 puan aldım kpssden. istanbulda 2-3 tane kadro vardı giremedim.Sonra da her girdiğimde puanım düşüp gitti kaldı öyle.Maaş değil de gelecek korkusu var bende, özelin en berbat yönü de bu.

Haklısın cnm. Özelde calısında özel hayatın olmuyor :)

Sen umudunu yitirme bir kez daha dene.

Biz o günleri görebilecek miyiz acaba :KK31:

Hı hım görücez, ama mezarda :KK70: Primlerimizi orda tmmlıycaz.

ben o simitçiyi açacaktım... :KK31:

Acalım, sermaye senden emek benden.

lisans mezunumusun elmayracım?

Yok cnm önlisans mezunuyum.

Eğitim- danışmanlık firmasında eğitmen olarak çalışıyordum,
kurumsal şirketlere, zaman yönetimi, kişilerarası iletişim v.s. kişisel gelişim eğitimleri veriyordum.
3600 TL alıyordum, hafta sonu çalışırsam daha da artıyordu ama çalışmamayı tercih ediyordum genelde.
şu an kızıma bakıyorum karın tokluğuna :KK9:
işiniz varsa şükredin, evde oturmak çooooook zor

Allahım su rakamlardan bızede nasip et

Aminnnnnnnn

1350
servis var
yemek var
1350 içinde agide var

no prim
no yorulmak
ama ne olursa olsun 6da kalkıyorsan 1 saat servıskle yıol gıdıyorsan yarım saat mesaıden once kahvaltı edıyorsan
ne kadar ısın yogun olmasada kafan bı sepet gibi olur arkadas
:KK14:

Katiplik sınavına iki kez girmiştim, birinde de dereceye girdim mülakatta resmen dalga gectiler, 3 sorunun 3 üne de doğru cevap verdim, güldüler senin burda ne işin var diye, ben de ben katip aradığınızı zannetmiştim yanlış gelmişim demek ki dedim. Neyse. Sen yine de umudunu yitirme, üzülmee, herşeyin bir sebebi var biliyorsun. .

yok katiplikten yana gönlüm yok zaten itiraf etmek gerekirse. zaten istediğim bir meslek de değil. olsun da ne olursa olsun gibisinden yani...

ben o ösym ekranında , atandığım kurumun ismini görmeyi hayal ediyorum:KK14: bu sene biraz daha yaklaştım, bi dahakine başarabilirim belki ...

valla şu 3000 leri 4000 leri agzım açık okuyorum:KK25::KK25:

nemesis simitçiyi açarsan seninle çalışabilirmiyim:KK17::KK17::KK9::KK9:
insaflı bir patron olacağın kanısındayım:26:

X