ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

Kurumsal bi firmanın muhasebe departmanında çalışıyorum
Daha doğrusu yeni girdim sayılır bir yılım dolmadı
Dolayısıyla maaşım düşük

Ocakta zam yapılacaktı , yapılmadı gibi birşey
Bende müdürle konuştum ( Hiç bu tarz şeyleri konuşamam normalde ama girerken bazı sözler verdiler onu tutmadıklarını hatırlattım )
Haklısınız ama büyük patron satışlar azaldığından bu kadar yaptı
Ben sizden çok memnunum dedi

Cumartesi izinliydim, toplantı yapılmış
Sipariş takip ve planlamaya kayacağım gibi
Çok iyi bi pozisyon aslında ama çok ta stresli
Cin gibi kızsın yaparsın diyorlar :KK1: bi bakayım dedim
Şu an geçiş dönemindeyim

O yüzden kk ya eskisi kadar uğrayamayacağım :2:
Odam da değişti, şu meşhur eşimin kuzeninden de kurutlacağım :KK1:
Gibi gibi..

Bu pozisyonda maaş kaça çıkar bende bilmiyorum ama her şekilde bi artı olarak görüyorum bu işi..

1750 canım
tv'de görüyorum en düşük memur maaşı 1800 tl diyolar, yalan yaa, bide döner alıyoruz maaş+döner bu kadar yani düşün
sağlık bakanlığı berbat tercih etmeyin
ben 5 sene okudum 2 yıllık tıbbi sekreterler 2000 alıyo saçmalık yani

Haberlerdekilerim tümü yalan zaten :))
Ben MEBi tavsiye ederim.
Yoğunluk olsa bile rahat çalışma ortamı.
Birde Sağlık bakalığında var mı bilgim yok ama yükselme imkanımızda var bizim.

Haberlerdekilerim tümü yalan zaten :))
Ben MEBi tavsiye ederim.
Yoğunluk olsa bile rahat çalışma ortamı.
Birde Sağlık bakalığında var mı bilgim yok ama yükselme imkanımızda var bizim.

canım vhki olarak atandım ama sağlık sınıfına geçmek istiyorum çünkü alanım sağlık, kpss'ye a grubundan hazırlanıcaktım ama eşimin tayin işi kapıya gelince hemen atanıyım bi yerden dedim girdim b'den, bugünümüze şükür tabi ama insan sinir oluyo

VHKİ kadrosu teknik bir kadro değil idari kadro sadece memurun bir üstü çoğu kurum sınavsız vhki ünvanı verir
Bizim kurumda Bilgisayar İşletmeni diye geçer 30 lira falan fazla alıyorlar

bigisayar prog. olduğunuz için teknik personel olarak diye düşünmüştüm.bende kurum değiştirsem mi diye düşünuyordum geçen sene kpss ile ama vazgeçtim şuan kitte çalışıyorum taşra ağı çok az olan bir kitte. tayin olayı yok pek. o yüzden 657 olan bir kurum istyordum ama sonra vazgeçtim memnunum maaşımızda 657 lerden daha yüksekmiş sizinkiyle mukayese edince

4 yıllık lisans mezunuyum
özel bir şirkette yönetici asistanıyım
mesai saatlerim 08.00-17.30. - yalnızca haftaiçi çalışıyorum
servis var, yemek şirketten
net maaşım 2.400 tl, performansa göre değişiklik göstermekle beraber yıllık ortalama 3 maaş da prim alıyorum

bigisayar prog. olduğunuz için teknik personel olarak diye düşünmüştüm.bende kurum değiştirsem mi diye düşünuyordum geçen sene kpss ile ama vazgeçtim şuan kitte çalışıyorum taşra ağı çok az olan bir kitte. tayin olayı yok pek. o yüzden 657 olan bir kurum istyordum ama sonra vazgeçtim memnunum maaşımızda 657 lerden daha yüksekmiş sizinkiyle mukayese edince

Kit her zaman memurdan avantajlıdır öyle bir hata yapma zaten

Ay bayılazaaaaaaaaam
valla böyle olmaz konu sahibi madem konuyu açtı bide gün düzenlesin, aramızda ev günü yapalım, herkesin maaşı havuzda toplansın her ay birimize ev alalım :KK1:

konu sahibi arkadaş kaderimiz hemen hemen aynı ama sanırım bikaç fazla işi ben yapıyorum

Çaycılık ( yoğun şekilde ) + sekreterlik ( yoğun şekilde ) + Muhasebe ( az yoğun ama ön genel hepsini yapıyorum 3 şirkjetin ama diğer işler daha yoğun ) ve yeni zamlı hali yol dahil 1180 oldu 1000 di. ve ben 4 yıllık elemanlarıyım :KK53:

4 yıllık lisans mezunuyum
özel bir şirkette yönetici asistanıyım
mesai saatlerim 08.00-17.30. - yalnızca haftaiçi çalışıyorum
servis var, yemek şirketten
net maaşım 2.400 tl, performansa göre değişiklik göstermekle beraber yıllık ortalama 3 maaş da prim alıyorum

:nazar::nazar: maşallah baya iyi alıyosunn :)

Bişiy merak ettim,bu işsizlik maaşından kimler ve nasıl yararlanıyor:44:biraz açar mısın bu konuyu??

ben cevap yazana kadar arkadaşlar gerekli bilgileri vermiş canım. umarım faydalı olmuştur. Ben son 3 yıl içinde doğum izni kullandığım için 8 ay işsizlik ödeneği almaya hak kazandım.
Çalışırken maaşım yüksek olduğu için tavan'dan ödeme yapıyorlar oda 776 tl, bu ücretide çalışırken aldığın brüt ücrete göre veriyorlar. Eski Maaşımın yanında devede kulak ama bunada şükür.
.

X