ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

ama her memurla öğretmeni bir tutamazsınız ki. öğretmenlik çok büyük emek, yüksek performans, acayip sabır gerektiriyor. Zaten boşa Peygamber mesleği dememişler

bu ülke öğretmenleri bu hale getirdi ya.. söylenecek ne var neye yarar ki...

2 dir soruorum cevaplamıosunuz nekdr maaş alıosunuz birde onu soylesenız

1385 TL 4 yıllık elemanım. . Yeminli mali müşavirlikte çalışıyorummmm yemek kartım kar

ne yılbaşı ne bayram ne seyran ikramiyenin "i" si yok. . . sanırım en cimri patrona denk geldim ((

:) bir çok yerde yok zaten ikramiye, ya kurumsal yerlerde var ya da insan evlatlarında

Yarama tuz bastınız
10 aydır burdayım yol ıcınde 900 alıyorum yetmezmıs gıbı sacmasalak ınsanlarla ugrasıyorum

Arıyorum sigaraya çıkıcam diyo
Dönünce ararsınız diyorum
Tamam diyo aramıyo

Arıyorum müşterim var diyo
Tamam diyo aramıyo

Arıyorum bi yemek yiyecem diyo
Tamam diyo aramıyo

Öğleden önce gidebildim sadece
Dün bi iki hareket göstermişti onları yaptım o demeden, o kaptın sen bu işi filan diyo

Ama sonrasında tık yok işte, göstermemek için kaçıyo
Neyse bakalım yarın da yoklarım, olmadı ben kendim derim yani ..... Bey çok meşgul olduğundan henüz çalışmaya başlayamadık bile

Onlar onun nasıl biri olduğunu bildiğinden neden çalışamadığımızı anlarlar
Pazarlama ekibi de cephe alır demişsin ya, tam tersi hepsi şimdiden tebrik etti çünkü onlar da memnun değil
Ben pazarlama müdürüyüm deyip onlara şunu yap bunu yap deyip köşesine çekiliyo, her zaman

niye bu kadar alınıyosunuz anlamadım..benim annem de anasınıfı öğretmeniydi,çalışma koşullarınızı çok iyi biliyorum..üstelik annem küçük çocuklarla uğraşıyodu..
ben karşılaştırma yapmıyorum,üstelik ben de şimdi size ,ne kadar stresli ve uzun saatler çalışıyorum,2-3 ayda bir 1 haftalığına fuara ya da müşteriye gitmek için 2 yalında oğlumu bırakıyorum(üstelik 8 aylık olduğundan beri),sattım da satmadım da,aman malda sorun oldu da,parası gelmedi de bunlarla uğraşıyorum..1.600 alıyorum..
peki bu nasıl??
yani beni de ciddi ciddi konuşturdunuz ya...

ben sisteme laf etmiştim,insanlar haketiği kadar kaznsın demişstim vs..
memur ya da öğretmen düşmanı değilim,ve üstelik emsleğinizin kutsallığını da çok yakından bilirim..

her meslekte var işte haksızlık. iş gücünün karşılığını gerçekten veren bir iş verene denk gelmek çok zor çok...

Şuraya yazılan o kadar meslek içinde yine zirve ögretmenlikte :)

Millet bizi boş oturuyoruz sanıyor heralde :)
Madem öyle okuyup ögretmen olsalardı demekten kendimi alamıyorum ben :)

4/3'yüm ben.

Bu kademeye gelene kadar 6 il degiştirdim.
9. okulumda çalışıyorum.

Millet düzen bozmadan ailesini bile terketmeden yaşıyor,
bizler de orda burda geziyoruz.
Daha yeni 5 yıldır yerleşik düzene geçtik. O da eşimin memleketindeyiz yani.
Buraya da gelmesek 2. çocugu asla yapmazdım :)

Şimdi aradım
Evet unuttum müsaitim gelebilirsiniz diyo
Ben bi şuna görüneyim

Pabucu dama atılcak diye telaşlı

Allah herkesin kazancına bereket versin kızlar, en önemlisi bu
18:00 çıkış saatim, bugünlük daha uğrayamam
Herkese iyi akşamlar

Öğretmenlere en değerli varlıklarımızı evlatlarımızı emanet ediyoruz.
Bence öğretmenlerin ücretlerinin çoook çok daha iyi olması lazım ki aybaşını nasıl getirecem diye düşünmek, faturaları ödeyebilecem mi deiye dertlenmelerine gerek kalmasın.
Okula ve çocuklara konsantre olsunlar.
Yinede cenla başla çalışıyorlar.

canım bence emrivaki yapmalısın.
aramadan git,siz çok yoğunsunuz ben de sizin iş yükünüz hafifletmeye geldim diyin..anlaşılan o ki adam çabuk vazgeçmicek,ekmek tatlandırıyo,işi öğretmek istemiyo..
siz de akıllı davranın,bir yolunu bulup mecbur bırakın..

bu cümle bana değildir umarımiyoksa yazdığım o kadar şeyden birşey anlaşılmamış diyeceğim..:)

sizi öpmek istiyorum aynen performansımız düşerse o minicik ellere nasıl sahip çıkacağıız

benimde canımı sıkıyor kaç gündür bu mevzu..zam yapılmadı yeni yılda, piyasa şartları nedeniyle.. işimi de sevmez oldum artık..

ama duuuur güzel planlarım bu hususta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…