ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

sizi öpmek istiyorum aynen performansımız düşerse o minicik ellere nasıl sahip çıkacağıız

Teşekkürler:
İnsanlar sıkıntıdayken bazen kendi çocuğuna tahammülsüz davranırken, öğretmenlerimiz bir sınıf dolusu çocuk ve model model veli ile cebelleşiyor.
Ben çok saygı duyuyorum öğretmenlerimize , bu emeğin bir karşılığı yok ama bari iyi yaşamaları için gereken şartlar sağlansa

:) bir çok yerde yok zaten ikramiye, ya kurumsal yerlerde var ya da insan evlatlarında

ahh ahh olsada bize denk gelmiyor sanırım
sürekli herşeyiyle hava atan sonradan görme zamanında çok çok ezilmiş patroncuğummm güvenliğe her bayramda harçlık verir. .
ofis elemanlarına ise hiçbirşeyyyy

Allah herkese parasının bereketini versin, ağız tadıyla yemek nasip etsin.

Ben özel bir firmada çalışıyorum mesai sabah 07,30 akşam ucu açık , aynı şekil cumartesi. Gerekirse pazar, bazı zamanlar evden mecburen çalışma yoksa çocuk yolda görse tanımayacak. 7250 alıyorum, 2 ikramiyemiz var.

Allahım bana bir bebek daha nasip ederse 3 ayım dolduğunda istifa edeceğim.

Son düzenleme:

7.250 dediniz dimi? mesleğiniz nedir acaba?

zaten çocuklar değil de bit bit bit velilere uçasım gelmiyo değil şaka bir yana ne kadar kafan rahat olursa, sen mutlu olursan o kadar mutlu edersin. işin özü burda

3 senedir ön muhasebede çalışıyorum 400 lira ile başladım 850 alıyorum eksik yazdım 200 lira yemek 100 lirada yol param var 1150 yani maaşım

Son düzenleme:
özel sektör o kadar adaletsiz ki.

geçen ay patronun kızı geldi.arabamı caddeye bıraktım(park yasak bulvar orası)polis gelir hemen gitmem lazım dedi ama bir türlü gitmedi.yemiş tabi cezayı 2 gün sonra patron elime tutuşturdu muhasebeye ver diye.cezayı görünce için yandı resmen.benim tam 1,5 aylık maaşım..maaşımı aldığım gün parasız kalıyorum daha,krediler,taksitler..

zamanında çok uğraştım devlete ama olmadı..off ki off modundayım hep..

evet ,iyi maaş ama işte adamlar parayı verince hayatını satın aldıklarını sanıyolar sinir oluyorum

Ben babamın yanından çıkacağım mesela, 6 aydır değişir diye bekliyorum, dayanıyorum ama nafile, yaptığım bir çok şey olmasına rağmen yaranamama durumu var ortada, sürekli beklenti sürekli azar, tatminsizlik..

Öğrendim ki iş yerinin daimi muhasebeciymişim, halbuki insan kendi işine her yönden sarılmak ister ama benim babamın amacı beni sittin sene masa başında oturtup geri planda bırakmakmış. Daha sabah tartıştık, daha doğrusu o konuştu ben dinledim bu sefer hakaret düzeyini aştı ki, işe gelene kadar ağlamaktan gözlerim şişti. Buradan bana fayda yok malesef ki, ne kendimi geliştirebilirim ne de konumum değiştirebilirim.

Kendime bir yol çizmeliyim diyerekten akşama dananın kuyruğunu kopartacağım.
Hakkımda hayırlısı, şans dileyin bana..

peki ortaya başka bir konu atayım o zaman:
şimdiki aklınız olsa,hangi mesleği seçmek,hangi okulda okumak isterdiniz?

ben 2.üni. olarak hlkala ilişkiler okudum,yandal olarak..keşke o zaman tüm imkanlarımı zorlayarak,ya okulda kalıp,asis. olsaydım ya d istanbula gidip,bana o zaman iş teklif eden ajansta çalışsaydım...

evet ,iyi maaş ama işte adamlar parayı verince hayatını satın aldıklarını sanıyolar sinir oluyorum

Aynen, 13 tüp yaptım mecburdum çalışmaya çalışmasam altından kalkamazdım. Bir mucizem oldu devam etmedi, etseydi şimdi evimdeydim ( Tabi yanlış anlaşılmasın evde olmamaya üzülüyor değilim bebeğim gitmeseydi de herşeye razıydım

saatleri nasıl ?cumartesı pazar tatılmı barı
pazar tatıl ama elınden gelse o gunde calıstırmak ıster pıs adam
cumartesıde elınden geldıgınce gec bırakıyor ısım bıtse bıle 6 yı bekletıyor
ayrıca ısı ogrenınce zam yapcam dedı onuda yapmadı , kısın 5 de cıkarsın dedı oda yalan ah ahhh

hava trafik kontrolörü olurdum :) ohh kuleler pilotlar

saatleri nasıl ?cumartesı pazar tatılmı barı

Allah kolaylık versın tatlım babayla calısmakta zor zanaat bence bız 2 saat bıle duramayız yanyana degılkı ıs yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…