Ne çok hata yapmışım.. 21 yaşımda bu evlilikten çektiğim nedir?

Tabiki oluyor sadece öylesine izlemiyor gözümle gördüm allahım onun adına ben utanıyorum.. Ben sabaha çıkamıyorum abdest almadan. O günlerce abdestsiz gezebiliyor.
Sıkıntılı iş canım biz bazen sabaha bırakıyoruz o zmn bile suclu hissediyoruz gerçekten çok sıkıntı ya ne bilim hakkında hayırlısı biraz zor gibi snrm düzelmesi kaç yaşında kocan bu arada o halde günlerce dolaşabiliyor...

Övmek için 173 boyunda 58 kilo demişsin ama herhalde çok erken yaşta evlendiğinden,başka erkeklere alıcı gözüyle bakmadığından sana güzel gelmis. Ufak tefek, Sıska bir adam kocan. Ha,ne yAkisikli adam falan diye düşün yine elbet,kocandir, ama değil yani.
Eminim sen ondan çok daha güzelsindir ama manipülasyonlarla kendini bulunmaz Hint kumaşı gibi göstermiştir sana.

Konu sahibi kendi fiziksel özelliğini anlatmış anladığım kadarıyla canım

Konu sahibi kendi fiziksel özelliğini anlatmış anladığım kadarıyla canım
Hahaha ben de kocasinin sorunu olmadığından bahsettikten sonra yazdığı için adamı övüyor sandım.
A be konu sahibi, bu adama mi kaldın cidden?
Adamın pisliğinden hastalik vs kapmadan önce ayrılsan keşke...
Hata üstüne hata yapip bu yaşta böyle bir hayatın içine dalmissin,daha da hata yapıp evlilik vs düşünme lütfen.

173 boy 58 kilo eşi değil konu sahibinin kendisi.

Bundan oncesi senin sucun degil
Kadermis evlenmissin diyelim
Ama bundan sonra yasayacaklarin hele ki hamile kalmak gibi senin sucun.

Ona gore tercihini yap

Bu sitede kocalarla ilgili her türlü şikayeti okudum( kendi kocam dahil), ama ilk defa 2 haftada 1 yıkanıyor sözünü duydum.

Birlikte olmak istemiyor diyorsunuz, Allah aşkına, önce duş alıp temizlensin de öyle gelsin yanınıza!

Allah'ım, sen biz kullarını ne kadar çeşit çeşit dertlere siniyorsun Ya Rabbim!

Bu tür adamların aslında cinsel eğilimlerini saklamak için evlendiğini düşünüyorum.

Kendimden bahsettim :) ama doğru söylüyorsunuz sıska bir adam. Benden 1 kaç cm uzun göbekli biri işte

Asla olamaz çünkü o izlediği videolardan dolayı zaten cenabet olduğunu biliyorum.
Direkt olarak bosan deme hakkına hiçbirimiz sahip değiliz, ancak bu anlattıklarından tek diyebileceğim , baba evine dön bir süre. Kendine hayat kurmaya çalış ve zamana birak

Sırf beraber olmamak için yıkanmaması da bundan olabilir mi? Ya da sadece cidden pis mi?
Kadın uzak dursun istemesin diye olabilir. Pek çok toplumda eşcinseller kendilerini göstermeye başladı. Oranlara bakınca dönüp bizimkilerle karşılaştırıyorum, bu kadar az gey çıkması garip değil mi? O zaman diyorum ki, toplumdan korkan bu tür erkekler istemeye istemeye evlenip güç bela ilişki yaşayıp çoluk çocuğa karışıyorlar.

Konu sahibi, bak bu da olabilir, esin belki gay filmleri izliyordur, bunu takip etme şansın var mı?

Yaşın çok gençmiş kendini harcama canım 15 günde yıkanmak ne demek ya hemde sürekli ısıcak ortamda terleyerek çalışıyormuş dayanılmaz buna yani birde çekmek zorunda değilsin.Boşanmak en iyi çözüm

İyi biri olması hala evli kalmaya sebep değil bu ilgisiz erkeklere çok giçık oluyorum ya ne yani evleniyorsun bi sarılıp öpmek çokmu zor sanki parayla bi güzel msj atmak bi çiçek almak nasıl kafaları var acaba çok merak ediyorum. Genç kizsin tabiki bunları yaşamak herkesin hakkı boşa gitsin ya dünyaya birkere geliyoruz boyleleriyle zaman geçirmek kafana göre birini bul

Liseden sonra maalesef okumadım ah keşke kendime bir güvenebilsem
Bence güvenin ki zaten bir kere bunu deneyip nerdeyse başarmışsınız. Ev tutmuşşunuz, iş bulmuşsunuz. 21 yaşındasınız kendinize sorun ne kadar bu duruma katlanabilirsiniz? 3 sene mi 5 sene mi. E sonra. Çok gençsiniz. Gidin yaşıtlarınız gibi üniversite okuyun hayatın bir yerinden tutun. Ümidinizi de kaybetmeyin lütfen. Kadınlar güçlüdür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…