Ne çok hata yapmışım.. 21 yaşımda bu evlilikten çektiğim nedir?

evlenmeden önce burnunuz yok muydu, hiç mi kokusunu almadınız? 15 günde bir yıkanan adamdan cinsellik beklemeniz de ilginç. bi tek saygım kaldı diyorsunuz, pardon da neye saygı duyuyorsunuz.

20 yaşında evlenmek, 21 yaşında boşanmak.
Kendine saygısı olmayan ve özbakımını yapmaktan aciz adama bırakın saygıyı,
en ufak bir his beslemem.
Bildiğin kokarca.
Bırak bana yaklaşıp, öpmesini beklemek,
arkama bakmadan kaçarım.
10 tane gönlüm olsa birini vermem.
Ömrü billah erkeksiz kalacağımı bilsem,
bu tip bir adamı yanımda gezdirmem.
Mikrop bulaşır diye korkarım.
Adam yürüyen parazit gibi.
Hızımı alamadım, daha ne yazsam diye düşünüyorum.
Bu kızlarımız kör mü?
Koku alma duyularında bir sorun mu var?
Evlenince algılarında bozulma mı oluyor? Çözemedim.

Kendine saygısı olmayan ve özbakımını yapmaktan aciz adama bırakın saygıyı,
en ufak bir his beslemem.
Bildiğin kokarca.
Bırak bana yaklaşıp, öpmesini beklemek,
arkama bakmadan kaçarım.
10 tane gönlüm olsa birini vermem.
Ömrü billah erkeksiz kalacağımı bilsem,
bu tip bir adamı yanımda gezdirmem.
Mikrop bulaşır diye korkarım.
Adam yürüyen parazit gibi.
Hızımı alamadım, daha ne yazsam diye düşünüyorum.
Bu kızlarımız kör mü?
Koku alma duyularında bir sorun mu var?
Evlenince algılarında bozulma mı oluyor? Çözemedim.
Koku falan gerçekten Yok, şu ana kadar da hiç hissetmedim. Parfüm sıkması deodoramt kullanması pisliğini tabiki örtmez ama en azından koku almıyorum. Evlenmeden önce de böyle bir durum yoktu ki zaten nereden bileyim duş almadığını. Annesi benden git artık da kim uğraşırsa uğraşsın seninle diyen biri demek ki ona da çok çektirmiş

Koku falan gerçekten Yok, şu ana kadar da hiç hissetmedim. Parfüm sıkması deodoramt kullanması pisliğini tabiki örtmez ama en azından koku almıyorum. Evlenmeden önce de böyle bir durum yoktu ki zaten nereden bileyim duş almadığını. Annesi benden git artık da kim uğraşırsa uğraşsın seninle diyen biri demek ki ona da çok çektirmiş
2 hafta yıkanmayan birinde koku olmaması imkansız.
Bırakın 2 haftayı yazın 2, kışın 5 günde kokmaya başlar insan.
İki ihtimal var;
Eşiniz ya başka bir yerde duş alıyor,
ya da siz kokuya alıştınız, almıyorsunuz.

Maalesef evlilik için çok erken davrandığımı evlendikten sonra farkına vardım. Benim çalıştığım yerde tanıştık çok inandırdı kendine hemen ciddi birşeylere başlamaya çalışması çok inandırdı. Çabucak oldu herşey zaten 6. Ayda nişan yaptık sonrası evlilik.
Acele verilmiş bit katar olmuş.
Eşinize sıkıntılarınızı anlatın, belki bir aile terapistine gitmeye ikna edersiniz. Olmazsa da ayrılmak istediğinizi söyleyin.

2 haftada 1 duş mu:kusmuk: sevgi ve saygınız kalmadıysa en doğrusu boşanmak. Daha çok çok gençsiniz böyle ömür geçmez.

Kızlar merhaba. 21 yaşımdayım 1 buçuk sene beraberlik ve nişanlılıktan sonra 1 yıl 2 aydır evliyiz. Evlendiğimiz günden beri hiç bir şekilde sorunlarımız bitmedi. Bitecek gibi de gözükmüyor. Sevgililik ve nişanlılıkta gayet sakin, ilgili, kıskanç, üzüntümde benden çok üzülen biri olarak gözükse de evlendikten sonra maalesef gerçek yüzünü gösterdi. Özünde iyi biri her istediğimi yapmaya çalışır ama bilirsiniz ki maddi şeylerle mutluluk yeterli olmuyor. Babasıyla birlikte işlettiği bir lokantası var işe 11 buçukta gidip haftanın 4-5 günü saat 4-5 gibi gelir belki diğer günler 6yı bulur. Her sabah kaldırmak için deliriyorım resmen kahvaltı hazırlayıp o şekilde çağırayım diyorum yok kalkmıyor. Şimdi bu çok basit bir sorun benim için. Kişisel temizliğine özen göstermiyor,2 haftada 1 duş alması beni rahatsız ediyor. Kırmıyım diye kendim duştan çıktıktan sonra hadi sen de gir çok rahatladım sonra banyoyu temizlicem diyorum ama nafile.. 15 gün olmadan girmez yemek ve sıcağın içinde çalıştığı halde. Asıl en büyük sorunumuza geleyim. Yeni evli sayılırız ve ayda 1 en fazla 2 kere ilişkiye giriyoruz. Defalarca gözümle ve telefonunda yakaladım p***no sitelerine girdiğini. Ama benimle ilişkiye girmiyor. Bir rahatsılığı olmadığına da Eminim. Kendimi övmek gibi olmasın ama 173 boyunda 58 kilo bulunduğum şehirde fotoğrafçıların stajerlere eğitim amacıyla model yapmak istedikleri, çok bilindik olmamasına rağmen bi kanalda 2 senedir bir reklamda oynadığımı belirtmek isterim :oops: giyinmeyi evde süslenmeyi dışarıdan daha çok severim ama yanaşmama rağmen eşim başım ağrıyor uykum var gibi bahanelere sığınıyor hep. Bir süre sonra artık yüzsüz gibi hissediyorum kendimi ama kadın gibi hissedemiyorum artık kendimi. Eşime karşı saygımdan başka hiç birşey Yok. Aslında o bile Yok ama... Gram sevmiyorum. Ha unutmadan 3 ay önce bütün eşyalarımı alıp gitmiştim altınlarımla yeni bir düzen kurmuştum ev tutmuştum işe başlayacaktım ki 1 ay süren çaba sayesinde bir baktım yine onun yanındayım. Öyle inandırdı kendine. Sizce boşansam baş edebilir miyim tek başıma ? O kadar istiyorum ki sevildiğimi hissetmek. Gözlerime biri baksın, yada durup dururken 1 sarılsın bana hissedeyim içten olduğunu. Ben hiç birini görmedim eşimde. En son çocuk yapalım dedik, eşimde sorun çıktı oturalım konuşalım dedim ciddiye almadı Yok öyle bişey bende falan dedi. Başka doktora git madem diyorum yok. En iyisi zaten buymuş sanırım çocuğumun olmaması.. belki de allah biliyor da nasip etmiyor. Nolur ablalar arkadaşlar bir yol gösterin bana kusura bakmayın çok uzun oldu
Yol yakinken ayril kocandan bu adam hic degismez iyyy 2 haftada 1 kez dus mu aliyor affedersin iliskiye girerken vajinana enfeksiyon kapar mutlaka, ve esiniz hala bu sekilde devam ediyorsa yolunu ciz cocuk yapma sakin bu adamdan dikkat et bu adam hic degismez :KK43: benim esim hergün dus alir mutlaka kendini koklar ter koku var mi diye hemen dusa girer yoksa kendimi cöp gibi kokuyorum dusa gireyim askim deyip giriyor bende 22 yasinda evlendim ama bizim cocukluguma dayanan bi hikaye karaktere mutlaka dikkat ederim, biriyle tanisirken temizlige önem veriyor mu karakteri nasil mi diye cözmek gerekiyor emin olmadan evlenmek maalesef zor ne bileyim en iyisi yol yakinken ayril okula devam etmek istiyorsan okula devam et kendini gelistir 21 yasindaymissin simdiden kolay gelsin ilerde bi daha hata yapmazsin bu durumda biriyle tanisirken

saçları da mı yağlanmıyor bu adamın? roaccutane mı kullanıyor.

Yol yakınken dön derim sonra geç kaldigin zaman ölünceye kadar çekersin.

Çok çok teşekkür ederim okunmaz uzun olur diye yazamadığım o kadar şey var ki.. Mesela 1 kere olsun yaptığım yemeğe eline sağlık desin, eve geldiğinde hoşgeldin deyip öptüğümde aynı karşılığı versin, arada bi iyi geceler deyip beni öpsün o kadar istiyorum ki.. Hayalimdeki evlilik bu değildi. Tabiki birlikte yemek yapmak, sarılarak her gece film izlemek, hiç sorunsuz bir evlilik değildi hayalim. En azından rahatsız olduğum şeyleri değiştirmek için çaba sarf etsin isterim. Ama karşıma alıp düzgünce konuşamıyorum bile hiç bişeyi ciddiye almıyor çünkü.. Çok yoruldum artık
Sadece ilgi ve sevkat istiyorsun en dogal hakkin be diyecegimi bilmiyorum gercekten uzuldum insan hissedebiliyor sıkintini keske oda anlayabilse zaten kiymet bilmezler son noktaya gelince ayaklarina kapanirlar ne anladim bu isten

Kızlar merhaba. 21 yaşımdayım 1 buçuk sene beraberlik ve nişanlılıktan sonra 1 yıl 2 aydır evliyiz. Evlendiğimiz günden beri hiç bir şekilde sorunlarımız bitmedi. Bitecek gibi de gözükmüyor. Sevgililik ve nişanlılıkta gayet sakin, ilgili, kıskanç, üzüntümde benden çok üzülen biri olarak gözükse de evlendikten sonra maalesef gerçek yüzünü gösterdi. Özünde iyi biri her istediğimi yapmaya çalışır ama bilirsiniz ki maddi şeylerle mutluluk yeterli olmuyor. Babasıyla birlikte işlettiği bir lokantası var işe 11 buçukta gidip haftanın 4-5 günü saat 4-5 gibi gelir belki diğer günler 6yı bulur. Her sabah kaldırmak için deliriyorım resmen kahvaltı hazırlayıp o şekilde çağırayım diyorum yok kalkmıyor. Şimdi bu çok basit bir sorun benim için. Kişisel temizliğine özen göstermiyor,2 haftada 1 duş alması beni rahatsız ediyor. Kırmıyım diye kendim duştan çıktıktan sonra hadi sen de gir çok rahatladım sonra banyoyu temizlicem diyorum ama nafile.. 15 gün olmadan girmez yemek ve sıcağın içinde çalıştığı halde. Asıl en büyük sorunumuza geleyim. Yeni evli sayılırız ve ayda 1 en fazla 2 kere ilişkiye giriyoruz. Defalarca gözümle ve telefonunda yakaladım p***no sitelerine girdiğini. Ama benimle ilişkiye girmiyor. Bir rahatsılığı olmadığına da Eminim. Kendimi övmek gibi olmasın ama 173 boyunda 58 kilo bulunduğum şehirde fotoğrafçıların stajerlere eğitim amacıyla model yapmak istedikleri, çok bilindik olmamasına rağmen bi kanalda 2 senedir bir reklamda oynadığımı belirtmek isterim :oops: giyinmeyi evde süslenmeyi dışarıdan daha çok severim ama yanaşmama rağmen eşim başım ağrıyor uykum var gibi bahanelere sığınıyor hep. Bir süre sonra artık yüzsüz gibi hissediyorum kendimi ama kadın gibi hissedemiyorum artık kendimi. Eşime karşı saygımdan başka hiç birşey Yok. Aslında o bile Yok ama... Gram sevmiyorum. Ha unutmadan 3 ay önce bütün eşyalarımı alıp gitmiştim altınlarımla yeni bir düzen kurmuştum ev tutmuştum işe başlayacaktım ki 1 ay süren çaba sayesinde bir baktım yine onun yanındayım. Öyle inandırdı kendine. Sizce boşansam baş edebilir miyim tek başıma ? O kadar istiyorum ki sevildiğimi hissetmek. Gözlerime biri baksın, yada durup dururken 1 sarılsın bana hissedeyim içten olduğunu. Ben hiç birini görmedim eşimde. En son çocuk yapalım dedik, eşimde sorun çıktı oturalım konuşalım dedim ciddiye almadı Yok öyle bişey bende falan dedi. Başka doktora git madem diyorum yok. En iyisi zaten buymuş sanırım çocuğumun olmaması.. belki de allah biliyor da nasip etmiyor. Nolur ablalar arkadaşlar bir yol gösterin bana kusura bakmayın çok uzun oldu
Kendini ömrünü tüketme bu insanla sana yazık olur son adamda değıl o sonucta ısteklerıne cvp vermıyosa bırak gıtsın senı daha çok dibe çekecek

Bir an eski yaşantımı anlatıyorsunuz sandım detay vermek istemiyorum ama ..
Duş çok önemli bir konu en geç 2 günde bir yapılmalı .

afedersin ama eşin gay olabilir mi? çünkü yeni evlisin ve ayda 1-2 ilişki ne demek... haftada desen yine neyse. bu çok saçma. hele ki erkek daha çok istiyor cinsel ilişkiyi. ama seninki umursamıyor. başka bir durum var bence. boşan ve hayatına devam et. çocuk yokken uzatmadan bitsin. bunlar normal şeyler değil.

Tabiki oluyor sadece öylesine izlemiyor gözümle gördüm allahım onun adına ben utanıyorum.. Ben sabaha çıkamıyorum abdest almadan. O günlerce abdestsiz gezebiliyor.
Ve gida sektöründe calışiyor ,tuvaletten sonra el yıkar mı bari:KK43:Aman Allahım igrenç
Sizin aileniz yokmu ailenizin yanina dönün neden ayri bir ev açmanız gerekiyor ayrilmak icin

Cocuk yapmayin.Ve en kisa donemde bosanin.Daha cok gencsiniz.Ömür törpünüz olur bu adam valla sizin.

2 haftada bir dus bence bosanma sebebi zaten. Gerisi teferruat..

Babasıyla gıda sektöründe ve 15 günde 1 yıkanıyor. İlişkiye girmemenizi, gay olma ihtimalini, evliliğinizin devam Edip etmemesini, herşeyi bir kenara bıraktım, gıda sektöründe çalışan birinin bu kadar pis olmasına takıldım ben. Bu pis adam bilmem farkında mı ama bildiğin insan sağlığıyla oynuyor! Babasına soyle de oğlu, müşterilerin sagliginla oynamayı kessin. Senin evliliğinde ilgili durum zaten apayri....

En son dedik cocuk yapalim... ne..
Yapma delirdin mi? Omur boyu bu adamla bi bagin neden olsun ? O kiymetli dna larindan cocuk yapmaya ne meraklisin? Bence 21 yas cok erken. Hic evlenmemeliydin. Evlendiysen de bosan lutfen. 5yil sonrani dusun. Bosanmis coktaaan unutmus ise girmis duzen kurmus ve adimini saglam atarak bi iliskiye baslamis bi kadin mi olcaksin yoksaaa gencligini heba edem bi adami itelemekle ömur curuten bi kadin mi..tercih senin..

Ben bekarım ama bu tip konularda çocuk sahibi olunca bişeylerin düzeleceğine değil aksine arap saçına döneceğine inanıyorum.

Yazan birçok kişi gibi bende işin içinde başka bir durum olduğunu düşünüyorum. Yaşın çok genç, çocuğun yok ben olsam başımı alır giderdim. Böyle birinden çocuk sahibi olmak kafana sıkmaktır. Daha çok mutsuz olmamalısın.

X