Nasıl öleceksin?

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

düşünmesi bile kötü, allah korusun...

Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta
banada aynısı nasıl oldu

AIDS
Senin için AIDS sonucu ölme riski çok fazla! Kan alma, kan verme. Hatta her türlü kandan uzak dur. Daima kondom kullan. Mutlu bir evlilik yap sadece bir kişiyi sev. :1shok::1shok:

bu şimdi bana ne demek istediiiiklava:

Trafik kazası
Motorlu araçlar senin için büyük risk teşkil ediyor. Hızlı araç kullanma, trafik kurallarıan dikkat et. Toplu taşıma araçlarını kullan. Hatta mümkünse küçük bir kasabada sessiz sakin bir şekilde yaşamaya çalış.

bu testi yorumlayanda meleklerdenhihoyyythihoyyyt bi casusmuş

yanarak????????
allahim korusun düsünmesi bile korkunc her yerim acidi valla su an

AIDS
Senin için AIDS sonucu ölme riski çok fazla! Kan alma, kan verme. Hatta her türlü kandan uzak dur. Daima kondom kullan. Mutlu bir evlilik yap sadece bir kişiyi sev

ne bu şimdi bana hakaret mi etti

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.
ayyy. Allah korusun.

ben YAŞLANARAK ÖLECEM
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Uçak kazası
Uçak seyahatlerinden uzak durman senin için hayati önem teşkil ediyor. En güvenli yolculuk şekli de olsa uçak kazasında ölme ihtimalin çok yüksek.

Hayvan saldırısı
Evde kedi köpek besleme. Ormana, pikniğe, trekkinge gitme. Doğa sporlarından tamamen uzak dur. Büyük, metropolitan bir yerde yaşa ve her türlü hayvandan uzak dur. Hayvanat bahçeleri en son ziyaret edeceğin yerler arasında olmalı

eglence olsun dıye katılayım dedım bır nebze tebessum etmeme sebep oldu komıkmış :)

Yanarak

Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin.

inşallahhh

Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin.

Yaşlanarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…