Nasıl öleceksin?

banada yanarak çıktı soruda evde alarmı olmayanlar başka yolla ölüyor sanırım :))))

Kanser
Kanser sonucu ölme ihtimalin çok yüksek. Cep telefonu kullanma. Baz istasyonlardan uzak dur. Sağlıklı besinler ye. Bilgisayar kullanma, günde 1 saatten fazla TV seyretme. Nükleer santralde çalışma.

rabbim ölümünde hayırlısını versin ne diyimm

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta

bu teste geçen sene rastlamıştım ve yaptım,şimdide yaptım acaba hayatımda değişen bişey var mı diye ama sonuç yine aynı değişen bişey yok :çok üzgünüm:

Kanser sonucu ölme ihtimalim çok yüksekmiş.senağlama

allah kimseye çirkin dermansız dert vermesin rabbim hastalarada şifa versin inşallah :Saruboceq:

Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin.

neyse bu iyiymiş. Allah ölümünde hayırlısını versin herkese.

Farklı cevaplar vererek 2 defa da yanarak ölmek çıktı...Allah Allah..hadi bakalım..kaydirigubbakcemile3

Uçak kazası
Uçak seyahatlerinden uzak durman senin için hayati önem teşkil ediyor. En güvenli yolculuk şekli de olsa uçak kazasında ölme ihtimalin çok yüksek.

zatenuaçktan çok korkarım artık hiç binmem kesin..

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

Sen koru yarabbim:Saruboceq:

Kanser
Kanser sonucu ölme ihtimalin çok yüksek. Cep telefonu kullanma. Baz istasyonlardan uzak dur. Sağlıklı besinler ye. Bilgisayar kullanma, günde 1 saatten fazla TV seyretme. Nükleer santralde çalışma.
anaaaaaaaaaaaaa

Dayak yiyerek
Kaşınıyorsun... Sakin ol, belalı işlerden uzak dur. Ya iri bir cüsse için vücut geliştir, ya karate kursuna git, aksi taktirde biri seni fena halde benzetecek. Temiz bir dayak sonucu hayata veda edeceksin. Çok üzgünüm çoook:tomato:süprizzzzz
hahahhaayy obiraz zor :roflol::roflol::roflol::dance:

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

Trafik kazası
Motorlu araçlar senin için büyük risk teşkil ediyor. Hızlı araç kullanma, trafik kurallarıan dikkat et. Toplu taşıma araçlarını kullan. Hatta mümkünse küçük bir kasabada sessiz sakin bir şekilde yaşamaya çalış.

:1shok::1shok: daha yeni ehliyet kursuna yazıldım aman Allahım:1shok:

X