Nasıl davranacağım?... Nasıl unutacağım?....

Dogru söylüyor esin güzelim...bencede bu olayin pesine düsün...

Egerki gercektende onlar öz annen baban degilse sende inanki rahata kavusacaksin hersey kafanda daha net olacak....Neden diye sormayacaksin kendine..

tezimin hala arkasındayım
öz anne baba böyle asla davranamaz..
ne güzel allah sana iyi bir eş vermiş
sana destek olması güzel..
eğer eşinin dediği gibi gerçekten rahatlayacaksan
git araştır,gerekirse nüfüs kayıtlarını döktür..
en azından için rahat eder..eğer gerçek ailen değilse
belki gerçek ailene bile ulaşabilirsin..
ama her ne olursa olsun sana böyle davranan insanlar
allaha nasıl hesap verecek,çok merak ediyorumklava:

ilk mesajından sonra git sen yine de soğuk davranırsın, en azından gelmedi diyemezler yazacaktım ama şu tabut ceset olayından sonra yüzlerine bile bakma, adlarını unut demek geliyor içimden.
evlilik öncesinin üstüne bir sünger çek, yok benim ailem de
bir arkadaşım var, senin gibi en büyük 4 çocuktan
kardeşlerine bu bakmış, evin işini yapmış
farklı mezhepten birini sevince vermemişler bu da kaçtı
şimdi arada görüşürler
kendinden küçük kardeşi de farklı mezhepten evlenmek iztedi, ona düğün dernek yapıldı, eşya alındı
onun da bazen üvey olup olmayacağını düşünüyorum inan
sen boşver bunları, umarım mutlu olursun bundan sonra

Ozaman ailenin sana anlatmadığı gizli birşey var sana anlatmadıkları.................
Dayınlardan bahsetmiştin,onlardan yardım istesen,geçmişi biliyorlardır mutlaka................................

bu yaşadıklarından sonra onlara ailem demen zor elbette ama atsan atamazsın satsan satamazsın derler ya o şekil bi durum bu.
eşini de alıp öpüp gelirsin bi yabancı gibi belki hatalarını anlamışlardır:teselli:

Ozaman ailenin sana anlatmadığı gizli birşey var sana anlatmadıkları.................
Dayınlardan bahsetmiştin,onlardan yardım istesen,geçmişi biliyorlardır mutlaka................................

Gözyaşlarımı tutamıyorum düşündükçe sordum teyzelerimede sordum ama hiçbirşey söylemediler sustular ve beni iyice şüpheye soktular..

Ozaman gerçekten gizlilik var bu işin içinde.....................
Doğum kayıtlarına baksanız eşinle?................................

Gözyaşlarımı tutamıyorum düşündükçe sordum teyzelerimede sordum ama hiçbirşey söylemediler sustular ve beni iyice şüpheye soktular..

susmak ,sessiz kalmak, bir çeşit kabul etmektir... . neden, olur mu öyle şey ,saçmalama ,demediler.. itiraz etmediler. çok garip ..........

Güzelim yanlis anlamada..madem hep böyle bir süphe vardi icinde...neden bu zamana kadar arastirmadin?benneyaptımki

Yani bilmiyorum ama ben olsaydim illaki bu olayi takip ederdim...bir sekilde muhtarliga giderdim..dogdugum hastaneye giderim...yani ne bileyim birseyler ögrenmeye calisirdim...

burayı okuyana kadar git birşey kaybetmezsin yazacaktım ki hepsinden vazgeçtim..

bu aile senin huzurunu bozar..

aile kavramı çok önemli ama bu o ailenin içindeki bireylere bağlı.. yoksa hırsız, tecavüzcü, it kopuk, ruh hastası olanlar da aile..

boşver eşine sıkıca sarıl.. bence hayattaki en büyük şansın o..

Evde doğmuşum hastane falan yok ortada öyle söylüyorlar..

yani yazdıklarınızı okuyunca resmen kafam durdu...
sizin aileniz olmadığı inancındayım bende...
o beddualar,ağza alınmayacak sözler,
bilmiyorum ama ne kadar kötü olursa olsun,
bir anne babanın ağzından kesinlikle evladı için
çıkmaması gereken sözler...
ya içinizdeki şüphenin bitmesi için araştırma yapacaksınız,
ya da tamamen sileceksiniz o insanları...
çünkü sizin huzurunuzu bozacak yapıda insanlar...
Allah yardımcınız olsun...

Peki yakınlarınıza sorsanız annenizin geçmişinde başka biri varmıymış?
Mesela eski komşularınıza......................................

Evde doğmuşum hastane falan yok ortada öyle söylüyorlar..

Tamam iste yalan bu....7 aylik dogmussan mutlaka hastanede dogman gerekirdi...
7 aylik bir bebek küvözde kalmali bir müddet....organlari tam manasi ile gelismedi diye.

Yok güzelim yok..bu isin icinde var bir is....sen bu olayin pesine düs...

Peki yakınlarınıza sorsanız annenizin geçmişinde başka biri varmıymış?
Mesela eski komşularınıza......................................

Ulaşmaya çalıştım ama kimsey ulaşamadım köyde doğmuşum ve sonra kyden çıkmışlar çok küçükken ve artık o köy yok ortada hiç kimse kalmamış herkes çıkmış köyden gitsek bile kimseyi bulamayıx...

Gerçeği ailen biliyor ve onların hepsi hayatta.Belkide öğrenmek maksadıyla bile olsa
onları ziyart etmelisin
...............................................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…