Nasıl davranacağım?... Nasıl unutacağım?....

Yarım saattir telefonum çalıyor babam arıyor ve ben açmaktan korkuyorum ne yapayım açayımmı sürekli arıyor ne diyecek??????????:................

Niye bukadar üsteliyorlarki?Aceleleri mi var?.Bukadar zaman neredeydiler?...........................

Kırılacağını hissediyorsan açma,bunuda kaldırırım diyorsan aç..........................

Kırılacağını hissediyorsan açma,bunuda kaldırırım diyorsan aç..........................

Eşimi aradım aç diyor korkma diyor yanında değilsin diyor bişey söylerse altta kalma cevabını ver diyor....Ama cesaret edemiyorum birkezdaha kırılmayı göze alamıyorum...

canım hatasız kul olmaz zaten biz insanlar elimizdekinin kıymetini onu kaybedince anlıyoruz değilmi büyüklük sende kalsın arkadaşım boşver sonuçta anne ve baban onlar

Haklısın canım.Bu seferde laf söyleyip birbirinize yüzgöz olmak var.Moralinin bozulacağını hissediyorsan
açma................................

Bencede yeterince üzülmüşsün.Moralini bozma.Bu konuyu iyice düşün ve güçlü
olduğunda,kendini iyice topladığında onlarla yüzyüze yüzleş bence...........................

Yardım edebildiysem ne mutlu.Senin dinlenmeye ihtiyacın var.Sağlıklı karar vermek için bukonudan
biraz uzaklaş,kafanı dinle.Doğruyu ozaman göreceksin..............................

Yardım edebildiysem ne mutlu.Senin dinlenmeye ihtiyacın var.Sağlıklı karar vermek için bukonudan
biraz uzaklaş,kafanı dinle.Doğruyu ozaman göreceksin..............................

Yeni bir hat alayım dedi eşim alsın bu hattı kapatıcam numarayıda vermeyeceğim ne zaman konuşmak istersem o zaman açacağım....

Sen istiyorsan değiştir hattını.Bak devamlı sana sen istiyorsan diyorum dikkat edersen.
Bizim değil senin ne istediğin çok önemli.Sen ne hissediyorsan,ne istiyorsan öyle
yapmalısın.Kendini dinle,kafanı dinle.,bu senin hayatın.Bizlerde yanındayız tabii......................................................................

Evet son olaylar şöyle eşimin babası eniştesi falan yeter artık yaptıkları yanların kalsın hadi gidelim diyorlar... ordada bi patavatsızlık yapacak olurlarsa eğer kalkar geliriz o zaman bidaha yüzünü zor görürler diyorlar...23 nisan perşembeye geliyo o gün tatil cumada eşim ve ailesi izin ayarlayacak ve gideceğiz 2 gün kalır pazar dönermişiz...anlayacağınız eşim ve benle birlikte 9 kişi gideceğiz...Dua edin ne olur ordada bi sorun çıkarmasnlar çok korkuyorum...

sen külkedisi gibiymişsin tatlım ya..
ama şükürki artık onlarla yaşamıyosun.bence gime..madem bu kadar canını yaktılar ailende olsa sana acı verecek her durumdan kaç bence cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…