Nasıl davranacağım?... Nasıl unutacağım?....

Ulaşmaya çalıştım ama kimsey ulaşamadım köyde doğmuşum ve sonra kyden çıkmışlar çok küçükken ve artık o köy yok ortada hiç kimse kalmamış herkes çıkmış köyden gitsek bile kimseyi bulamayıx...

öncelikle ne yapmak istiyorsun ona karar ver
ya olayı böyle ört bas ediceksin onları da çıkarıp atıcaksın hayatından
ya da mücadele edip gerçekleri öğreniceksin
üçüncü bir ihtimalde yaşananları unutup nadiren de olsa bayramlarda seyranlarda
falan arayıp soracaksın...
böyle ağlama sızlama bir yere varamazsın canım..
biran önce kafanda şekillendir olayları..

Onlarla olmak sana geçmişi yaşatacak belki de üzüleceksin,ama sana yeni kimliğinide
kazandıracak umarım..........................................................

öncelikle ne yapmak istiyorsun ona karar ver
ya olayı böyle ört bas ediceksin onları da çıkarıp atıcaksın hayatından
ya da mücadele edip gerçekleri öğreniceksin
üçüncü bir ihtimalde yaşananları unutup nadiren de olsa bayramlarda seyranlarda
falan arayıp soracaksın...
böyle ağlama sızlama bir yere varamazsın canım..
biran önce kafanda şekillendir olayları..

1 ay sonra gideceğiz gidince teyzemi bu olayı anlatana kadar bırakmıycam öğrenip öyle gelicem nasıl olsa öğrensem bile artık o evde kalmıycam orada yaşamıycam...

rahat ol artık kararını vermişsin,yanında seni seven bir adam var.Daha ne istiyon?Şeker...............

bir anne baba bunu asla söylemez..
adım gibi eminim
geçen akşam iş çıkışı bir yere gittim
otobüs trafik vs.. biraz geciktim..
annem sen gelene kadar göbeğim çatladı,babanada birşey diyemedim
içim içimi yedi dedi gelince,şimdi bir de bu arkadaşın anlattıklarını düşünüyorum
imkansız geliyor bana,ya abartıyor biraz arkadaş ya da bu işin içinde başka bir iş var
konu sahibi arkadaşım lütfen yanlış anlama
inan ki aklım hafzalam almıyor..

yok arkadaşım yokk böyle ana babalar var ben de biliyorumm.... bayılan evladını çiğneyip geçen yol ortasında çok iyi biliyorum... o yüzden hiç bana abartı gelmedi canısı....

bence eşine söle ağlamamı üzülmemi istemiyorsan daha fazla gitmeyelim de... gitme bence çıkardın hayatından artık onları bırak.... ama bu işin peşini bırakma canısı dayınlarla konuşabilirsin mesela git onlara sor ya da onlar size gelsin dee dayınlara benim annem babam üvey mi bunu öğrenmek istiyorum ben de olabilir yani çiçeğim....

ama daha fazla üzülme canısı yaaa sen mutlu olmana bak eşine sarıl... kimse senin artık canını yakmasın bebeğim... hayatta en önemli kişi sensinn....

eşinle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum hayatım..

Aslında be onları silerek geldim buraya hiç gitmek istemiyorum...Ama eşim bikezde olsa gidlim onlar yaptıkları hatanın farkında diyor...senağlama

canım yaa üzüldüm ama ne olur dikkat et seni tekrar üzmesinler buna bu sefer fırsat verme huzurunu bozmasınlarkötükedihüso

yok arkadaşım yokk böyle ana babalar var ben de biliyorumm.... bayılan evladını çiğneyip geçen yol ortasında çok iyi biliyorum... o yüzden hiç bana abartı gelmedi canısı....

bence eşine söle ağlamamı üzülmemi istemiyorsan daha fazla gitmeyelim de... gitme bence çıkardın hayatından artık onları bırak.... ama bu işin peşini bırakma canısı dayınlarla konuşabilirsin mesela git onlara sor ya da onlar size gelsin dee dayınlara benim annem babam üvey mi bunu öğrenmek istiyorum ben de olabilir yani çiçeğim....

ama daha fazla üzülme canısı yaaa sen mutlu olmana bak eşine sarıl... kimse senin artık canını yakmasın bebeğim... hayatta en önemli kişi sensinn....

eşinle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum hayatım..

Çok sağolun Allah razı olsun...

Ben olsam gitmezdim anlattıgın gibilerse siz gittiginizde de seni huzursuz edebilirler kötü sözler sarfedebilirler .

Bence esinle git belki yaptiklarindan utaniyorlardir, pismandirlar.
Baktinki bi degisiklik yok, hala ayni davraniyorlar birdaha gitmezsin.

Son düzenleme:
ben olsam bir süre daha görüşmezdim heralde. fazla bir şiddet, ettikleri beddualar... :1no2:
maddi olarak sizden bir beklentileri var mı acaba? bu yüzden de görüşmek için uğraşıyor olabilirler.

evlatlık ya da evlilik dışı bir çocuk olabilirsiniz. tarihlerde uyuşmazlık bundan da olur. zorunlu bir evlilik olmuştur belki de...
az çok aile fertlerine benzerlikle anlayabilirsiniz. ben öz be öz küçük kardeşimle nerdeyse hiç benzemem, bu da var. benzerlikler varsa şüphe duymayın. ya da yine aklınızda kalırsa, dna testli ile bunu anlayabilirsiniz. ama maliyeti biraz fazla bu testin diye biliyorum.

öz anne babalar da evlat sevgisi taşımıyor olabilir. çevremde çok fazla örnekleri var.
ya da anne ya da babadan biri üvey olabilir...

bir sürü seçenek sayılabilir...

zamanında yapılanlar sonrasında edilen beddualar... ve şimdide gidip el öpmek.. bilmiyorum büyük te konuşmak istemiyorum ama gitmrzdim.. iyi veya kötü bana sahip çıkan benim üzülmemi istemeyen de bir eşim varsa ona diyeceğim "madem üzülmemi istemiyorsun gitmeyelim" olurdu.. ne biliyorsunuz iyi niyetle görüşmek istediklerini belki de eşinize hiç yaşanmamış şeylerden konuşacaklar ve sizin evliliğinizi bozacaklar...yok yok ben olsam gitmezdim...

X