Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Keşke böyle tutacagin günlerde etiketlersen sevinirim eşlik etmeye çalışırım inşaallah namazların devamlidir inşaallah ?
Tabi etiketlerim. Bu ay bu on günde çekilmesi gereken salavat var çekmek istersen

Receb-i Şerif Duaları:

İlk on gün: Subhânallahil Hayyul Kayyûm. (Hay ve Kayyum olan Allah’ı tesbih ederim.)

İkinci on gün: Subhânallahil Ehadis-Samed.(Bir ve her şeyin ona muhtaç olduğu Allah’ı tesbih ederim)

Son on gün: Subhânallahil Gafûr’ur-Rahîm. (Mağfiret eden ve Rahim olan Allah’ı tesbih ederim.)

Allah kabul etsin şimdiden.
Namazımı aksatmamaya çalışıyorum elhamdulillah kılıyorum

Çekmek isterim tabiki adet varmı cekebildigimiz kadar mı ? Şehir neresi bu arada bana yakınsın sanırım ezan saatleri yakın gibi ben Manisa

Hatime başlasam bende iyi olur hatmi 3 aya yaymak guzel olur. Ins oruçta başlarım dualarinizla kizlar....
Oructan haberim olmadi günleri bile farkedemedim.
Ben ilk kez hatim edicem okumam yavaş oldugu icin birkac sayfa ile basladim şimdi gunde 10 sayfa okumaya alıştım baya ramazana çok birakmak istemiyorum. Bu ay sonuna kadar 9 cüzü bitirmek istiyorum

Selam kızlar nasılsınız?
Bayadır yazamadım dua grubu kurmustunuz katılmadığım icjn yazmayayım dedim bitene kadar ama namazlarima devam ediyorum şükür.
Bende Kur'an hatmi için başlayayım diyorum bir türlü baslayamadim. Yakında regl olurum o bitince başlarım artık inşallah.

Bende regle kadar 9 cüzü bitirmek icin ugrascam

Selâm canım şükür iyiyiz bizde Allah kabul etsin canım namazlarını şeytan hep öyle diyor o bitsin basliyayim bu bitsin basliyayim bence bekleme Bismillah de başla canım bitince yine devam edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…