Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Bende dün 10 sayfaya yakın okudum. İşte bana şeytan cok vesvese veriyor, hatali okursam, yanlış olursa diye. Sonra birkac kisi ile konuştum, bir kac yazi okudum rahatladim. Baya hizlandirdim artik. Dün ilk kez bir yerde çok takildim artik youtubedan okunuşunu buldum. Hoca dinlemeye kalkissam bile aşırı hızlı okuyorlar hem takip ederken kendim okumamı ilerletemem. En kisa zamanda tefsire de başlamak istiyorum.
Tek sıkıntım vakit hiç bir şeye yetmiyor 🤦🏻‍♀️😭
İnsanız hatali okuya biliriz canım. Rabb'im bizden hatasız kusursuz olmamızı istemiyor hatalarimizla kulluk yapmamizi istiyor, fesfeselere kulak verme verirsen dah gibi büyür vermezsen küçülür gider .. ben genelde namaz arkası okumaya çalışıyorum canım, abdest hazirken hemen aradan çıkarıyorum mümkün olduğunca namaz arkası okumaya çalış derim 😘

İnsanız hatali okuya biliriz canım. Rabb'im bizden hatasız kusursuz olmamızı istemiyor hatalarimizla kulluk yapmamizi istiyor, fesfeselere kulak verme verirsen dah gibi büyür vermezsen küçülür gider .. ben genelde namaz arkası okumaya çalışıyorum canım, abdest hazirken hemen aradan çıkarıyorum mümkün olduğunca namaz arkası okumaya çalış derim 😘
Bende oyle yapıyorum. Genelde bebek uyurken oglenden sonra. Birde akşamla yatsi arasi yada yatsidan sonra

Kızlar herkesinki tamamlandı cok sukur 🥰 Allah cumlemızden razı olsun 🤲
Ben yoğunluktan dolayı takip edemıyeceğim fakat R rana20 arkadasımızın onderlıgınde ıstersenız tekrar başlanabilir sadece rahman suresı şeklinde talebe gore liste olusturalım veya olusturmayalım

@Ada-anne 🔒
Wilma11 Wilma11 🔒
@visnetozu 🔒
@Assos32 🔒
@Kubraclnareymenmfthbyrktr 🔒
R rana20 🔒
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu 🔒
@madammor 🔒
Aijoo Aijoo 🔒
@sweetgirlcandy 🔒
@N u r 🔒
@Ssevincli 🔒
@Ssevincli abla🔒
@Morrmeneksee 🔒
@mavikelebek34 🔒
@Aktif Lora 🔒
@SoLeiL12 🔒
@Butimar- 🔒
@HeLLaa 🔒
@SUHAN🔒
Allah kabul etsin 🤲bende yeni gruba katılmayacagim 🥰

Merhaba kızlar ben namaz kılmak, namazlarimi düzene oturtmak istiyorum ama bı turlu başarılı olamıyorum her seferinde nefsime yeniliyorum 🙄 Ne yapmam lazım sürekli kılmaya devam etmek için ya regl oluyorum bırakıyorum yada bı vakti kacirdiysam öbürünü de kilmiyorum karışık olaylar yani nasıl süreklilik sağlarım onerileriniz var mı 😇

Merhaba kızlar ben namaz kılmak, namazlarimi düzene oturtmak istiyorum ama bı turlu başarılı olamıyorum her seferinde nefsime yeniliyorum 🙄 Ne yapmam lazım sürekli kılmaya devam etmek için ya regl oluyorum bırakıyorum yada bı vakti kacirdiysam öbürünü de kilmiyorum karışık olaylar yani nasıl süreklilik sağlarım onerileriniz var mı 😇
Youtubeda namaz ile ilgili videoları izlemek işe yarayabilir. Bir vakti kaçırınca diğer vakti kılıp ardından önceki kaçırdığını vakti kaza edersiniz. Bu sekilde arada kaçan vakitler olsa dahi modunuz düşmemiş olur.

Hayırlı geceler. Ben kizima doğumgünü yaptım bayağı telaşlı geçirdim. Ugrayamadim buralara.
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu sen nerelerdesin
Buralardayım canım da çok giremiyorum, hastalık geçirdim baya ağır yaptım hep . Hatime başladım fırsat buldukça okumaya çalışıyorum .. sen neler yapıyorsun namazların nasıl devam mı aypare ackerman aypare ackerman da görünmüyor nelelerdesin canım ?

Buralardayım canım da çok giremiyorum, hastalık geçirdim baya ağır yaptım hep . Hatime başladım fırsat buldukça okumaya çalışıyorum .. sen neler yapıyorsun namazların nasıl devam mı aypare ackerman aypare ackerman da görünmüyor nelelerdesin canım ?
Gecmis olsun . Ins atlattın iyi misin simdi..evet buralar sensiz bos kaldi...

X