Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

İnsanız hatali okuya biliriz canım. Rabb'im bizden hatasız kusursuz olmamızı istemiyor hatalarimizla kulluk yapmamizi istiyor, fesfeselere kulak verme verirsen dah gibi büyür vermezsen küçülür gider .. ben genelde namaz arkası okumaya çalışıyorum canım, abdest hazirken hemen aradan çıkarıyorum mümkün olduğunca namaz arkası okumaya çalış derim

Bende oyle yapıyorum. Genelde bebek uyurken oglenden sonra. Birde akşamla yatsi arasi yada yatsidan sonra

Allah kabul etsin bende yeni gruba katılmayacagim

Merhaba kızlar ben namaz kılmak, namazlarimi düzene oturtmak istiyorum ama bı turlu başarılı olamıyorum her seferinde nefsime yeniliyorum Ne yapmam lazım sürekli kılmaya devam etmek için ya regl oluyorum bırakıyorum yada bı vakti kacirdiysam öbürünü de kilmiyorum karışık olaylar yani nasıl süreklilik sağlarım onerileriniz var mı

Youtubeda namaz ile ilgili videoları izlemek işe yarayabilir. Bir vakti kaçırınca diğer vakti kılıp ardından önceki kaçırdığını vakti kaza edersiniz. Bu sekilde arada kaçan vakitler olsa dahi modunuz düşmemiş olur.

Hayırlı geceler. Ben kizima doğumgünü yaptım bayağı telaşlı geçirdim. Ugrayamadim buralara.
Kahve __Kokusu sen nerelerdesin
Buralardayım canım da çok giremiyorum, hastalık geçirdim baya ağır yaptım hep . Hatime başladım fırsat buldukça okumaya çalışıyorum .. sen neler yapıyorsun namazların nasıl devam mı aypare ackerman da görünmüyor nelelerdesin canım ?

Gecmis olsun . Ins atlattın iyi misin simdi..evet buralar sensiz bos kaldi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…