Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Kızlar herkesinki tamamlandı cok sukur Allah cumlemızden razı olsun
Ben yoğunluktan dolayı takip edemıyeceğim fakat R rana20 arkadasımızın onderlıgınde ıstersenız tekrar başlanabilir sadece rahman suresı şeklinde talebe gore liste olusturalım veya olusturmayalım

@Ada-anne
Wilma11
visnetozu
Meybuz
Eymen-in Clnar-in Annesi
R rana20
Kahve __Kokusu
Madammor
Aijoo
sweetgirlcandy
i p e k
Ssevincli
Ssevincli abla
Morrmeneksee
mavikelebek34
Aktif Lora
SoLeiL12
Butimar-
Minnosprenses
@SUHAN

Allah kabul etsin. Beni bu okuma grubuna davet ettiginiz icinde Allah razi olsun, cok guzel dualarimizin karşılığını aldik maasimizda guzel bir artış oldu Allah'ım önce sağlık, sonra hayırlı helal riziklar ve bereket nasip etsin hepimize

Ben yeni gruba katilamayacagim. Şuan hatime başladim

Çok sevindim canım Allah sendende razı olsun katıldığın ıcın

Beni listeye ekleyin arkadaşlar

Bende katılamayacağım ramazan gelmeden hatimimi tamamlamak istiyorum. Yeni öğrendiğim için hepsini okuyamıyorum. Allah razı olsun hepinizden.

Allah herkesin niyetini kabul etsin, sıkıntısını gidersin.Senden de Allah razı olsun Morrmeneksee

Allah kabul etsin bende yeni gruba katılamayacağım

Beni ekleyebilirsiniz canım

Allah hepinizden razı olsun kızlar rabbim kabul etsin dualarımızı helal bol kazanç versin inşallah
Bi süre katılamayacağım dua grubuna sınavlarım var ve de bireysel Hatim okuyacağım inşallah.

Canım kahvem maalesef coğunluk katılmıyor ramazan yaklasıyor hatımler vs vs. Bu ay dursun olmadı ztn bnde katılamayacağım malum. Ranada yasın grubunu devam ettirir ztn
Tamam canım bende hatim başladım ikisini bir götürürüm diyordum ama kısmet , fetih süresini okumak alışkanlık oldu bende okumaya devam ediyorum ben

İnsan isteyince vakit ayırıyor canım ben eskiden bir sayfa okumaya bile fırsatım Yok derdim kendime mazeret mis hep burası sayesinde 10 sayfaya yakın okuyorum günde
Bende dün 10 sayfaya yakın okudum. İşte bana şeytan cok vesvese veriyor, hatali okursam, yanlış olursa diye. Sonra birkac kisi ile konuştum, bir kac yazi okudum rahatladim. Baya hizlandirdim artik. Dün ilk kez bir yerde çok takildim artik youtubedan okunuşunu buldum. Hoca dinlemeye kalkissam bile aşırı hızlı okuyorlar hem takip ederken kendim okumamı ilerletemem. En kisa zamanda tefsire de başlamak istiyorum.
Tek sıkıntım vakit hiç bir şeye yetmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…