Namaz çizelgesi :)

Allah yardımcınız olsun..Yenide evliymişsiniz Allah bu çabanız ile evinizi bereketlendirsin inşallah...Azmederseniz mutlaka başarırsınız .Çok zor değil aslında önemli olan gönülden istemek..

Allah yardımcınız olsun..Yenide evliymişsiniz Allah bu çabanız ile evinizi bereketlendirsin inşallah...Azmederseniz mutlaka başarırsınız .Çok zor değil aslında önemli olan gönülden istemek..
Allah razı olsun teşekkür ederim güzel dileklerin için, daha önce düğün hazırlıkları döneminde denemiştim ama o telaşeyle çok fazla veremedim kendimi sanırım, bu sefer yapabilirim umarım Rabbimin izniyle.

Saol tatlım ne olsun.Bol bol yağmur ,kasvetli bir hava ve melankoli var bende hava ile orantılı olarak..Ama seviyorum ben böyle havaları ..İşe geldim şimdi .Işığı bile açmadım vallahi.Böyle loş loş yağmuru izleyip çay içiyom işte.. Sen nasılsın..Sen evdesin sanırım..

Dun burada öyleydi ama bugun soguk dun bende isteydim bizim kendimizin olunca artik ihtiyac oldukca iniyorum bugun kv asure yapcak orsya gitcem ama cok uykusuzum

Dun burada öyleydi ama bugun soguk dun bende isteydim bizim kendimizin olunca artik ihtiyac oldukca iniyorum bugun kv asure yapcak orsya gitcem ama cok uykusuzum
Ooohhh afiyet olsun..Severim aşure...
Erken gitmiyceksen kocayıda gönderdiysen gir yorganın altına yat 1 saat bence..Doğumada az zaman kalmış ağırlaşmışsındırda bayağı bence keyif yap vakit buldukçaa

Yattim biraz ama uyuyamadim kaltim toparlandim ciktim az kaldi o yuzden de uyuyamiyorum

Hayırlı cumalar kızlar, Bugün nasılsınız? Hava karanlık ve yağmurlu bu yüzden içim hüzünlü Ama bir tarafım çok mutlu sonunda bugün sabah namazına eşimi de kaldırabildim çok şükür:)

Oohhh ohh bu iyi bir haber..İnanın evde insanın eşi ile birlikte namaz kılması kadar huzurlu başka bir şey yok..Bizde bazen oğlumda kılar inanın çok mutlu olurum..

Hepinize merhaba. Ben de geldim aranıza. Bugün namaza başlayalı 18 gün oldu. Bana dua edermisiniz daim olsun diye :)
Allah dualarınızı ve ibadetlerinizi kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…