Namaz çizelgesi :)

Günaydın hanımlar.. Bende herzamanki gibi sabah namazımı 6.15 gibi kıldım. Dün imsakiyeyi inceledim.Güneş 6.30 gibi doğmaya başlıyor ..O yüzden ucu ucuna kılıyor gibi bişeyim.Hafta sonları nasip olursa ezan ile kalkıp kılmak istiyorum.Hayırlısı bakalım..

Oglen namazinida kildim cok sukur :)
dumanncim benm esimde ayni guya bugun baslicakti bakalim isten gelince kilcakmi hic zannetmiyorum bnden daha cok namaz kilmak istiyordu ama bakalm ne zmn baslicak

Oglen namazinida kildim cok sukur :)
dumanncim benm esimde ayni guya bugun baslicakti bakalim isten gelince kilcakmi hic zannetmiyorum bnden daha cok namaz kilmak istiyordu ama bakalm ne zmn baslicak
İnşAllah eşinin de gönlüne bir ferahlık gelir başlar en kısa zamanda, benim eşim sürekli kılıyorda sadece sabah namazına kalkamıyor maalesef:KK43: onun içinde çok dua ediyorum

Tekrar çok çok geçmiş olsun, Çok şükür iyiyim bende iş yerindeyim, pek iş olmadığından ders çalışıyorum:) Vakit nakittir ne de olsa:)

Öğle ve ikindi namazını kılabilen arkadaşların namaz ve dualarını Allah kabul etsin inşallah. Dualarınızda bizede dua edin kızlar.Ben dualarıma ekliycem inşallah sizleri ..

Öğle ve ikindi namazını kılabilen arkadaşların namaz ve dualarını Allah kabul etsin inşallah. Dualarınızda bizede dua edin kızlar.Ben dualarıma ekliycem inşallah sizleri ..
Allah razı olsun canım, kulun kula ettiği dua daha hayırlı ve kabul olanmış

ben kaçar vakit girdi kızlar bu arada vakitler için telefonlara namaz vakti programı yükleyebilirsiniz alarmınıda kurabilirsiniz :)

X