Namaz çizelgesi :)

Maşallah topiği boş bırakmaya gelmiyor :) fakat benim günlerim biraz yoğun geçiyor ama burada manevi havayı tutan kardeşlerden Allah razı olsun

Canım ekmeğini de kendin mi yapıyorsun?
haftasonuysa ya da sabahtan belliyse yaparım canım ama bugun hazır ekmek kullandım
ve köfteyi...Benim çocuklarda sever hazır ürün kullanmak istemiyorum köfteyi kendim yapıyorum ama biraz köfte ekmek tadında oluyor benimki özel bir tarif varsa alabiliriz
.
benim öle bi belli tarifim yok ama tarif bakarsam refikanın mutfağından ve ardanın mutfağından bakarım değilse mesela bugun baharatları koydum biraz karbonat koydum çekilmiş ekemeğim vardı çok az da ondan koydum o kadar sonra tost makinasında ızgara şekilde yaptım

Hayirlisiyla bulursunuz gonlunuze gore inslh
amin canım evi beğendik ama masrafı çok olcak gibi görünüyor
hayırlısıyla gönlünüze sinen olsun inşaallah...
allah razı olsun
afiyet olsun ...bende kızıma yaparım arada dışarda yemektense evde daha sağlıklı oluyo :)
kesinlikle dışardakilerin ne oldu belli değil özel yerler var oralara gidiyorsun bi burger en az 18den falan başlıyor evde mis gibi kendin yaptın gibisi yok

merhaba kızlar:) kendimi bi koşuşturmanın içinde kaybolup giderken farkettim ki ben diğer taraf için hiç bişe yapmıyorum. sonra kendime kızıyoken bu topiğigördüm. açan arkadaştan Allah razı olsun.

bende burdayım bundan sonra inşallah:)

Cok sevindim cnm :)

"helâl dairesi geniştir, keyfe kâfi gelir. Harama girmeye hiç lüzum yoktur. Ferâiz-i İlâhiye ise hafiftir, azdır. Allah'a abd ve asker olmak, öyle lezzetli bir şereftir ki, tarif edilmez. Vazife ise, yalnız bir asker gibi, Allah nâmına işlemeli, başlamalı. Ve Allah hesâbiyle vermeli ve almalı. Ve izni ve kanunu dairesinde hareket etmeli, sükûnet bulmalı. Kusur etse istiğfar etmeli: "Yâ Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emânetini kabzetmek zamanına kadar bizi emânette emîn kıl. Amin!" demeli ve Ona yalvarmalı." Bediüzzaman
:)

Gunaydn k zlar sabah namazina yine kalkamadim sekiz bucuk kazasini kildim allah kabul etsin inslh kalkarim artik yarin inslh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…