Namaz çizelgesi :)

Başka bir arkadaşa söylemiştim, mescid ya da kılabileceğiniz yer yok mu diye, kendisi yurt dışındaymış sizin de mi öyle bir durum var?

Devlet dairesindeyim canım..Aslında öğlenleri kapıyı kilitleyip odamda kılabilirim gibi ama işte kıyafet makyaj falan olunca abdest almak da zor oluyor.Aslında bunların hiç biri mazeret değil..Bu topiğide bu yüzden takip ediyorum zaten içimdeki vesveselerden kurtulmam lazımmm

Anlıyorum seni, ama abdest almak neden zor olsun ki makyajını çok ağır yapma istersen, yada sabahtan abdestli git işe diyeceğim ama olur mu bilemiyorum:)
Çekmecende kıyafetini bulundurabilirsin.

Anlıyorum seni, ama abdest almak neden zor olsun ki makyajını çok ağır yapma istersen, yada sabahtan abdestli git işe diyeceğim ama olur mu bilemiyorum:)
Çekmecende kıyafetini bulundurabilirsin.

Canım aslında haklısın hepsi bir bahane sanırım ..Zaten öyle ağır makyaj yapmam. Öğlenede makyaj kalmıyor aslında..Yarın gelirken yanımda getiriyim malzemelerimi bir deneyim inşallah yapabilirim..

Hayır canım bırakmıyoruz, tekrar başlıyoruz, zararın neresinden dönersen kârdır hesabı..
kendimi kötü hissediyorum ya bırak bırak başla Allah affetsin şimdi moladayım ama 3,4 güne yeniden başlııycam artık sizin desteğinizle ,

kendimi kötü hissediyorum ya bırak bırak başla Allah affetsin şimdi moladayım ama 3,4 güne yeniden başlııycam artık sizin desteğinizle ,
Peki ya hiç kılmasaydın, tamamen unutmuş olsaydın seni Yaradanı, seni yoktan var edeni, şimdi bence tam zamanı af dileme zamanı, O'nun merhameti ne yücedir hiç birimiz bilemeyiz, şimdi herzamankinden daha kararlı olmalısın, sanırım sende hastasın İnşAllah hiç bırakmamak üzere katılırsın aramıza...

Canım aslında haklısın hepsi bir bahane sanırım ..Zaten öyle ağır makyaj yapmam. Öğlenede makyaj kalmıyor aslında..Yarın gelirken yanımda getiriyim malzemelerimi bir deneyim inşallah yapabilirim..
Evet kılmamak için, kendimizi haklı çıkardığımız milyonlarca bahanemiz var, hepsini bir kenara atalım ve yapmamız gerekeni yapalım İnşAllah. Her türlü zorlukta bile ibadetine bağlı kalmak çok çok daha güzeldir Rabbimin katında..

haklısın canım doğru dedin valla
evet canm hastayım inşallah sizin desteğinizle bi daha asla yarım bıraakmam teşekkür ederim bu arada

haklısın canım doğru dedin valla
evet canm hastayım inşallah sizin desteğinizle bi daha asla yarım bıraakmam teşekkür ederim bu arada
İnşAllah canım benim. Sen sadece tüm samimiyetinle içtenliğinde duanı et, şeytanın seni yanıltmasına fırsat verme hepsi bu

Ya şimdi oldu, ben bazen iş yerinde vaktinde kılamıyorum, açıklama için teşekkürler, bende öğleden sonra olsa bile sünnetle kaza yapacaktım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…