Namaz çizelgesi :)

Tülbenti nasıl bağlıyorsun ki canım ensen açıkta kalıyor, hani üçgen şeklini veriyorsun ya gıdıktan iğneyle tutturabilirsin, o zaman da mı açılır ki ensen, benim hiç açılmıyor.
Aynen ucgenn sekli veriyorum igneyyle tutturmuyorum yana sikistiriyorum arkadan tulbent yukseliyor egilirken aciliyor ve tulbentn arkasi gozukuyor o yuzden

Aynen ucgenn sekli veriyorum igneyyle tutturmuyorum yana sikistiriyorum arkadan tulbent yukseliyor egilirken aciliyor ve tulbentn arkasi gozukuyor o yuzden
o zaman o üçgeni büyük tut yani ucu ucuna değil de biraz daha içerde kalsın, şimdi nasıl anlatsam ortada kalsın yani ay umarım anlatabilmişimdir:)

o zaman o üçgeni büyük tut yani ucu ucuna değil de biraz daha içerde kalsın, şimdi nasıl anlatsam ortada kalsın yani ay umarım anlatabilmişimdir:)
Zaten oyle yapiyorum cnm hic ucu ucuna yapmam simdi careyi buldum bi tulbent bi salla buldum cozumu :)

S.a kizlar bisi sorcam size tulbentle benim ensem vs gozukuyor disardan sacimi topladigim icin bone takip sal uzun dite sali yaptim o da gosterdi (salim inceydi)
Baktim olmadi tulbent yaptim onunda ustune sal orttum tekrar siz nasl yapiyorsunuz ben bu sekilde daha rahat kiliyorum namazimi ensem acikti kaluyordu ve arkadan sacm gorunuyordu nkadr uzun biraksamda arkasini bn bolr yapiyorum siz nasil yapiorsunuz :)
Allah kabu etsin kardeslerim
Namz tulbentleri var canim buyukce normal tulbetin ustune onu aldin mi sorun kalmaz

ikindiye az kalmış bende onu bekliyorum sonra yemek yap çamaşır katla salonu süpür namazdan sonra çokkk eğlencelii dakikalar beni bekliyor anlayacağınız...

X