Namaz çizelgesi :)

Off ben kalkamafim ya :KK43: kalkan arkadaslar allah kabul etain sevindim birazdan kaza yapicam olur demi ?
evet sünnet ve farz şeklinde kaza yapmalısın bide dipnot kılamayan arkadaşlarımızı kılamadığını beyan etmesin çünkü mahşerde rabbim onu affedeceği zaman birisi ben şahidim kılmadı namazını derse afolmazmış kılmadığımızı dilllendirmeyelim

evet sünnet ve farz şeklinde kaza yapmalısın bide dipnot kılamayan arkadaşlarımızı kılamadığını beyan etmesin çünkü mahşerde rabbim onu affedeceği zaman birisi ben şahidim kılmadı namazını derse afolmazmış kılmadığımızı dilllendirmeyelim
Hay allah ya ben bi tek kaza kildim farzibin yani bidahakine oyle yaparim inslh

Bende 3haftadir namaza basladim :)
calistigim icin ogleyi ve ikindiyi kaza yapiyorum bazen gec girdigim icin aksamida kaza yapmak zorunda kaliyorum

1tesbih estagfirullah
1tesbih la ilahe illallah
namazdan sonra kurani kerimden kaldigim yerden okucam bi kac sayfa inslh :)

S.a kizlar bisi sorcam size tulbentle benim ensem vs gozukuyor disardan sacimi topladigim icin bone takip sal uzun dite sali yaptim o da gosterdi (salim inceydi)
Baktim olmadi tulbent yaptim onunda ustune sal orttum tekrar siz nasl yapiyorsunuz ben bu sekilde daha rahat kiliyorum namazimi ensem acikti kaluyordu ve arkadan sacm gorunuyordu nkadr uzun biraksamda arkasini bn bolr yapiyorum siz nasil yapiorsunuz :)
Allah kabu etsin kardeslerim

S.a kizlar bisi sorcam size tulbentle benim ensem vs gozukuyor disardan sacimi topladigim icin bone takip sal uzun dite sali yaptim o da gosterdi (salim inceydi)
Baktim olmadi tulbent yaptim onunda ustune sal orttum tekrar siz nasl yapiyorsunuz ben bu sekilde daha rahat kiliyorum namazimi ensem acikti kaluyordu ve arkadan sacm gorunuyordu nkadr uzun biraksamda arkasini bn bolr yapiyorum siz nasil yapiorsunuz :)
Saçını bağlayıp birde bone takmışsın, nası ensen açıkta kalmış ki:KK64:
Ben normal tülbenti takıyorum, bazende şalı takıyorum açıkta kalmıyor.

Tülbenti nasıl bağlıyorsun ki canım ensen açıkta kalıyor, hani üçgen şeklini veriyorsun ya gıdıktan iğneyle tutturabilirsin, o zaman da mı açılır ki ensen, benim hiç açılmıyor.

Yanlış anlamadım değil mi, sabah namazını sünnetiyle kaza yapıyoruz? Ben şimdiye kadar hep farzını kılmıştım
Sabah namazının diğer namaZlardan farklı olarak ikinci bir kazası var. Namazı geçirdiğin gün güneş tamamen doğduktan sonra yine sünnet farz şeklinde kılabiliyorsun. Ama öğle vakti girdiyse artık bu ihtimali de kaçırdın demektir, artık sadece farzını kılarak kaza yapabilirsin

X