Namaz çizelgesi :)

Güneş doğduu .... Bende namazımı kıldım elhamdülillah, başka ses Seda yok galiba?? :KK66:

:) namazını geçirenler güneş tam olarak doğduğu zaman kaza namazını kılabilirler ama normal sabah namazı gibi, sünnet ve farzıyla. Efendimiz öyle yapmış, bi savaşta geçirdikleri zaman ...

günaydın herkese
bende sabah imsakla kalktım 05,07 namazımı kıldım ama bilgisayarı açamadım kuzum rahatsız olmasın diye sonra geri yattım sonra 6,15 te tekrar kalktım az önce de onu okula yolladım...Allah hepimizin namazlarını kabul ve daim etsin...

günaydın herkese
bende sabah imsakla kalktım 05,07 namazımı kıldım ama bilgisayarı açamadım kuzum rahatsız olmasın diye sonra geri yattım sonra 6,15 te tekrar kalktım az önce de onu okula yolladım...Allah hepimizin namazlarını kabul ve daim etsin...
Allah kabul etsin :KK66:

Günaydın kızlar, Rabbim hepinizin namazlarını kabul etsin İnşAllah, ben regl dönemindeyim, birkaç güne kadar aranıza katılırım Allah nasip ederse.

Burda ki Herkes sabah namazına kalkıyor mu acaba
Ben hergun kalkiyorum canim sabah namzainda seytan 3dugum atarmis ezani duyup kalktin dugunmun biri cozuldu kalktin gittin abdest aldin digeri cozulur namazi kildin dugum cozuldu ve seytanin dugumu ise yaramadi tabi seytan sen o dugumleri cozerken eziyetini eder ama kildin mi o kaybeder ve namazini kilan kazanir rabbim kazananlardan eylesin

günaydın herkese
Gunaydin canim aynen bende o vakitte giremem anca sabah amin ecmainn

Sabah namazi kildiktan sonra okunan 11ihlas gun boyu seytanin oyunlarindan korur ihlasin faziletlerinden okuyabilirsiniz daha bi cok faydasi var canlar

Off ben kalkamafim ya :KK43: kalkan arkadaslar allah kabul etain sevindim birazdan kaza yapicam olur demi ?

Tamam canım Rabbim kabul etsin, sizi ben birçok kere gördüm, bir türlü düzen oturtamadınız sanırım, İnşAllah bu sefer başarabilirsiniz.
Evet cnm duzen oturtamayanlardanim malesef sindi kildum gekdim cok sukur allah kabul etsin inslh :)cumlemizinkini
halbuki oyle ibadet aski vardirki icimde bi turlu duzene koyamam hic bi zamn ne biliyim oyle bisi iste

Evet cnm duzen oturtamayanlardanim malesef sindi kildum gekdim cok sukur allah kabul etsin inslh :)cumlemizinkini
halbuki oyle ibadet aski vardirki icimde bi turlu duzene koyamam hic bi zamn ne biliyim oyle bisi iste
Evet sizi biliyorum, Kur'an okur, sürekli ibadetle geçirmek istersiniz, belki düzen oturtamamızın tek nedeni aramızdaki şeytandır, zaten şeytan en çok bizimle uğraşır, lütfen ama lütfen izin vermeyelim İnşAllah..

Evet sizi biliyorum, Kur'an okur, sürekli ibadetle geçirmek istersiniz, belki düzen oturtamamızın tek nedeni aramızdaki şeytandır, zaten şeytan en çok bizimle uğraşır, lütfen ama lütfen izin vermeyelim İnşAllah..
Aynen oyle tesetturluyum ama bazen onun bile hakkini veremedigimi dusunurum bu bi baslangic olur inslh herseyim artik duzene girer seytana firsat vermeyiz inslh

Aynen oyle tesetturluyum ama bazen onun bile hakkini veremedigimi dusunurum bu bi baslangic olur inslh herseyim artik duzene girer seytana firsat vermeyiz inslh
Aslında dinimiz çok kolay yani dikkat edersek, sonuçta bir günde namaz için toplamda ancak 1 saat ayırıyoruz, 24 saat içinde çok mu 1 saati Rabbimize bizi yaradana ayırmamız, şu bilgisayarın başında bile saatlerce oturuyoruz. Bende tesettürlüyüm, hiç hakkını veremiyoruz ne yazık ki, en azından kendim için konuşayım, pantolon üstüne tunik giysem bile yine de rahatsız oluyorum, ama işteyim çalışıyorum, rahat oluyor diye kendimi avutuyorum işte:KK43: Gerçi tesettür sadece giyim kuşamla olmaz, söz ve amelle olur o ayrı birşey, benimde dilim şişmiş galiba yazdıkça yazasım geliyor:) Hayırlı günler tekrardan

X