Mutlu Ve Umutluların Kulübü:)

SIKINTILI gunler geride kaldi ve bende hakettim artik araniza gelmeyi. kizlar cok mutluyum allah bozmasin.

şu an öyle bir ruh hali içerisindeyim kim mutlu olmak dahi istemiyoruuuuuuuuuuum senağlama
ama yine de umutluyum

Canlarım benim mutluluğu hak etmiş biri olarak aranıza ben geldim. Evet hayat acısıyla tatlısıyla çok güzel.......:hooray:

aşığım seviyorum seviliyorum çok mutluyummm bi de sevgilim hayırlısıyla askerden gelince evlilik hazrlıkları başlaynca:teytey: allahhhhhhhhhhhhhhhhh :teytey::teytey:

SELAM CANLARIM:)..CANLARIM GİBİ HİSSEDİOYRUM SİZLERİ..İYİ Kİ VARSINIZ !
iki bebekle eve tıkılmış durumdayım. ama mutluyum...evin içinde ev işleri ve bebekler arasında koşturuyourm, evet ama demek ki sağlıklıyım..özgürlüğüm yok gibi evin içinde ama kk ve iki bebeğim var, bana değer veren eşim var...ev satın alma ve çocuklarımızı ilerde bol bol gezidrme gibi hayallerimiz var...

ve her gün dünya yeniden kuruluyor! GÜNAYDIN!! :)

Mutluyum cunku kendime göre saglikliyim ,Mutluyum cunku iki tane saglikli oglum var,Mutluyum cunku bana deger veren esim ve arkadaslarim var,Mutluyum cunku birbiri ile diyalogum kopmadan yurutdugum kardeslerim var onlardan uzak olsamda Mutluyum Mutluyum.bunlari bana veren allahimada her firsatta sukrediyorum.....

slm canım evet mutluluk içimizde önemli olan onu yaşatmak umutsuzluğa inat solmayacağım tşrler

a.s. a.s. UMUTSUZLUĞA İNAT SOLMIYACAĞIM ACIMASIZ HAYAT: 1hug:: :sm_cool:t eytey: sırnaşık şey: enbuyukkk:

Mutluluk benim..ben kimligim mutlu olmayi istiyorsa mutsuzluk diye birsey mumkun degildir..sagligim en buyuk kazanimim. Etrafima ne kadar mutlu ve huzurlu olmakla bakabiliyorsam o Mutluluk yine ben oluyorum.her seyden tat ve deger olmayi kendime sindirebiliyorsam mutsuzluk bana uzak kaliyor...pozitiflik yasamsallik anahtarim..

mutluluk istediğini elde etmek değildir, elde ettiğinle mutlu olabilmektir mutluluk kelebeğğe benzer peşinden koşarsınız kaçar ama sesizce bir yere oturursunuz gelip başınıza konar.mutluğun bir kapısı kapanınca diğer kapısı açılır ama kapanan kapıya o kadar çok bakarız ki açılan kapıyı fark etmeyiz GERÇEKTEN MUTLU OLAN İNSAN PATİKA YOLDA MANZARADAN KEYİF ALANDIR GÜLERKKEN HERKES EŞLİK EDER YA AĞLARKEN BAŞARILARA HERKES OORTAK OLUR YA YENİLİKLERE ÖYLE BİR DOST EDİNKİ KÖTÜ GÜN KAPINI ÇALINCA SENİNLE BERABER BAKSIN..

merhaba canım haklısın güzel şeyler önemli olan küçül şeylerdende haz alabilmek bir mutluluktur hayatta olmamız bile güzel bir sebeb mutlu hissetmemiz için

slm arkadaşlar şu anda hayattayım mutlluyum hayat her şeye rağmen yaşamaya değer

slm.bu forum harika hayat ne olursa olsun yaşamaya deger.kuralları belirlenmiş ama bilinmeyen tiyatrocuyuz hepimiz birer

Mutluyum ve umutluyum. Cok huzurlu bir evliliğim var. ! ay önce bir düşük yaptım ama umutluyum bir daha olacak inş..

Mutlu Umutlu Günlerrrrrrr:) özledim Sizleri çok Yoğunummmm O Yüzden Sizinle Ilgilenmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…