Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

sağol canımm kolay ama bir o kadar da lezzetli bir yemek eşimde çok seviyor dün hemen yapıverdim. Erişte, kuskus bende domatesli severim yaparım ama eşim bu sefer sade istedi öyle yaptım. Evet hazır değil canım kaynanamın yardımcısı yapmıştı da kaynanam bize de vermişti çok az kaldı ama baya vardı şimdi o kadında işten ayrıldı ama karşı komşum yapıyormuş vakıfta yapıyorlarmış hep beraber yardım amaçlı ondan alıcam artık.

Oyyyyyyy alınmış mı benim güzel arkadaşım

Canım , şimdi girdim siteye birkaç yere yazıp geri dönecektim buraya inan aklımdaydım :26:

geçen günde yazdım hatta aşılama tutmadı falan yazdım na da yazmayınca alındım bende. Ama yok benim alınganlığım üzermde eşime neler çektiriyorum bir bilsen tabii ki başka ne sorun olaiblir ki aramnızda canım elbette vaktin olmamıştır.

Yap yap canım ya , midem şenlenmiyor bari gözüm şenlensin

Salataların her türlüsünü yiyorum , peynirli , tavuklu , ton balıklı ...Kepek ekmek .Ama 5 kilo verdim bile

Bugünkü salatam bu ,

Eki Görüntüle 678770 Eki Görüntüle 678771

Dereotu , maydanoz , kırmızı biber , taze soğan , diyet peynir . Üzerinede tavuk .

Azmettim bu yaz 56 olacağım

Canım benim , asla akılına bir şey gelmesin .

Olsa olsa diyetten beynim dönmüştür , yazacağım derken cevap unutmuşumdur :26:

Her zaman beklerim tatlım , buraya , geyik topiğime .

Senle biz yarışma kardeşiyiz :13:

bende dün mercimek köftesi yapmıştım onu paylaşayım

Eki Görüntüle 678719

Ellerine sağlık kuzum , nefis görünüyor

Kolay sanılır ama herkes kıvamını tutturamaz

Son düzenleme:
Bende şimdi yapmıştım eklemek istedim pek düzgün olmasada:))

Eklentiler

• $Fotoðraf3189.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $Fotoðraf3193.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 55
  • $Fotoðraf3196.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 65
Sende mi başlıyorsun , ben 5 kiloya yakın verdim , şimdilik 64 . Hedef 56

Tantuni bende yapacağım , şimdilik tavukla idare ettim. Mısır unu koymaya cesaret edemedim ama ben sen yap haber ver

nasıl bir diyet uyguluyorsun canım?
kaç günde veya haftada 5 kilo verdin?
benim de 2-3 kilo vermem lazım

Bende şimdi yapmıştım eklemek istedim pek düzgün olmasada:))

Ellerine sağlık , benim adıma ayranla beraber diyet bozduracak cinsten .İç malzemesi patates mi ?

nasıl bir diyet uyguluyorsun canım?
kaç günde veya haftada 5 kilo verdin?
benim de 2-3 kilo vermem lazım

Ben diyetisyenimin bana verdiği listeyi uyguluyorum . Uygulayacağın diyette şuan kaç kilo olduğun çok önemli .Ona göre yiyecek oranın değişiyor.

Ben 6 öğün yiyorum , 3 ara 3 ana öğün . 1 ayda verdim yaklaşık olarak .

bende dün mercimek köftesi yapmıştım onu paylaşayım

Eki Görüntüle 678719

gözdem süpersinnnnnn
ayyy kız bi iki tane atsana ağzıma :)
nasıl severim biliyomusun acaip canım çekti...
bende az önce mantı yaptım, şuan fırında kuruma aşamasında, birazdan eşim gelince yicez :) yedikten sonra eklerim
hakiki kayseri mantısı...klasik düz haşlama mantılardan değil, yemek şeklinde yapılıyor ama süper bişey tavsiye ederim...tarifiyle birlikte eklicem birazdan inşallah....
akıllara zarar valla çok seviyorum mantıyı canınızı çektireyim accık :) diyet yapanlarda bozsunlar diyeti napiim

gazel niye sen de mutfak açmıyosun?
ne güzel girer bakarız yemeklerine

Son düzenleyen: Moderatör:

auscum topik yeniden canlandı farkındamısın gözüm :) tariflere ve resimlere baka maşallah karnı tok olan bile iştaha gelir...ve bence birçok topikten daha anlamlı bi topik sanki burası...
hep derim ya iki yumurta kırsak bile ekleyelim diye, çok güzel fikir alışverişi oluyo hakkaten...her yiğidin bi yoğurt yiyişi vardır denir ya aynen öyle...bazen çok iyi bildiğim yemekleri bile burda değişik tarifle görünce aaa diyorum demekki böylede yapılıyor dur şunu bi deniyim dedim...
mesela geçen senin baklanı denedim :)
gözdenin de tavuk sotesini denedim....her çeşit lezzete açığız dimi :)
bu arada nasıl acıdım sana ausum ne o öyle salata ile karınmı doyar kuzum ya, can boğazdan gelir ye gitsin amaaaannnn

gazel niye sen de mutfak açmıyosun?
ne güzel girer bakarız yemeklerine

gazeeel sana sordum canııım?

Son düzenleyen: Moderatör:

gazeeel sana sordum canııım?

kuzum benim :) bi ara düşündüm ama gerçekten çok sorumluluk istiyor yemek topiği, her dakka ilgilenemem ki, bu ara derslerde malum, ufak oğlumda var pek fırsat bulamam ki topikle uğraşmaya....
ama aus sağolsun kırmadı bizi bu topiği açtı ki her kesimden lezzetleri paylaşıyoruz..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…