Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Her zaman bekleriz , bizde o gün Allah ne verdiyse onu paylaşıyoruz zaten :KK34:

Sen ne komik bir kadınsın yahu gazel :KK9:

Yazdıklarını hep , dur hele yine ne patlatmış merakı ile okuyorum:KK34:

Koy canım koy , yumurtada kırsan koy

kabak dolmam vardı koyacaktım buraya unuttum neyse bu akşama da kaldı unutmazsa m çeker koyarım.. :KK34:

Her zaman bekleriz , bizde o gün Allah ne verdiyse onu paylaşıyoruz zaten :KK34:

Sen ne komik bir kadınsın yahu gazel :KK9:

Yazdıklarını hep , dur hele yine ne patlatmış merakı ile okuyorum:KK34:

Koy canım koy , yumurtada kırsan koy

valla komikmiyim sıyrıkmıyım orası meçhul ausum :KK60:
bugün ne pişircem bilmiyorum, acaip boğazım acıyor grip geliyo sanırım :KK43:
adaçayı ıhlamur ve nane limon iç derler ya, hangisini içsem? veya bildiğin bi yöntem varmı hemen ilaçlara el atmak istemiyorum..burak da hastalanacak sanırım :KK43: burnu akıyor...grip geldimi aile boyu gelir zaten.. :2::2:

valla komikmiyim sıyrıkmıyım orası meçhul ausum :KK60:
bugün ne pişircem bilmiyorum, acaip boğazım acıyor grip geliyo sanırım :KK43:
adaçayı ıhlamur ve nane limon iç derler ya, hangisini içsem? veya bildiğin bi yöntem varmı hemen ilaçlara el atmak istemiyorum..burak da hastalanacak sanırım :KK43: burnu akıyor...grip geldimi aile boyu gelir zaten.. :2::2:

Yok yahu bir boğaz ağrısına hemen ilaç içme.
Ben ada çayı , ıhlamur ve kabuk tarçını beraber kaynatıyorum , bol limonla içiyorum.
Zencefilde iyi geliyor çok.
Komikleride severim sıyrıkları da , sorun yok gazelim
:KK16:

herkese selam......

resim yok.tarif te...:KK1:vakit hiç yok...sadece fikir olsun diye...akşama ne yemek var.yazayım kaçayım he heee....

tavuk çorbası,nohutlu bulgur pilavı,bamya.ev yoğurdu ,komposto.....

dün de;tarhana çorbası ,az etli sarma ve cacık vardı....

sevgiler.

Bendede dün bu vardi kisir izgara tavuk gögsü haslanmis patates bide tavuk corbasi

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 66
Bende de bu akşam bu yemekler vardı. Mantarlı tavuk sote, erişte makarna ve salata.. :KK34:

$IMG_1338_resize.JPG

Eklentiler

• $IMG_1339_resize.JPG
    $IMG_1339_resize.JPG
    129,4 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
Günaydın candancım ,

O kadar yoğunluğun arasında , son sayfaya göz atıp , bu satırları yazman bile mutlu etti beni canım :KK16:

Tabii , boş vakit bulursan , daha uzun sürelerde beklerim .Paylaşımlarınıda beklerim :KK34:

Günlük hayatta mutfak telaşını buraya taşıdık arkadaşlarla beraber , şüphesiz bir birimize faydamız olur diye düşündük.

Her zaman ister buraya , ister geyik sohbetine beklerim . Geçen yolluyorum dediğin mail gelmedi bu arada :26:

Görüşmek üzere canım.....
Merhaba, Estağfurullah, yoğunluk olupta ne olacak? Dünya telaşları işte. Arada küçük de olsa katkı koyulabilecek şeyler tesadüf edince biraz da onlarla ilgilenmek derken günler bazen 48 saat olsa yetmeyebiliyor. Yoksa bir şey de yaptığımız yok aslında belki de. Ben de takip etmeye çalışacağım ve bu forumdaki -mutfak- lı başlıkları zaten can simidi gibi görüyorum, sanki kendimi garantiye almak gibi geliyor. İhtiyaç durumunda bunu bilmek dahi rahatlatıyor insanı. :) Herkesin ellerine sağlık. Görüşmek üzere. Hayırlı akşamlar diyorum size ve topicte paylaşım halinde olan tüm arkadaşlara. Sevgimle.

$20130406_211010.jpg

Bugün Tavuk dürüm yaptım , ama ben yemedim diyetteyim. Yarım yesem devamı gelecek diye tadına bile bakmadım :KK14:

Lavaş tarifini burada seyrenden almıştım , ama ben mısır unu koymadım .

Merhaba, Estağfurullah, yoğunluk olupta ne olacak? Dünya telaşları işte. Arada küçük de olsa katkı koyulabilecek şeyler tesadüf edince biraz da onlarla ilgilenmek derken günler bazen 48 saat olsa yetmeyebiliyor. Yoksa bir şey de yaptığımız yok aslında belki de. Ben de takip etmeye çalışacağım ve bu forumdaki -mutfak- lı başlıkları zaten can simidi gibi görüyorum, sanki kendimi garantiye almak gibi geliyor. İhtiyaç durumunda bunu bilmek dahi rahatlatıyor insanı. :) Herkesin ellerine sağlık. Görüşmek üzere. Hayırlı akşamlar diyorum size ve topicte paylaşım halinde olan tüm arkadaşlara. Sevgimle.

Nerelerdesin yahu :KK19:

Şu msn den skype ye geçince bir mail kaosu yaşadım.

Burayada girmedim hiç , sık girmiyorsun biliyorum ama yinede merak ettim :26:

Çok sapol güzel dileklerin için , her zaman beklerim biliyorsun :KK34:

Auscuğumm bana hiç cevap yazmıyorsun canımm beğenmedin mi yemeğim yoksa geçende yazım cevap yazmadın :KK19:

Auscuğumm bana hiç cevap yazmıyorsun canımm beğenmedin mi yemeğim yoksa geçende yazım cevap yazmadın :KK19:

Oyyyyyyy alınmış mı benim güzel arkadaşım :KK16:

Canım , şimdi girdim siteye birkaç yere yazıp geri dönecektim buraya inan aklımdaydım :26:

Bende de bu akşam bu yemekler vardı. Mantarlı tavuk sote, erişte makarna ve salata.. :KK34:

Eki Görüntüle 678277

Ellerine sağlık sedacım , mantarlı tavuk soteyi bende çok severim .Erişteyide hep dometesli yaparım , yapmıyorsan dene sende çok güzel oluyor.

Erişteler hazır gibi durmuyor resimde :26:Kim yaptı ?

Bana hep eşimin annesi yollar i 10 parmağında 10 marifettir kendisinin.

Nerelerdesin yahu :KK19:

Şu msn den skype ye geçince bir mail kaosu yaşadım.

Burayada girmedim hiç , sık girmiyorsun biliyorum ama yinede merak ettim :26:

Çok sapol güzel dileklerin için , her zaman beklerim biliyorsun :KK34:
İyi de o dürüm şimdi ne alaka? Gerçi eminim onun karşısında dayanabilmiş olan biri olarak şu anda görüntüsünün karşısında neler çektiğimi de eminim çok iyi anlayabiliyorsundur. :) Evet, o sky olayı sıkıntı yaşattı sanırım bir çok insana. Ben de normalde Outloock kullanmayı hiç sevemediğim için bu süreçte işimle alakalı ve kendi arkadaşlarımla alakalı konularda bir başka uzantılı olan adresimi kullanmak suretiyle devam ediyorum. Aslında uzun uzun iki ayrı mail yazmış ve göndermiştim sana da ama sanırım bu kaosta arada onlar da kaynamıştır. :) Olsun sağlık olsun. Şimdi de nedendir bilemiyorum ama "enter" tuşum işlevsiz, onun için en iyisi daha fazla uzatmadan bitireyim şimdilik. Sayfadaki tüm yemekler çok çok güzel. Herkes hünerli gerçekten. Ve paylaşımlar için de teşekkürler herkese. Sevgimle

İyi de o dürüm şimdi ne alaka? Gerçi eminim onun karşısında dayanabilmiş olan biri olarak şu anda görüntüsünün karşısında neler çektiğimi de eminim çok iyi anlayabiliyorsundur. :) Evet, o sky olayı sıkıntı yaşattı sanırım bir çok insana. Ben de normalde Outloock kullanmayı hiç sevemediğim için bu süreçte işimle alakalı ve kendi arkadaşlarımla alakalı konularda bir başka uzantılı olan adresimi kullanmak suretiyle devam ediyorum. Aslında uzun uzun iki ayrı mail yazmış ve göndermiştim sana da ama sanırım bu kaosta arada onlar da kaynamıştır. :) Olsun sağlık olsun. Şimdi de nedendir bilemiyorum ama "enter" tuşum işlevsiz, onun için en iyisi daha fazla uzatmadan bitireyim şimdilik. Sayfadaki tüm yemekler çok çok güzel. Herkes hünerli gerçekten. Ve paylaşımlar için de teşekkürler herkese. Sevgimle

Özel mesaj attım , bakmadan çıkma :KK34:

Eki Görüntüle 678355

Bugün Tavuk dürüm yaptım , ama ben yemedim diyetteyim. Yarım yesem devamı gelecek diye tadına bile bakmadım :KK14:

Lavaş tarifini burada seyrenden almıştım , ama ben mısır unu koymadım .
Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor:KK56:Seyrenin tantuniyi yapacağım ben de ama nasip olmadı daha:KK9:Diyete başlama planlarım var :KK1:Bir başlasam iyi olacak:KK9:

Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor:KK56:Seyrenin tantuniyi yapacağım ben de ama nasip olmadı daha:KK9:Diyete başlama planlarım var :KK1:Bir başlasam iyi olacak:KK9:

Sende mi başlıyorsun , ben 5 kiloya yakın verdim , şimdilik 64 . Hedef 56 :KK52:

Tantuni bende yapacağım , şimdilik tavukla idare ettim. Mısır unu koymaya cesaret edemedim ama ben sen yap haber ver :KK34:

Sende mi başlıyorsun , ben 5 kiloya yakın verdim , şimdilik 64 . Hedef 56 :KK52:

Tantuni bende yapacağım , şimdilik tavukla idare ettim. Mısır unu koymaya cesaret edemedim ama ben sen yap haber ver :KK34:
:KK9:Maşaallah tebrik ediyorum seni canım:nazar:Ben de 3-4 kilo vermem lazım aslında :KK1:Başlasam 5-6 da veririm ama başlayamadım bir türlü:KK1:
Tavuklu da güzel olmuştur eminim:KK56:Bu hafta başlamayı düşünüyorum diyete bilmiyorum artık ne zaman yaparım tantuniyi:KK17:

ahretim dürüm süper görünüyor....ellerine sağlık ben hastalıktan bu ara yemek işinide dersleride saldım :KK14:
yarın derse de yemeğe de başlıyorum allah izin verirse,,,
eşim epeydir mantı istiyor kayseri mantısı fırında kurutuluyor biraz...çok severiz ikimizde...sende diyettesin kuzum elim varmayacak paylaşmaya :)
yarın yapmaya niyetliyim bakalım bi aksilik olmazsa inşallah...

X