Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Mune, bütün Ramazan boyunca oruç tutacak mısın ?

Hayirli ramazanlar herkese, Allah kabul etsin simdiden :))))

Bende en cok banlanan kisiyi merak ediyorum ve en cok su üyenin yorumlarini begeniyorum dedigigi üyeyi :KK53:

Son düzenleme:
Hayirli ramazanlar herkese, Allah kabul etsin simdiden :))))

Bende en cok banlanan kisiyi merak ediyorum ve en cok su üyenin yorumlarini begeniyorum dedigigi üyeyi :KK53:

Amin canım...

Mune gelicek zaten meraktan çatlayacağım artık Mune gel hadi çatladık burda meraktan... :))

ya aklım izmitte kalmış 3:33 yazıyordu, dusta idim çıktım kolamı içtim 3:34 tü, ama burada 3:27 miş napıcam bennnnnnnnnnnnnnnnnn

ya aklım izmitte kalmış 3:33 yazıyordu, dusta idim çıktım kolamı içtim 3:34 tü, ama burada 3:27 miş napıcam bennnnnnnnnnnnnnnnnn
Ya yinede bilemem kabul olur mu olmaz mı diye ama... .Canım, sonuçta bilmiyordun ama bir internette araştır. Ayrıca ezanı duymadın mı?

dustaydım çıktım hemen kolayı içtim :KK43:(((((((((((((((((((

Ama canım belki de birşey olmaz sonuçta bilmiyordun ? Bilerek yapmadın ki bence internette araştır ya da bir derdim var a aç diycem ama ohoo 2 saat cevap atmazlar evde kim varsa sor ona...

Ama canım belki de birşey olmaz sonuçta bilmiyordun ? Bilerek yapmadın ki bence internette araştır ya da bir derdim var a aç diycem ama ohoo 2 saat cevap atmazlar evde kim varsa sor ona...

peki tesekkür ederim yine de ::KK14:

normalde lafa soruya hiç daralmam ama konu böyle soru sorun olunca tıkandım kaldım meyra yı getirin banaaaaaaaa:):KK52::KK52::KK52::KK52:

bildiğim kadarıyla sorun olmuyordu. sonucta bilerek yapılan bir şey değil:KK34:
tesekkür ederim :KK5:
bozmayacam orucu ama sonra kaza yapacam :KK43: kendime çok kızgınım şu an illa dusa girmem lazımdı sanki $9.gif

X