mucize duama başlıyoruzz :)

Rabbim Senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı, Sana tevekkül eden hakiki manada iman eden bir kul olmayı nasip et. Hem bu dünyada hem ahirette güzellikler İyilikler mutluluklar bahşet. Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. Rabbim Settar isminle hatalarımı ört. Latif isminle lütfet. Fettah isminle kalbime ruhuma genişlik ver. Bana,aileme sevdiklerime bütün müminlere sağlık afiyet ver ve daim eyle. Burada sana dua eden bütün kardeşlerimin dualarını yüce kayında kabul eyle. Eski eşimin kalbini muhabbetini bana çevir ve tekrar eski eşimle huzurlu mutlu bir şekilde bir araya gelip eski yuvama kavuştur. Bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et. Melike ve Hanife’ye hayırlarla 2020 yılında atanmayı nasip et. Bizi hayırlı merhametli senin yolunda olan ahlaklı insanlarla buluştur. Amin amin amin

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.

Allah’ım sana dayandım, sana güvendim. Senden başka ilah yoktur. Senin her şeye gücün yeter. Sen ol dersin oluverir. Sen yoktan var edensin. Olmazı olduran, kullarına çok merhamet edensin. Sen muktedirsin. Rahmansın, Rahimsin, Latifsin. Güç ve kuvvet yalnızca sana aittir. Senin her şeye gücün yeter. Sen dilemedikçe hiçbir şey olmaz.

Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn, Emine kızı Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişiyi hakkında hayırlı kıl. Tekrar birleşmelerini ve eskisinden çok daha mutlu olmalarını nasip et. Aklındaki, kalbindeki kişinin de kalbine Tuğba’ya karşı tekrar sevgi, aşk, merhamet, özlem, bağlılık, güzel duygular, güzel hisler nasip et. Görüştüklerinde, Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişinin Tuğba’ya karşı olumlu, sevgi ve muhabbet dolu duygularının tekrar yeşermesini, onu düşünmesini, güzel zamanlarını, Tuğba'yı çok sevdiği zamanları hatırlamasını, güzel hislerinin yükselmesini nasip et. Onu anlamasını, dinlemesini nasip et. Senin için her şey mümkün. Onları tekrar birbirleri için hayırlı kıl. Onları tekrar birleştir. Beraber mutlu olmalarını, güzel bir yuvalarının olmasını, senin yolundan ilerlemelerini nasip et. Onların beraber olmasını engelleyen, istemeyen bildiğimiz ve bilmediğimiz her türlü tehlikeden, insandan, canlıdan koru, kolla, emin kıl, selamet ver. Eğer Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişi Tuğba için mutluluk getirmeyecekse, o kişi Tuğba için mutluluk verici bir hayır değilse ne olur Tuğba’nın içine İnşirah ferahlığı ver. Onu bu sıkıntıdan, kederden, imtihandan, açmazdan kurtar. Aklını, kalbini sakinleştir. Hakikati kabul edebilmesini kolaylaştır. Unutmasını, önüne bakmasını, dualarının seyrini değiştirmesini, yalnızca sana güvenerek büyük çok büyük bir teslimiyet, huzur ve mutluluk içinde geçmişi kapatmasını ve huzurlu bir insan olmasını nasip et. Mutlu olmasını nasip et, yüzünü güldür, hayırlı ve mutluluk verici kapılarını bi an önce en kısa zamanda aç, kalbini ferahlat Rabbim. Onunla uğraşan, onun kötülüğünü isteyen, ona nazar eden, ona zarar veren ve verecek olan her şeyi daha var olmadan yok et, engelle, Tuğba'yı Es Selam isminle selamet içinde kıl, emin ve güvende kıl, koru Rabbim. Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır. Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. Tuğba’ya, hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.

Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

Son düzenleme:

Amin

Benim duam Türkan kızı gamze

Anneme , babama , kardeşime ve kendime öncelikle sağlık , mutluluk ve huzur.
Geçmişi unutmak, beni seven, sayan, önceliği beni yapacak olan bundan sonraki hayatımda hep yanımda olacak ruh eşimin bir an önce karşıma çıkmasını, mutlu, huzurlu güzel bir evlilik yapmak Ve anne olmak.
Bana kötülük yapan insanların da benle aynı duyguları hissedip , yuvamı yıkan elti ve kaynananın Da yuvasının yıkılması,vicdanen rahatsız olmaları.Kendi mutsuzluklarında boğulmaları ilahi adaletin tecelli etmesi,Yıllar önce parasını ödediğim halde teslim alamadığım evimin tapusunu almak.Kardeşime güzel bir iş ve iyi bir eş nasip olması güzel mutlu bir yuva kurup ,çoluk çocuğa kavuşması.Babamın da kötü arkadaş çevresini bırakıp annemin kıymetini anlamasını diliyorum
Rabbim gönlümüze inşirah ferahlığı versin inş.
AilelerimiZe sağlıklı, uzun ömürler versin.
Dua arkadaşlarımın da duaları kabul olsun inşallah
Amin

Arkadaslar ben yarın eve vardigimda dua etmek icin abdest alicam, regl oldugum icin namaz kilamiyorum ama imkani olan iki rekat kilsa guzel olur, oncesinde yine salavat vs cekicem ve buradaki tum dualari sirayla okumaya oyle baslicam. Imkanlar dahilinde buradaki dualari bu sekilde ya da benzer sekilde okursak daha adabina uygun ve guzel olur diye dusunuyorum. Biz birbirimiz icin temiz agizliyiz ve birbirimize yaptigimiz dua cok daha makbul. Bu güzel fırsatı aynı sekilde sonlandirip dualarimizin oldu şükrünü yasarız insallah

Tüm duaları alintilayip bir listede toplayacağım herkes herkesin duasını okuyup birbirine dua etsin InşaAllah Amin canim insaAllah tüm dualarimiz kabul olur yarın cuma mübarek güne denk geldik Elhamdulillah bende sela ile ezan arası birde ikindi namazı sonrası dua edeceğim iki sefer etmeyi düşünüyorum Allah nasip ederse insaAllah hacet namazıda kilacagim kilabilenler dua etmeden önce kilsa çok da güzel olur hepinizin yüreğine sağlık yeni dualarda tekrar devam ederiz insaAllah

Celal kızı Merve
Duam yarabbim sana inandım sana guvendım senın kapına geldim beni geri cevırme ya Rabbım. Allah im verdıgın nimetler ıcın sonsuz şükürler olsun. Evimize yuvamıza huzur mutluluk nasip et esımın yanlıs davranışları ıcın ona yardım et ona dogru yolu goster. Kızım elizanın başladığı surecte guzel gelismelet alması ıcın yardım et. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver. Amin

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
Allah'ım hayırlısıyla istediğim işe geçmeyi huzurlu bir ortam kurmayı sen nasip et . Hayırlı zamanda hayırlı bir kısmet karşıma çıkar . Mutlu, huzurlu güzel bir evliliğim olsun. Sen ailemi başımdan eksik etme, bizlere sağlık sıhat ver. Kötü insanlar hayatımızdan uzak olsun. Bize güzel günler göster ,hayırlı kapılar aç Yarabbim.Hayırda da şer de bize kolaylık sağla Allah'ım. Yüzümüzün karasına bakıp da bizi narına atıp yakma Yarabbi . Bizi sensiz bırakma Amin..

Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…