mucize duama başlıyoruzz :)

okudum canım
"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

Talena'nın duası; Allah’ım sen beni ve ailemi kem gözden kötülüklerden kaza beladan koru yarabbim iyi insanlarla karşılaştır kötü insanları kötü enerjili insanı haset fesat bencil cimri insanı ben ve ailemden uzak tut! Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. .. Haneme Huzurlu mutlu sağlık dolu keyifli bi ömür nasip et..eşimin ve benim maddi zorluklarımıza ve manevi skıntılarımızın geçmesi için hayırlı kapılar aç Allah’ım evimizin bize hayırlı gelmesiyle beraber borcunu kolaylıkla ödememiz nasip eyle ailesinin verdiği sözü tutup! maddi manevi desteğini söz verdiği destek vermesini bu evde bize,saglıklı imanlı evlatlar nasip eyle yarabbi, eşimin iş yerinde yukseliş hakettıgını alabılmesı ıcın yada baska bı iş kapısı nasip eyle borçlarını bitirmesini durumumun iyiye gitmesini huy olarak ta sinirlilik ve kalp kırmaktan vazgeçmesini huylarının sakinleşmesini kalplerimize sükunet huzur ,bnm işyerimde mevki olarak istediğim yükseliş maddi rahatlamayı bıze nasıp et bızı rızıklandır yarabbım!!..eşimin ailesinin de eşime maddi manevi desteğini esirgememesini borçlarımızda destek olmalarını aralarındakı skıntının çözülmesini hanemize nasip eyle ..Amin 🙏

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Canım ben akşam 9 gibi okuyabilirim anca :110:
Tamam canim ışte olanlar mecburen o saatlerde okur 😇 gündüz evde olanlar sela okununca başlarsa okumaya çok iyi olur kizlar sela ile ezan arasi okunmus olur 🌹veyahut ikindi namazından akşam namazına kadar olan süre zarfında da dua edilebilir

Ben 16.30 gibi evde oluyorum. En geç 17 gibi dua etmeye başlasam zaten 17.44'te akşam ezanı okunuyor. Ezana kadar sürekli dua etmiş olurum. Benzer saatlerde edebilsek çok güzel olur tabii ama imkanlar dahilinde ne kadar denk getirebilirsek artık :KK200:

Bende mutlu huzurlu sevdiğim sevildigim bir yuva kurmak istiyorum. Allah bu dünyada bana anne olmayı nasip etsin. Benim babama içimde kalan evlatlik hasretini kızım oğlum babasında görsün. Evimden giderken aklım annemde kalmasın istiyorum.
İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin
Ismim Rana
Allahım evladımı sağ salim kucağımıza almayı nasip eyle. Saglikli, mutlu, vatana millete hayirli bir evlat olsun.Tez zamanda eşim iyi, mutlu olabileceği bir iş bulsun. Bol bereketli helalinden kazanclarimiz olsun. Basimizdaki borc ve davalarin ustesinden gelmeyi nasip et. Allahım sen bu dünyada da onur dünyada da beni, ailemi ve tüm müslümanları cehennem ateşinden uzak cennetine yakın eyle. AMİN
Benimde duam Kizimi sag sağlim saglikla kucagima almak.
Önce Rabbime hayirli bir kul sonra Hz. Muhammmet(s.a.v) layik bir ümmet olsun.
Vatanina, ailesine hayirli evlat olsun.
Rabbim acisini gostermesin.

Bir de yillardir hayalini kurdugumuz sessiz sakin bir ilcede yazlik istiyorum.
InsAllah Rabbim ol der ve olur.

Evime huzur,bereket,saglik olsun yeter.
DUAMMM
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et
Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Tuğçenin çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. Tuğçenin yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.
İSMİM FUNDA,
DUAM;
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim. Allahım bütün Müminlerin günahlarını bağışla bizleride bağışladığın kulllarından eyle. Tövbe ediyoruz yarabbim. Bizim günahlarımızdan çok senin merhametin var Rabbim. sonsuz merhametine sığındık. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Allahım sen HÜLYA kızı FUNDA nın davasında haklı çıkmasını ve zarar görmeden davanın kapanmasını, bu dava sürecinin onu çok yıpratmamasını ve bu süreçte içine ferahlık olmasına, işinde daim olmasını ve eskisinden de başarılı, saygılı ve itibarlı çalışmasını daim eyle Allahım. kısa sürede feraha çıkmasına, annesinin babasının yüzünü güldürmesini nasib eyle yarabbim. mahkemeden feraha çıkınca ailesiyle umreye gitmesini nasip eyle. Evlenip yuva kurup evlat sevgisini tatmasınıda nasip eyle Allahım. Duasını ulu kabede yapılan dualardan eyleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et Rabbim. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. bu duaya katılan kardeşlerimin, ailemin, kardeşlerimin, sevdiklerimin bizde dardayız diyen kullarının duasınıda kabul eyle, hepimize oldu sevincini ve şükrünü nasip et yarabbim. Sana inandık, sana sığındık senden başkasına el açtırma yarabbim. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. AMİN
Allah'im kederden acizlikten tembellikten sana siginirim!
Allah'im bütun islerimin basi olan dinim konusunda hataya dusmemden koru!
Allah'im senden rahmetini umarak Şafii ismin hurmetine annemin hastaliginin sifasini senden diliyorum.
Sen ol dersin oluverir. Sen'in güc yetremeyecegin hicbirsey yoktur !

Amiin..
ismim Fadime, duam dua:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi Allah yolunda, Allah ın emir ve yasaklarına uyan ve adaleti gözeten, eşine ve çocuklarına bağlı, cömert bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva, mutlu, imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Çocuklarımın sınavlarında başarılar nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.
Benimde duam Allahım geçmiş gunahlarimi affet yolundan ayırma beni,Şafii isminle tez zamanda oğluma şifa ver yüzümüzü güldür yarabbim,borclarimizi hafiflet yuvamiza huzur,saglik,bereket ver Allahım , cananin polislik sınavını kazanıp hayirlisiyla mesleğini yapmayı nasip eyle yarabbim amin .
İsmin Selen.
Allahım .Başta bugune kadar dilimle , elimle, kalbımle , tüm duyularımla işlediğim günahlarımı Ya Gaffar ismin hürmetine bağısla Rabbim.Settar isminle günahlarımı yüzüme vurma. Tevvab ismin hürmetine , ettiğim tövbeleri kabul eyle. Elimi , gözümü haramdan çek Yarabbi.
Kalbime huzur ver Allahım, kendinden emin biri olmamı nasip eyle, Gaflete düşmeyen, insanlar ne yaparsa yapsın, senin yolundan şaşmayan, dürüst, basarılı bir kul eyle güzel Rabbim.
Aileme saglık ver Rabbım, o güzel affediciliğini her kula veren Rabbim anneme babamada verdin. Böyle bir ailede benımle utandırma .Basımdan eksik etme Rabbim.
Allahım güzel , huzurlu , içinde birlikte namaz kılcagımız, cocuklarımızın oldugu , ailelerimizin gönül rızası olan, sevgi saygı dolu bir yuvayı H... kulunla kurmamı nasip et Rabbim. Birbirimizden emin oldugumuz, huzurla yasacağımız yuvamızı Ya Cami ismin hürmetine kur ve Vedud isminle içindeki fertleri sev ve birbirine sevdir Rabbim. Onu cok seviyorum Rabbim bizi nolursun ayırma. Kalplerimizi ayırma.
Rabbim sabrımı , gucumu arttır . Şu an bir işten cıkıyorum. Alnımın akıyla yeni işimde üstesinden gelmemi nasip eyle. Helal paralar kazanmamı nasip eyle. Rezzak isminle paramı bereketlendir Rabbim.
Allahım korktuklarımdan, gecmişte yaptıgım hatalarımdan sana sığınırım. Sen ol dersin ve olur. Umutsuzluğa sürükleme Rabbim.
Kendimi affedemediğim durumlarda , bugunumude seni anmadan geçirtme Rabbim.
Namaza baslamayı ve hıc bırakmamayı nasip eyle Rabbim.
Rahman ve Rahim isminin hürmetine bu dünyada ahiret hayatımıda güzellestir, dengesini kurmamı nasip et Rabbim.
Kalbınde ufacık bi sıkıntı olan tüm kullarına ferahlık ver Allahım.
Burada duama, dualara amin diyen tüm arkadaslarımı ve benide içinde bu dünyada da öbür dünyadada yakma Rabbim.
Rabbim cennetine girebilirimiyim diyecek bile yüzüm yok. Nolur Rabbim , dualarımızın olmasını engelleyen tüm günahlarımdan sana sıgındım. Hz. Muhammed(sav) hürmetine, araya koyarak ettim duamı nolur kabul eyle Allahım. Seni cok seviyorum Rabbim , yolundan ayırma , iyi insanlarla karsılastır rabbim .
Amiiiinn
Rabbim Meryem annemize nasip ettiği gibi bana da anne olabilmeyi hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip eder inşallah. Duam bu sekilde
Ismim; Mine
Duam
Allah'ım şüphesiz her sey senin dilemenle olur senin iznin dışında yaprak düşmez sinek kanadını kivislatamaz Lütfen Yarabbim benim ve tüm dua eden kardeşlerimin dualarını kabul eyle Her sey senin ol demenle olur sen bir seyin olmasini istedigin zaman ona yalnizca ol dersin ve oluverir borçlu kullarına eda hasta kullarına şifa dertli kullarına deva haksizlizliga uğramış kullarini da refaha kavustur evli olup evlat sahibi olmak isteyen kardeslerimi hayırlı evlatlar nasip et Bugün işkence ve zulüm altında olan kullarına yardım et onlara bu zulmü yapanları Kahhar isminle kahri perisan eyle Dünya da ac susuz yaşayan mazlumlara yardim eyle Ya Rabbim Askerlerimizi sen koru ayaklarina tas degdirme ya Rab sehit ailelerine bol sabir ver tum sehitlerimizi cennetinde Efendimize komsu eyle Rabbim yalnız senden diler yalnız senden isteriz lütfen bizleri geri çevirme
Hayırlısı ile yakın zamanda dualarimda ettiğim gibi ailesi aileme denk dini bütün dengim olan karşılıklı birbirimize icimizin isinacagi iki cihan da da senin razi olacağın biriyle yuvami kurup neslimin devam etmesini nasip eyle tüm bekar kardeşlerime hayırlı diledikleri gibi evlilik yapmalarını nasip eyle hastaliklarimiza şifa ver, Rabbim hayırlı rizik kapısı ac senin razi olacağın bir ışte çalışmamı nasip eyle tum işsiz kullarına hayırlı rizik kapilari ac Aileme ve sevdiklerime sağlıklı uzun omurler nasip eyle Abime hayırlı bol kazanç yuvasına da huzur mutluluk nasip eyle Ya Rabbim haset fesat kinci iftiraci insanların şerrinden bizleri koru tovbelerimizi kabul et gunahlarimizi bagisla dualarimizi kabul eyle Son nefesimizde imanla ölmeyi hepimize tüm din kardeşlerime nasip eyle
Amin 🌺
kızlar benim duam;

Allahım Sevgi kızı Özge'ye bir ömür mutlu olacağı, vicdanlı, dürüst, kendi ayakları üstünde duran, hali vakti yerinde, ailelerinin anlaşabileceği, yaşı yaşına uygun, Özge'yi çok seven saygı duyan, ailesinin Özge'yi kendi kızı gibi göreceği bir eş nasip et, sağlıklı çocuklar nasip et Allahım.
Eğer hayırlı olacaksa onları kavuştur, hayırlı değilse unuttur, şuanki sıkıntılarından kurtar Allahım. Sağlıklı huzurlu mutlu varlıklı bir hayat nasip eyle Allahım.
Rabbim Senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı, Sana tevekkül eden hakiki manada iman eden bir kul olmayı nasip et. Hem bu dünyada hem ahirette güzellikler İyilikler mutluluklar bahşet. Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. Rabbim Settar isminle hatalarımı ört. Latif isminle lütfet. Fettah isminle kalbime ruhuma genişlik ver. Bana,aileme sevdiklerime bütün müminlere sağlık afiyet ver ve daim eyle. Burada sana dua eden bütün kardeşlerimin dualarını yüce kayında kabul eyle. Eski eşimin kalbini muhabbetini bana çevir ve tekrar eski eşimle huzurlu mutlu bir şekilde bir araya gelip eski yuvama kavuştur. Bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et. Melike ve Hanife’ye hayırlarla 2020 yılında atanmayı nasip et. Bizi hayırlı merhametli senin yolunda olan ahlaklı insanlarla buluştur. Amin amin amin
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.

Allah’ım sana dayandım, sana güvendim. Senden başka ilah yoktur. Senin her şeye gücün yeter. Sen ol dersin oluverir. Sen yoktan var edensin. Olmazı olduran, kullarına çok merhamet edensin. Sen muktedirsin. Rahmansın, Rahimsin, Latifsin. Güç ve kuvvet yalnızca sana aittir. Senin her şeye gücün yeter. Sen dilemedikçe hiçbir şey olmaz.

Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn Ya Erhamerrahimiyn, Emine kızı Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişiyi hakkında hayırlı kıl. Tekrar birleşmelerini ve eskisinden çok daha mutlu olmalarını nasip et. Aklındaki, kalbindeki kişinin de kalbine Tuğba’ya karşı tekrar sevgi, aşk, merhamet, özlem, bağlılık, güzel duygular, güzel hisler nasip et. Görüştüklerinde, Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişinin Tuğba’ya karşı olumlu, sevgi ve muhabbet dolu duygularının tekrar yeşermesini, onu düşünmesini, güzel zamanlarını, Tuğba'yı çok sevdiği zamanları hatırlamasını, güzel hislerinin yükselmesini nasip et. Onu anlamasını, dinlemesini nasip et. Senin için her şey mümkün. Onları tekrar birbirleri için hayırlı kıl. Onları tekrar birleştir. Beraber mutlu olmalarını, güzel bir yuvalarının olmasını, senin yolundan ilerlemelerini nasip et. Onların beraber olmasını engelleyen, istemeyen bildiğimiz ve bilmediğimiz her türlü tehlikeden, insandan, canlıdan koru, kolla, emin kıl, selamet ver. Eğer Tuğba’nın aklındaki, kalbindeki kişi Tuğba için mutluluk getirmeyecekse, o kişi Tuğba için mutluluk verici bir hayır değilse ne olur Tuğba’nın içine İnşirah ferahlığı ver. Onu bu sıkıntıdan, kederden, imtihandan, açmazdan kurtar. Aklını, kalbini sakinleştir. Hakikati kabul edebilmesini kolaylaştır. Unutmasını, önüne bakmasını, dualarının seyrini değiştirmesini, yalnızca sana güvenerek büyük çok büyük bir teslimiyet, huzur ve mutluluk içinde geçmişi kapatmasını ve huzurlu bir insan olmasını nasip et. Mutlu olmasını nasip et, yüzünü güldür, hayırlı ve mutluluk verici kapılarını bi an önce en kısa zamanda aç, kalbini ferahlat Rabbim. Onunla uğraşan, onun kötülüğünü isteyen, ona nazar eden, ona zarar veren ve verecek olan her şeyi daha var olmadan yok et, engelle, Tuğba'yı Es Selam isminle selamet içinde kıl, emin ve güvende kıl, koru Rabbim. Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır. Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. Tuğba’ya, hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.

Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.
Benim duam Türkan kızı gamze

Anneme , babama , kardeşime ve kendime öncelikle sağlık , mutluluk ve huzur.
Geçmişi unutmak, beni seven, sayan, önceliği beni yapacak olan bundan sonraki hayatımda hep yanımda olacak ruh eşimin bir an önce karşıma çıkmasını, mutlu, huzurlu güzel bir evlilik yapmak Ve anne olmak.
Bana kötülük yapan insanların da benle aynı duyguları hissedip , yuvamı yıkan elti ve kaynananın Da yuvasının yıkılması,vicdanen rahatsız olmaları.Kendi mutsuzluklarında boğulmaları ilahi adaletin tecelli etmesi,Yıllar önce parasını ödediğim halde teslim alamadığım evimin tapusunu almak.Kardeşime güzel bir iş ve iyi bir eş nasip olması güzel mutlu bir yuva kurup ,çoluk çocuğa kavuşması.Babamın da kötü arkadaş çevresini bırakıp annemin kıymetini anlamasını diliyorum
Rabbim gönlümüze inşirah ferahlığı versin inş.
AilelerimiZe sağlıklı, uzun ömürler versin.
Dua arkadaşlarımın da duaları kabul olsun inşallah
Amin
Celal kızı Merve
Duam yarabbim sana inandım sana guvendım senın kapına geldim beni geri cevırme ya Rabbım. Allah im verdıgın nimetler ıcın sonsuz şükürler olsun. Evimize yuvamıza huzur mutluluk nasip et esımın yanlıs davranışları ıcın ona yardım et ona dogru yolu goster. Kızım elizanın başladığı surecte guzel gelismelet alması ıcın yardım et. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver. Amin
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
Allah'ım hayırlısıyla istediğim işe geçmeyi huzurlu bir ortam kurmayı sen nasip et . Hayırlı zamanda hayırlı bir kısmet karşıma çıkar . Mutlu, huzurlu güzel bir evliliğim olsun. Sen ailemi başımdan eksik etme, bizlere sağlık sıhat ver. Kötü insanlar hayatımızdan uzak olsun. Bize güzel günler göster ,hayırlı kapılar aç Yarabbim.Hayırda da şer de bize kolaylık sağla Allah'ım. Yüzümüzün karasına bakıp da bizi narına atıp yakma Yarabbi . Bizi sensiz bırakma Amin..

Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah
okudum canım
"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

Talena'nın duası; Allah’ım sen beni ve ailemi kem gözden kötülüklerden kaza beladan koru yarabbim iyi insanlarla karşılaştır kötü insanları kötü enerjili insanı haset fesat bencil cimri insanı ben ve ailemden uzak tut! Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. .. Haneme Huzurlu mutlu sağlık dolu keyifli bi ömür nasip et..eşimin ve benim maddi zorluklarımıza ve manevi skıntılarımızın geçmesi için hayırlı kapılar aç Allah’ım evimizin bize hayırlı gelmesiyle beraber borcunu kolaylıkla ödememiz nasip eyle ailesinin verdiği sözü tutup! maddi manevi desteğini söz verdiği destek vermesini bu evde bize,saglıklı imanlı evlatlar nasip eyle yarabbi, eşimin iş yerinde yukseliş hakettıgını alabılmesı ıcın yada baska bı iş kapısı nasip eyle borçlarını bitirmesini durumumun iyiye gitmesini huy olarak ta sinirlilik ve kalp kırmaktan vazgeçmesini huylarının sakinleşmesini kalplerimize sükunet huzur ,bnm işyerimde mevki olarak istediğim yükseliş maddi rahatlamayı bıze nasıp et bızı rızıklandır yarabbım!!..eşimin ailesinin de eşime maddi manevi desteğini esirgememesini borçlarımızda destek olmalarını aralarındakı skıntının çözülmesini hanemize nasip eyle ..Amin 🙏

Arkadaşlar sela ile ezan arası salavatla duada bulunan bütün kardeşlerime dua ettim Rabbim kabul etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻 Amin amin amin
Canim Fukaeri Fukaeri arkadaşımız paylasmamisti duasını diğer gruptaki duasını bulup paylaştım onun için de dua edersen çok güzel olur 😊Allah razi olsun 💙🌺🌺

X