mucize duama başlıyoruzz :)

okudum canım
"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

Talena'nın duası; Allah’ım sen beni ve ailemi kem gözden kötülüklerden kaza beladan koru yarabbim iyi insanlarla karşılaştır kötü insanları kötü enerjili insanı haset fesat bencil cimri insanı ben ve ailemden uzak tut! Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. .. Haneme Huzurlu mutlu sağlık dolu keyifli bi ömür nasip et..eşimin ve benim maddi zorluklarımıza ve manevi skıntılarımızın geçmesi için hayırlı kapılar aç Allah’ım evimizin bize hayırlı gelmesiyle beraber borcunu kolaylıkla ödememiz nasip eyle ailesinin verdiği sözü tutup! maddi manevi desteğini söz verdiği destek vermesini bu evde bize,saglıklı imanlı evlatlar nasip eyle yarabbi, eşimin iş yerinde yukseliş hakettıgını alabılmesı ıcın yada baska bı iş kapısı nasip eyle borçlarını bitirmesini durumumun iyiye gitmesini huy olarak ta sinirlilik ve kalp kırmaktan vazgeçmesini huylarının sakinleşmesini kalplerimize sükunet huzur ,bnm işyerimde mevki olarak istediğim yükseliş maddi rahatlamayı bıze nasıp et bızı rızıklandır yarabbım!!..eşimin ailesinin de eşime maddi manevi desteğini esirgememesini borçlarımızda destek olmalarını aralarındakı skıntının çözülmesini hanemize nasip eyle ..Amin

Kafiyesizsiir Canım ben akşam 9 gibi okuyabilirim anca
Tamam canim ışte olanlar mecburen o saatlerde okur gündüz evde olanlar sela okununca başlarsa okumaya çok iyi olur kizlar sela ile ezan arasi okunmus olur veyahut ikindi namazından akşam namazına kadar olan süre zarfında da dua edilebilir

Ben 16.30 gibi evde oluyorum. En geç 17 gibi dua etmeye başlasam zaten 17.44'te akşam ezanı okunuyor. Ezana kadar sürekli dua etmiş olurum. Benzer saatlerde edebilsek çok güzel olur tabii ama imkanlar dahilinde ne kadar denk getirebilirsek artık

Rabbim Meryem annemize nasip ettiği gibi bana da anne olabilmeyi hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip eder inşallah. Duam bu sekilde

Arkadaşlar sela ile ezan arası salavatla duada bulunan bütün kardeşlerime dua ettim Rabbim kabul etsin inşallah Amin amin amin
Canim Fukaeri arkadaşımız paylasmamisti duasını diğer gruptaki duasını bulup paylaştım onun için de dua edersen çok güzel olur Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…