mucize duama başlıyoruzz :)

Amiin çok teşekkür ederiz Kafiyesizsiir toparladın, organize ettin Heyecanlandım resmen dualarım kabul olmuş gibi. Rabbim tez zamanda kabul eylesin feraha çıkarsın hepimizi aminn
Amin canim benim insaAllah hepimizin ihtiyacı dua Rabbim kabul eylesin Amin

Bende okudum kızlar.
Cuma aglayarak okudum hepsini. Yeniden Rabbim saglık, huzur , hayırlı iş ve arayanlara eş versin insallah. Bu yolda niyetimizi şaşırtmasın. Rabbime el actık şükürler olsun.
Kafiyesizsiir sanada tesekkur ederim . Cok ugrastın bunu ayarlamak da kolay degıl.
Allah hepinizden razi olsun ablalarım, kardeslerim.
Ve ufakta olsa bugun sadaka verelim . Birini sevindirelim, bir cocuk mesela. Insallah Allah dualarımızı kabul eyler .

Amin Allah razi olsun canim benimmm

Kızwlr Allah kabul etsin cuma gunu dualanması da guzel oldu inanılmaz ıyı hissettirdı bana
Özellikle de cuma gunu de denk gelsin istedim Elhamdulillah cumaya denk geldi buda güzel bir nasiplenme oldu Rabbime çok şükür dualarda ve bu güzel gunde bulustuk

Ben de çok büyük heyecanla ferahlıkla dua ettim yeni toplu duamızı da organize edelim inşallah heyecanla bekliyorum Allah razı olsun dua eden bütün kardeşlerimden
InşaAllah canim yeni dua listesini de ayarlayacagim Yasin okuyacagiz Allah nasip ederse

Ben fetih süresini ağlayarak okudum gözyaşlarım kendiliğinden aktı gitti
Canim ya Allah gonlune guzel yuregine gore versin.
Bunu hissetmek gercekden aglayarak dua etmek okadar guzelki.
Sen hissetmissin.
Bende kenzul ars ı boyle okurum hep.
Icim dolar.
O da cok guzel bir duadir.

16641 defa Ya Latif ismi şerifini geceleyin veya gündüzde olabilir öncelikle Allah rızası için 2 rekat namaz kılıyorsunuz sonra 10 salavat,10 istiğfar,10 kelime-i tevhid,10 tekbir ve tekrar 10 salavat ve 1 Fatiha-ı şerif okuduktan sonra kıbleye dönük olarak Ya Latif ismi şerifini okuyup tamamlayan ve buna haftada 1 defa olmak üzere üç hafta devam eden kimseye Cenab-ı Hakk mutlak suretle muradını ihsan eder.Bu tertibi yapan kimse muradı oluncaya kadar hergün sabah ve akşam 1000 er ya Latif ve günde 100 salavat okursa daha çabuk ve etkili olur. Bu terkini okumuşumtum geçen gün yapalım mı arkadaşlar?

Sırasıyla tüm duaları okuyalım insaAllah

Bende bu duayı bir yolculukta denemiştim 5 saate falan okudum tam eve dondugumde 16641 olmustu , sanki Allah onu tamamlatmış gibiydi. Asırı etkilenmiştim tam saatiyle bitmesine. Duam kabul olacak gibi hissetmiştim ondan ötürü , yeri bende farklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…