mucize duama başlıyoruzz :)

Aslında keşke 40 kişi olabilsek yanlış anlamadiysam dini sohbette hoca 40 kişi dua için toplanirsa duaları kabul olur diyordu insaAllah sayımız fazlalasir
İnşallah canım şöyle yapabiliriz aslında örneğin 15 kişi olduk 15 kişi yasin okur sonra mesela ben anneme babama söylerim onlar okur senin annen arkadaşın okur başka arkadaşın teyzesi ablası okur 40a tamamlamış oluruz . Yasin suresi okursak ayet olarak da selamün kavlen mir rabbir rahim ayeti okunabilir

Canim bende aynısını düşünüyordum listeye katılan kişilerin annesi arkadaşı yakinida katılabilir ayet olarakta Selamün kavlen mir rabbir rahim okunur yeni bir topik acarim olmadi o zaman sayımız artabilir ya da tanıdık kişiler etiketlenebilir

Buradan da devam ederiz canım bence çok güzel olur hatta hep böyle şeylerle devam ettirsek listeyi ne güzel olur her zaman diyorum liste olunca okuma zorunluluğu oluyor benim hoşuma gidiyor

Buradan da devam ederiz canım bence çok güzel olur hatta hep böyle şeylerle devam ettirsek listeyi ne güzel olur her zaman diyorum liste olunca okuma zorunluluğu oluyor benim hoşuma gidiyor
Toplu yapılan dualara ben cok önem veriyorum canim insaAllah listemiz devsm eder yeni surelerle ❤hocalar diyor ki toplu dualarda bir kişinin duası kabul olur onun hatrina Allah hepinizin duasını kabul eder diyorlar insaAllah sayımız çoğalır dualarimiz devam eder hepimizin ihtiyacı olan şey dua ve Allah katından gelecek olan hayirlar

Kızlar yarına kadar okumaları bitirelim insaAllah cuma gunu aktif olmayıp duasini yazamayanlar için bugünden dualarimizi yazmaya başlayalım giren herkes duasını yazsın arkadaşlar

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin

Ismim Rana
Allahım evladımı sağ salim kucağımıza almayı nasip eyle. Saglikli, mutlu, vatana millete hayirli bir evlat olsun.Tez zamanda eşim iyi, mutlu olabileceği bir iş bulsun. Bol bereketli helalinden kazanclarimiz olsun. Basimizdaki borc ve davalarin ustesinden gelmeyi nasip et. Allahım sen bu dünyada da onur dünyada da beni, ailemi ve tüm müslümanları cehennem ateşinden uzak cennetine yakın eyle. AMİN

Bundan sonra da Yasin suresi okuyalım diyorum katılım olursa
bende okurum katilirim yani.
herkes 1 yasin mi?
bir gun belirleyelim herkes o gun bitimine kadar okusun aksam bagislayalim insAllah.
Sonra baska sureye geceriz.

Misal Duha suresi

Her turlu kotuluk, gecimsizlik, zenginlik icin.
Bu dua evi tipki demir zirh gibi korur.

Benimde duam Kizimi sag sağlim saglikla kucagima almak.
Önce Rabbime hayirli bir kul sonra Hz. Muhammmet(s.a.v) layik bir ümmet olsun.
Vatanina, ailesine hayirli evlat olsun.
Rabbim acisini gostermesin.

Bir de yillardir hayalini kurdugumuz sessiz sakin bir ilcede yazlik istiyorum.
InsAllah Rabbim ol der ve olur.

Evime huzur,bereket,saglik olsun yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…