Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

Canım ben sadece crynone jel kullanıyorum birde folic asit. Ama benle birlikte yaptıran bazı arkadaşlar iğne kullanıyorlarmış, neye göre bunun kararını veriyorlar bilmiyorum.

bebişko hangisiki o ikiz olacak olan ay sonradan algıladım yazdığını, somadan vardı bir arkadaş o mu, aaaa heycan yaptım yahu, ay çoook sevindim. O iğnemi kullanıyorumuş. Tedaviye Ege üniv. de mi devam ediyormuş.

Sakin ol canım noşakkıdı panik herşey yolunda gitcek işallah öptüüüüüüüümŞeniz

---ekim ayinda transferi olacak anne adaylari---

mehay............transfer18eylül-sonuç:1ekim.

toprak28...........transfer22-21ekim-sonuç:2kasım istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman

selenayy...........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel.hamileeeeeeeeeee

nilköksal........transfer-6 eylül-sonuç18eylül istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt.hamileeeeeeeeeeeee

özlem77..........transfer15eylülsonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.ege tavmergen.hamileeeeeeeeeeeee

rüyameleğim...transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

chilek............transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık.hamileeeeeeeeeeeee

sahil78...........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.hamileeeeeeeeeeeeee

celine07........transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel

esen81...........transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi.hamileeeeeeeeeeeeee

efsane202.......transfer25eylülsonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey.hamileeeeeeeeeeeee

sinem8484......transfer-ekim-bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer16ekim-sonuç:28ekim-izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen

eyetkiner........transfer-ekim- izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.hamileeeeeeeeeeeeeeeee

zenannn.........transfer-ekim-istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn..........transfer19eylül-sonuç:1ekimhamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umutluol.........transfer22eylül-sonuç:4ekim-ankara.hamileeeeeeeeeeeeeeeeeee

ceylin_naz......transfer16ekim-sonuç:28ekim-istanbul?????????????????

dollydo...........transfer19eylül-sonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat

canım benim çok iyi değerler transfer hazırlığına başladık hayırlısıyla ay başında olacak inşallah buarada sende kendine dikkat:1hug:

çok sevindim canım benim allah hayırlısını versin baksana listede bile yanlışlıkla seni morartmışım bundada var bir hayır allah sonumuzu hayır etsin kuzum öpptümŞeniz

bebişko slm canım nasılsın.günün nasıldı umarım bi aksilik yoktur.yaw benim memişlerim çok acıyooo hele de sabahları.:bbo:neydssem ki

çok sevindim canım benim allah hayırlısını versin baksana listede bile yanlışlıkla seni morartmışım bundada var bir hayır allah sonumuzu hayır etsin kuzum öpptümŞeniz

şimdi baktım evet benide morartmışsın hadi hayırlısı inşallah hepimiz morarırız canım çok öptüm seniŞeniz

bebişko slm canım nasılsın.günün nasıldı umarım bi aksilik yoktur.yaw benim memişlerim çok acıyooo hele de sabahları.:bbo:neydssem ki

slm bitaneciiimmm iiim valla .günüm benim de sadece kasık ağrım var bide çok çise gidiyomm sence bu belirtimidir kuzummm:)off memişlerin acısıda fena olur ama bi süre çekceksin canım bunu ama süt topluyooo oonnllarrrrr:) kocaman öptümkaydirigubbakcemile5Şeniz

şimdi baktım evet benide morartmışsın hadi hayırlısı inşallah hepimiz morarırız canım çok öptüm seniŞeniz

aminnn canımcım benim dur bi ara düzelteyim listeyi ama yakıştıda sana beeeeee öptüm kocamanŞeniz

çok şükür ya foruma kavuştuk sonunda

evet ya bunalımA girdimmm çok şükür rabbiimmŞeniz

merhaba arkadaşlar..
benim de kasım ortasında olacak sanırım tüp bebek uygulaması..
rüyameleğim ben seni öncesinden tanıyorum forumdan aslında..
gebelik bölümündeydim ben de..
uzuuun süren bi tedaviden sonra biz de tüp bebeğe karar verdik..
yalnız senin de rahimde yapışıklık varmış sanırım..
benim de öyle.. 4 kez operasyon geçirdim..
tekrarlayan bi durummuş ne yazık ki..
sen neler yaşadın paylaşırsan çok ama çok sevinirim ..

ben eski üyeyim bu arada geçiş sürecinde üyeliğim kaybolmuş ne yazık ki
yeniden üye oldum..

merhaba
ben kisaca anlatayim 3 kez histerekopi geçirdim sonuncusu kontrol amaçliydi yaklaşik 3 ay önceydi rahim düzelmiş tekrar yapimamişti sonrasinda diğerlerinde olduğu gibi hormon takviyesiyle ve spiral'takili olarak 2 ay geçirdim şimdi rahim tamamen iyleşti ve ay başinda transferim olacak inşallah

canım inşallah bebişin gelir.. benim de kasımın 12 si gibi reglim başlıyo..
yarın hormon sonuçlarımı göstereceğim.. bu konuda da o kadar cahilim ki..
bu ay iğne verir mi vermez mi hi. bi fikrim yok.. burdan okuyacak anlamaya çalışıyorum..

bana spiral takmadılar hiç..
her operasyon sonrasında kendiliğimden gebe kalmamı beklediler..
hatta bi keresinde dış gebelik oldu.. o da yapışıklık tekrar ettiği için..
sonra doktor değiştirdim filmlerimi görür görmez bana rahmin 3 te 2 si uygun..
yeniden operasyon yapsak da tekrar edebilir dedi.. direk tüp bebekle şansımızı deneyelim dedi..
böyle canım .. senin neyse ki düzelmiş :) sorun kalmamış inşallah o güzel haberi alırsın..

canim bak ben bana yapilan herşeyi nette araştirirdim yapilanherşey en doğru olanlardi sana spiral takilmamasi bence yanliş 2 yada 3 aya kadar spiral kalmasi lazim tekrar yapişiklik olmasin diye bence iyice araştir ve doğru bir merkez seç boşuna zaman kaybetme derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…