Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ankara makarnanın var 3.4 dk.lık olanı ..

kıs 500gr.lık deyilmi paketi .? nasıl yedin yarım paketi...kaydirigubbakcemile3 ben 500gr.lık bir paketi ya 3.e yada 4 de bölüyorum yani yetiyor .
miktar konusu iştahınıza kalmış kızlar .
makarnayı ekmek gibi düşünün her nekadar azda pişirsek soguk suylada yıkasak oranı 45 o yüzden 1.aşamada yanında kanşekerini süşürecek ya domates mantar vs sosla yada bol salatayla dengelemek lazım .yerimseniben

cnm ben ankara makarnanınkini bulamadım 4 dk olanını neseki selvayı buldumyerimseniben

ya banda cok geldi zaten aeben bitrmek için epey ugrstım diyebilirim bundan sonra bende 4 e falan bölerim artık:kedi:

buygünkü menüm yien gec uyandım haliyle kahvltıda geckti:kedi:
3 kuru kayısı

sabah

2 dl kızarmıs ekmek..2 sk lor..3 zeytin..1 havuç..

2 saat sonra

1 armut

yarım saat sonra

1 fincan nesakafealsanaalsanasmile

aksam

frında yumurtalı ıspanak 1 porsiyon...1 kase yogurt..

arada süt içerim muhtemelen

buygünkü menüm yien gec uyandım haliyle kahvltıda geckti:kedi:
3 kuru kayısı

sabah

2 dl kızarmıs ekmek..2 sk lor..3 zeytin..1 havuç..

2 saat sonra

1 armut

yarım saat sonra

1 fincan nesakafealsanaalsanasmile

aksam

frında yumurtalı ıspanak 1 porsiyon...1 kase yogurt..

arada süt içerim muhtemelen
Afiyet olsun kahveci güzeli..:jeyyar:
sendemi ıspanak yedin ...? menün güzel fıstıgım .

:roflol: kaçamakmı istiyorsun honda işte sana kaçamak , dünkü menüme gece çok küçük bir dl. yaş pasta eklendi....ohaoldumsmile zannımca bu kocaman bir kaçamaktı :roflol:
..kızmın dogum günüydü...opuyorumnanaktan

doğum gününüz kutlu olsun allah sağlıklı mutlu bi omur versin.Şeniz maşallah götürmüşun pastalarıalkisalkisalkis

menüm
1 incir
2dilim ekmek marmelat yoğurt azcık krem peynir

öğlen hint fistiği yedim 2 avuç 2 kaşık yoğurt

yarım tabak spaketti peynirliyarım da taze fasulye

2kare biter:kedi:yer fistiği yarım elma 2 dilim portakal

Son düzenleme:
Afiyet olsun kahveci güzeli..:jeyyar:
sendemi ıspanak yedin ...? menün güzel fıstıgım .

evet ama bu sefer fırındayerimseniben ya sen beni önceden görmeliydin her aksam yemek arksıan kyif için türk kahvesini yaparım bnm sayemde ev halkıda nasiplenirdi gün içinde neskafenin hesabını bile yapmıyorum zatenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bugün alısverişte yagız süttozu baktım bulamadım onun yerine probiyotik yogurt aldım:jeyyar:

honda naber fıstık ben bugün alısverişte yine alamdım bitter bu hafta pek iyi degildi gidişatımalsanaalsanasmile

selam montici hatunlar. dediğiniz makarnalardan bulamadım markette. bütün spagettiler 8-10 dak. sanırım daha büyük bir markete bakmak lazım. bende bugünkü menümü takdim edeyim

sabah : 1 elma - 3 dilim ekmek, çökelek, zeytin, domates
öğlen : 3-4 kaşık tazen fasulye, yoğurt, roka
akşam : 2-3 kaşık mantar, 1 küçük tabak kıymalı karışık brokoli ve karnıbahar, yoğurt

gece : yarım elma, yarım portakal, fıstık

yatmadan eveli : 1 bardak süt. hepinize iyi geceler tatlı rüyalar....

honda naber fıstık ben bugün alısverişte yine alamdım bitter bu hafta pek iyi degildi gidişatımalsanaalsanasmile

sorma sultancım. bu akşam bebişi annemlere bırakıp hemen bi market kaçamağı yapalım dedik. bir güzel lorumu, ekmeklerimi ( ben sürekli çıkamadığım için fazla alıp şoka atıyorum), sütlerimi, zeytin ezmemi ve tabiri caizse kırk yılda bir niyet edip aldığım o canııııım bitterimi alıp kasaya gitmem le dönmem bir olduÇok üzgünüm çoook. neymiş efendim kredi kartı sistemleri çökmüş sabahtan beri çalışmıyormuş. şans bu ya her zaman nakit olurdu bugün yoktu. gerisin geri bıraktık çıktık. ama en çok koyan bitterdi :a015:

sorma sultancım. bu akşam bebişi annemlere bırakıp hemen bi market kaçamağı yapalım dedik. bir güzel lorumu, ekmeklerimi ( ben sürekli çıkamadığım için fazla alıp şoka atıyorum), sütlerimi, zeytin ezmemi ve tabiri caizse kırk yılda bir niyet edip aldığım o canııııım bitterimi alıp kasaya gitmem le dönmem bir olduÇok üzgünüm çoook. neymiş efendim kredi kartı sistemleri çökmüş sabahtan beri çalışmıyormuş. şans bu ya her zaman nakit olurdu bugün yoktu. gerisin geri bıraktık çıktık. ama en çok koyan bitterdi :a015:

Beyazım alemsin valla...:roflol:Bende marketlere girince hemen gidip %70 kakaolu çukulatalara bakıyorum.Alıyorum ,sonra içimdeki ses bırak diyor.Geri bırakıyorum...Böyle çıkana kadar devam ediyor.Bende en çok helva,neskafe ve çikolata ile mücadele ediyorum...Bunlar vazgeçilmezlerim.....Diğer börek kek tarzı şeyleri aramam....Ahhh gene tuttu krizim,gidip su içeyim bari.....kaydirigubbakcemile3

slm fıstıklar nasılsınız

ya bi ben mi bulamadım bu makarnaları
ELİFİM BEN MOKRADAN ALIYORUM ORDA VAR HERZAMAN
evet ama bu sefer fırındayerimseniben ya sen beni önceden görmeliydin her aksam yemek arksıan kyif için türk kahvesini yaparım bnm sayemde ev halkıda nasiplenirdi gün içinde neskafenin hesabını bile yapmıyorum zatenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bugün alısverişte yagız süttozu baktım bulamadım onun yerine probiyotik yogurt aldım:jeyyar:
:jeyyar: İYİ ETMİŞİN AFERİN ..olumunekankayizsmile

menüm
1 incir
2dilim ekmek marmelat yoğurt azcık krem peynir

öğlen hint fistiği yedim 2 avuç 2 kaşık yoğurt

yarım tabak spaketti peynirliyarım da taze fasulye

2kare biter:kedi:yer fistiği yarım elma 2 dilim portakal
AFİYET OLSUN HONDACIM ....olumunekankayizsmile
selam montici hatunlar. dediğiniz makarnalardan bulamadım markette. bütün spagettiler 8-10 dak. sanırım daha büyük bir markete bakmak lazım. bende bugünkü menümü takdim edeyim

sabah : 1 elma - 3 dilim ekmek, çökelek, zeytin, domates
öğlen : 3-4 kaşık tazen fasulye, yoğurt, roka
akşam : 2-3 kaşık mantar, 1 küçük tabak kıymalı karışık brokoli ve karnıbahar, yoğurt

gece : yarım elma, yarım portakal, fıstık

yatmadan eveli : 1 bardak süt. hepinize iyi geceler tatlı rüyalar....
alkisalkisalkis afiyet olsun ,menün gene harika beyazım ....olumunekankayizsmile

akannehirakannehirbi kerede benim başıma gelmişti ....kafamçokkarıştı bebeyle herşey aceleyle ne yapsam kar sayıyor insan ..:ecrin_bebek:

Beyazım alemsin valla...:roflol:Bende marketlere girince hemen gidip %70 kakaolu çukulatalara bakıyorum.Alıyorum ,sonra içimdeki ses bırak diyor.Geri bırakıyorum...Böyle çıkana kadar devam ediyor.Bende en çok helva,neskafe ve çikolata ile mücadele ediyorum...Bunlar vazgeçilmezlerim.....Diğer börek kek tarzı şeyleri aramam....Ahhh gene tuttu krizim,gidip su içeyim bari.....kaydirigubbakcemile3

öncelikle hepinize hayırlı günler

bende ilk defa niyet ettim almak için.ama belkide daha iyi oldu böylesi. nescafeden bende vazgeçemiyorum. ama kafeinsiz olanları var. ben her gittiğimde bakıyorum ama bulamıyorum fazla tutulmuyormuş ondan getirmiyolarmış. nasıl olsa kafein yasak. o zaman kafeinsizi gönül rahatlığıyla içebiliriz demi?

akannehirakannehirbi kerede benim başıma gelmişti ....kafamçokkarıştı bebeyle herşey aceleyle ne yapsam kar sayıyor insan ..:ecrin_bebek:

sorma abla bizimki çoooook yaramaz 1 dakika tuttuğun gibi durmuyor. oturtuyorum ağlıyor, kucağıma alıyorum ağlıyor. şükür gaz dönemide bitti ama çok huysuz. ne yapacağımı şaşırdım.Canı sağolsun tabi de bazen çileden çıkıyorum. mesela dün gece 4 de yattı. ben bütün gün leyla. ondan dolayı fazla giremiyorum bazen giriyorum inanın yazıcak dermanım olmuyor. neyse hayırlısı inşallah uslanır :emir_bebek:

bende ilk defa niyet ettim almak için.ama belkide daha iyi oldu böylesi. nescafeden bende vazgeçemiyorum. ama kafeinsiz olanları var. ben her gittiğimde bakıyorum ama bulamıyorum fazla tutulmuyormuş ondan getirmiyolarmış. nasıl olsa kafein yasak. o zaman kafeinsizi gönül rahatlığıyla içebiliriz demi?

sorma abla bizimki çoooook yaramaz 1 dakika tuttuğun gibi durmuyor. oturtuyorum ağlıyor, kucağıma alıyorum ağlıyor. şükür gaz dönemide bitti ama çok huysuz. ne yapacağımı şaşırdım.Canı sağolsun tabi de bazen çileden çıkıyorum. mesela dün gece 4 de yattı. ben bütün gün leyla. ondan dolayı fazla giremiyorum bazen giriyorum inanın yazıcak dermanım olmuyor. neyse hayırlısı inşallah uslanır :emir_bebek:
:ecrin_bebek: ınan bayazım hepsi güzel bir anı olarak kalacak ....büyüyünce opuyorumnanaktan
ben ogluşu küçük kızım 16 aylıkken dogum yapmıştım ...ohaoldumsmileohaoldumsmile ve bırakacak kimsemde yoktu ...bilmiyorumkismileşimdi büyüdüler ikiz gibi.hepsi bi anı olarak kaldı ...boshayallersmile

sen cok yasa emi beyaz cok gldüm valakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 gerci senin acından cok sinir bozucu bir durum olmustr sırnaşık şey gerci herişte bi hayır vardır canım demekki bitteri almamn gerekiyormus lülülülülülü

bende ne yagzı süttozu bulabildim nede kafesinsz kahve canım arz talep meselesi tabiCADIARZU bnde cok seviyorum kahveyi ama işte haftada bi kere içiyorum artık normlde hergün içerdim onun yerine bitki cayı aldım bndehihoyyyt ay bn zeytin ezmeside aldım ama foranın fit olanı yoktu siyah zeytin ezmesi diye onunda üzerindeki yag cok gibi geldi banakafamçokkarıştı

Allh yardımcınız olsun beyazcım gerckten cocuk sorumlulugu baska bişy olsa gerek rabbim banada nasip eder insl de gecelere böle uykusuz kalıırm onun içinolumunekankayizsmile

X