Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

iyi aksamlar kizlar bugünkü menümü vereyim,
sabah
2 dilim ekmek,az marmelat,az peynir

öglen 1 tabak nohut,1 domates,yogurt

arada
2 kru kayisi,2 hurma (spor gittigim icin yedim enerji olsun diye :eek: )

aksam
haslama tavuk,salata,yogurt

arada
yogurt marmelatla karistirdim harika oldu azda cerez ( adet oldugum icin canim tatli istedi bende böyle gecistirdim iyi geldikaydirigubbakcemile3 )

spor
40 dk.yürüyüs bandi,30 dk.agirlik egzersizi 3,5 litre suyerimseniben

İyi akşamlar arkadaşlar,menümü yazıp hemen kaçıyorum,yemek hazırlığı yapopuyorumnanaktanıcam..45 dk yürüyüş de yaptım....
SABAH yağsız tost+yeşillik
ÖĞLEN Sadece bulgur ve baharatla yapılmış çiğ köfte 7 tane +ayran ve yeşillik:kedi:
AKŞAM kereviz+yoğurt +salata yicem
GECE meyve yerim...
Hoşçakalın.....kaydirigubbakcemile5
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
iyi aksamlar kizlar bugünkü menümü vereyim,
sabah
2 dilim ekmek,az marmelat,az peynir

öglen 1 tabak nohut,1 domates,yogurt

arada
2 kru kayisi,2 hurma (spor gittigim icin yedim enerji olsun diye :eek: )

aksam
haslama tavuk,salata,yogurt

arada
yogurt marmelatla karistirdim harika oldu azda cerez ( adet oldugum icin canim tatli istedi bende böyle gecistirdim iyi geldikaydirigubbakcemile3 )

spor
40 dk.yürüyüs bandi,30 dk.agirlik egzersizi 3,5 litre suyerimseniben
alkisalkisalkisalkisalkisalkisböcügüm bu sefer olacak süpersin .. regldede tatlıya yenilmediysen bu iş tamamdır demek .alkisalkisalkis

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

alkisalkisalkisalkisalkisalkisböcügüm bu sefer olacak süpersin .. regldede tatlıya yenilmediysen bu iş tamamdır demek .alkisalkisalkis
ayyyyy aebencim agzindan bal damliyor canim...inan motive ediyosun beni tsk ediyorum,insallah bu sefer olur :Saruboceq:

Aebencim benim yerime denemişsin amaaaaaaaaaaa ben denedikten sonra birdaha güncel sayfaları ancak alıntı yap butona basarak okuyabiliyordum
offffff ne bileyim çok karışığım diyetim bozulmak üzere hatta bozuldu sanırım gofret ydim bugn azıcık canım sıkkkın hemde çok artık bu isimle giriş yaparım olmazsa...

Aebencim benim yerime denemişsin amaaaaaaaaaaa ben denedikten sonra birdaha güncel sayfaları ancak alıntı yap butona basarak okuyabiliyordum
offffff ne bileyim çok karışığım diyetim bozulmak üzere hatta bozuldu sanırım gofret ydim bugn azıcık canım sıkkkın hemde çok artık bu isimle giriş yaparım olmazsa...
hALLETıM SANıRıM REFıM GıR BAKALIM REF OLARAK ......

AY SAKIN BIRAKMA YA BıLıYORUM 3 AY OLDU AMA BAK DÜGÜN VARRRRRRRRR. DAHA 65 OLACAKSINNNNN .:eek:klava:kaydirigubbakcemile

refim 1 gofretle 3 aylık emegin bozulmaz canım sakın devamını getirme.......
u dönüşü yap hepimizin zaman zaman kırılma noktaları oluyor ama senin bir hedefin var ve bu hedefe bukadar yaklaşmışken 1 göfret daha tatlı gelemez sana .....:mymeka:

Son düzenleme:
selam monti güzelleri bugünkü menüm
sabah:2 dl kızarmıs ekmek..az marmelat...2 parca has.karnıbahar..3 zeytin..3 ksk yarım yaglı yogurt..
ögle:1 tabah has. nohut saltası bol bahratlı...kırmızı biber közlme..1 kase yarım yaglı yogurt..2 ceviz...
aksam:8 ks barbunya yemegi..küück kase yogurt..1 havuç..1 hurma:kedi:
yarım elma..1 avuctan birascık fazla fıstık..birazda hünnap bilmiyorumkismile
son aram sanki olmamıs gibi ama dayanamadım yedim

ref 3 aylık emeği nasıl atarsın saçmalama bence:umursamaz:. 1 gofrette kaçamağın olsun. ne yani 1 gofret yedin diye monti amcamdan vazgeçip o daracık pantolonlara badilere jeanlare güle güle mi diceksin. :eek:lmaz: hem bak mutfakta masanın üstünde 3 gündür çikolatalı kakolu keklerim duruyor bende zor dayanıyorum ama aklıma incecik halim gelince vazgeçiyorum yemekteyasakkelime. hadi kendine gel bacım :enbuyukkk:

menüm

sabah : yarım elma - 2 dilim kepek ekmeği kızarmış, peynir, zeytin , domates
öğlen : mantarlı omlet, yoğurt, salata
akşam : yoğurtlu spagetti, domates, roka

gece : yarım elma, portakal

yatmadan önce : yağsız süt 1 bardak

hepinize iyi geceler tatlı rüyalaaaaar opuyorumnanaktan

dünkü menüm

1 mandal

11 marmelat peynir 3 dilim ekmek marol

15.30 hindi 3 parça bol salata 2kaşık pilav:kedi:

19. 3tane kuru incir1 kaysı

21.30 4 zeytin piraz omlet yoğurt marmelat 1tane cevizsalakcinni

Son düzenleme:
Merhaba refim,nicin değişmiş ,lütfen 1 gofret seni kandırmasın...:roflol:Ah benim de nasıl direndiğimi bilsen.Kendimi tutmasam 1 değil kaç tane yerim Allah bilir....:tomato:
sen azinli hatunsun sakın ha ..:eek:

selam monti güzelleri bugünkü menüm
sabah:2 dl kızarmıs ekmek..az marmelat...2 parca has.karnıbahar..3 zeytin..3 ksk yarım yaglı yogurt..
ögle:1 tabah has. nohut saltası bol bahratlı...kırmızı biber közlme..1 kase yarım yaglı yogurt..2 ceviz...
aksam:8 ks barbunya yemegi..küück kase yogurt..1 havuç..1 hurma:kedi:
yarım elma..1 avuctan birascık fazla fıstık..birazda hünnap bilmiyorumkismile
son aram sanki olmamıs gibi ama dayanamadım yedim
hünnap ne kıs ben bilmiyorum .:1no2:
evet gece aran biraz fazla olmuş ... sultanım akşamı azaltmaya bak biraz.

salakcinnibune ya yenimi gelmiş . hay allah kaydirigubbakcemile3

ref 3 aylık emeği nasıl atarsın saçmalama bence:umursamaz:. 1 gofrette kaçamağın olsun. ne yani 1 gofret yedin diye monti amcamdan vazgeçip o daracık pantolonlara badilere jeanlare güle güle mi diceksin. :eek:lmaz: hem bak mutfakta masanın üstünde 3 gündür çikolatalı kakolu keklerim duruyor bende zor dayanıyorum ama aklıma incecik halim gelince vazgeçiyorum yemekteyasakkelime. hadi kendine gel bacım :enbuyukkk:

menüm

sabah : yarım elma - 2 dilim kepek ekmeği kızarmış, peynir, zeytin , domates
öğlen : mantarlı omlet, yoğurt, salata
akşam : yoğurtlu spagetti, domates, roka

gece : yarım elma, portakal

yatmadan önce : yağsız süt 1 bardak

hepinize iyi geceler tatlı rüyalaaaaar opuyorumnanaktan
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi:
dünkü menüm

1 mandal

11 marmelat peynir 3 dilim ekmek marol

13.30 hindi 3 parça bol salata 2kaşık pilav:kedi:

19. 3tane kuru incir1 kaysı

21.30 4 zeytin piraz omlet yoğurt marmelat 1tane cevizsalakcinni
yüzün kızardıgına göre pirinç pilavı idi deyilmi.:eek:klava: bide çok geç yemişin akşamı
hondacım senin bu yaptıgın 2. aşama canım kaçamaklı farkındaysan hergün bir kaçamagın oluyor.naniknanik fazla da kilon yok zaten :eek: devam et bakalım ama neden fazla kilo veremiyorum deme bana ..salakcinni

hünnap ne kıs ben bilmiyorum .:1no2:
evet gece aran biraz fazla olmuş ... sultanım akşamı azaltmaya bak biraz.

salakcinnibune ya yenimi gelmiş . hay allah kaydirigubbakcemile3

evet cnm ya evde olsam yemezdim o kadarını aynı anda ama halmdaydık zaten adet olmus yemesem hemn rejim mi yapıyon diye soruyolar sonrada meyveden bişy olmaz ye diye ısrar ediyolarsalakcinni
cnm hünnap igde gibi aynı ama onun gibi içi unsu degil daha sert seker hastalarıba önerliyo genelde bu meyve bende o yüzden yedim seker oaranı dsktür diye:jeyyar:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi:

yüzün kızardıgına göre pirinç pilavı idi deyilmi.:eek:klava: bide çok geç yemişin akşamı
hondacım senin bu yaptıgın 2. aşama canım kaçamaklı farkındaysan hergün bir kaçamagın oluyor.naniknanik fazla da kilon yok zaten :eek: devam et bakalım ama neden fazla kilo veremiyorum deme bana ..salakcinni

abenim öğleni yanlış yazmışim saatini15.30 da yedim akşam yemem gerekir diye düşündüm ondan yedim :kedi:

kizlar müthissiniz.sizi sürekli takip ediyorum hep destekcinizim cünkü bu diyet muhtesem.3 kilo verdinmi görenler ay ne kadar kilo vermissin diyo cok güzel inceltiyor yani yagdan kaybediyoruz.insallah dogumdan sonra bende tekrar yapicam

evet cnm ya evde olsam yemezdim o kadarını aynı anda ama halmdaydık zaten adet olmus yemesem hemn rejim mi yapıyon diye soruyolar sonrada meyveden bişy olmaz ye diye ısrar ediyolarsalakcinni
cnm hünnap igde gibi aynı ama onun gibi içi unsu degil daha sert seker hastalarıba önerliyo genelde bu meyve bende o yüzden yedim seker oaranı dsktür diye:jeyyar:
hı meyve yani afiyet olsun ...olumunekankayizsmile
abenim öğleni yanlış yazmışim saatini15.30 da yedim akşam yemem gerekir diye düşündüm ondan yedim :kedi:
hondacım ögleyi geç yaptıgında akşamı ara ögün gibi düşün hafif yap . bu akşamı az yeme meselesi gerçekten işe yarıyor . aklınızda bulunsun .a.s

kizlar müthissiniz.sizi sürekli takip ediyorum hep destekcinizim cünkü bu diyet muhtesem.3 kilo verdinmi görenler ay ne kadar kilo vermissin diyo cok güzel inceltiyor yani yagdan kaybediyoruz.insallah dogumdan sonra bende tekrar yapicam
canım bebiş dogsun hele bekliyorum seni çok yanlızım ...alkisalkisalkis
refim gene problem var galiba .:umursamaz:
bence pc den kaynaklanıyor olabilir. senin yerine girdigimde bende bi sorun olmuyordu her sayfayı okuya biliyordum .CADIARZU

Yok Aebenim merak etme bozmaya niyetim yok,istediğim kiloya bir ineyim.2, aşamada kaçamak yaparım...kaydirigubbakcemile5
Bugün yediklerim
SABAH tost+yeşillik+mermelat
ÖĞLEN kereviz yemeği+yoğurt
ARA 1 meyve
AKŞAM dünkü bulgur köftesini yicem bir kaç tane (sadece bulgur ve baharattan yapıldı)+yoğurt ve salata
AKŞAM 1 meyve yerim,birde kefir içerim.
Bugün yine 45 dk yürüdüm......

Yok Aebenim merak etme bozmaya niyetim yok,istediğim kiloya bir ineyim.2, aşamada kaçamak yaparım...kaydirigubbakcemile5
Bugün yediklerim
SABAH tost+yeşillik+mermelat
ÖĞLEN kereviz yemeği+yoğurt
ARA 1 meyve
AKŞAM dünkü bulgur köftesini yicem bir kaç tane (sadece bulgur ve baharattan yapıldı)+yoğurt ve salata
AKŞAM 1 meyve yerim,birde kefir içerim.
Bugün yine 45 dk yürüdüm......
alkisalkisalkisalkisalkisalkis bu haftada kilo verecegine eminim samanyolu .... menün gene çok güzel ..

iyi aksamlar kizlar bugünkü menüm,
sabah
3 dilim ekmek,peynir,marmelat
öglen
tavuk,salatalik,yogurt
arada( yani spordan önce)
1 elma azda findik
aksam
taze fasulye,2 kasik bulgur pilavi,salata yogurtumuda marmelat karistirip yedim yemekten sonra.....

sporum 40 dk yürüyüs bandi,30 dk agirlik egzersizi,3,5 litre su...............

Bu günkü menüm ..

kavaltı ..
1.5 dl ekmek ..50gr. kadar peynir. sögüş ..

ara.....1 br. kefir. y dl. ekmek ..

ara.....1 kutu süt..

akşam 16.30..
1 kase çorba.... 4 köfte.....k.k peynir.....sögüş .... 2 çt omlet...

ara.1 elma.

ara.. 1 avu..ç fındık badem ....

iyi aksamlar kizlar bugünkü menüm,
sabah
3 dilim ekmek,peynir,marmelat
öglen
tavuk,salatalik,yogurt
arada( yani spordan önce)
1 elma azda findik
aksam
taze fasulye,2 kasik bulgur pilavi,salata yogurtumuda marmelat karistirip yedim yemekten sonra.....

sporum 40 dk yürüyüs bandi,30 dk agirlik egzersizi,3,5 litre su...............
AFİYET OLSUN .....alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

X