Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kıslar bugünkü menüm sankim cok yemişimsempatiksalakcinni
sabah

1 dl ekmek..azmarmelat...1cay bardagı light süt..

ögle:

yeşil mercimek corbası az salcalı...yarım porsiyon spagetti az has....cok az has. tavuk..marul 1 tanede havuc....

1 fincan neskafe 3 ceviz( dayanamadım ama kokusuna:bbo:)

aksam:cok az fırnda hamsi ve sogan...

karnım acayip yine bu ara ya bnm acep mide mi kücüldü yoksa öglen mi cok agır geldi hala tokum:jeyyar:

Bu günkü menüm ..

kavaltı ..
1.5 dl ekmek ..50gr. kadar peynir. sögüş ..

ara.....1 br. kefir. y dl. ekmek ..

ara.....1 kutu süt..

akşam 16.30..
1 kase çorba.... 4 köfte.....k.k peynir.....sögüş .... 2 çt omlet...

ara.1 elma.

ara.. 1 avu..ç fındık badem ....

abencim az yemişssin bakıyorum isthın mı yoktu yoksananiknanik

kıslar bugünkü menüm sankim cok yemişimsempatiksalakcinni
sabah

1 dl ekmek..azmarmelat...1cay bardagı light süt..

ögle:

yeşil mercimek corbası az salcalı...yarım porsiyon spagetti az has....cok az has. tavuk..marul 1 tanede havuc....

1 fincan neskafe 3 ceviz( dayanamadım ama kokusuna:bbo:)

aksam:cok az fırnda hamsi ve sogan...

karnım acayip yine bu ara ya bnm acep mide mi kücüldü yoksa öglen mi cok agır geldi hala tokum:jeyyar:
normal tabi açıkmassın ne o öğlen menüsü öyle ..ohaoldumsmileohaoldumsmile

spagetiyle tavukmu yedin ...:eek:klava::eek:klava: tavuk mercimek ve spagettiyle yenmezzzzz...:1no2: kıs 3 çeşik ne o öyle kıtlıktanmı çıktın .....kafamçokkarıştı tam cozutmussun haaaa.:mymeka:
abencim az yemişssin bakıyorum isthın mı yoktu yoksa
geç kalkınca öglen arayla geçmişde ondan ...:1hug:

bide dün senin gibi cozutmuşum ceza verdim kendime ...naniknanik

Son düzenleme:
sultanım sabah az yedigin içinmi öglen bukadar çok yiyorsun .?... sabah ekmegini 2 dl çıkar ögleye fazla açıkmassın ...

spagetiyle tavukmu yedin ...:eek:klava::eek:klava: tavuk mercimek ve spagettiyle yenmezzzzz...:1no2: kıs 3 çeşik ne o öyle kıtlıktanmı çıktın .....kafamçokkarıştı tam cozutmussun haaaa.:mymeka:

[FONT="Comic Sans MS"]yok cnm bugün en oldu bana anlamdım ben acıkmıyom canım tatlı neyim cekmiyo derken kendiem nazr degirdim herhal:nazar:
acıkmamıstım aslında öglende ama spagettiyi sonrdan ekledim menüye hatta gözüm doymadı yarın için bende ceza versme iyi olacak yoksam cumaya yerimde saycam:kedi:

[/FONT]

Günaydınlar ...... ne bu sessizlik kıslar 6. takıma alındınız diye burayı unutunuzmu len ......
günlük menülerinizi burayada istiyorum ........

kengocum nerlerdesin merak ettim seni 2 gündür yoksun ......

[FONT="Comic Sans MS"]yok cnm bugün en oldu bana anlamdım ben acıkmıyom canım tatlı neyim cekmiyo derken kendiem nazr degirdim herhal:nazar:
acıkmamıstım aslında öglende ama spagettiyi sonrdan ekledim menüye hatta gözüm doymadı yarın için bende ceza versme iyi olacak yoksam cumaya yerimde saycam:kedi:

[/FONT]
evet fazla kaçırma istersen her nekadar serbest olsada bi çizgimiz var doyuncaya kadar yemelisin fazlasını deyil ....yerimseniben
sultanım biede alıntılarını kopyalama yöntemiyle yapma yazılar karışık çıkıyor....
alıntı yapmak istedigin mesajın aldında alıntı yap var oraya basman yeterli fıstık .olumunekankayizsmile

evet fazla kaçırma istersen her nekadar serbest olsada bi çizgimiz var doyuncaya kadar yemelisin fazlasını deyil ....yerimseniben
sultanım biede alıntılarını kopyalama yöntemiyle yapma yazılar karışık çıkıyor....
alıntı yapmak istedigin mesajın aldında alıntı yap var oraya basman yeterli fıstık .olumunekankayizsmile

yok ablam alntı yap diyorum kopyalamıyorum ama neden böle oluyo arada anlamıyorum. hem ben iki tarafıda idare ediyorum her an her yerdeyim nette olabildigim zamanyerimseniben
dünkü cozutmamdan sonra bugün acık kendiem ceza vereyim diyorum ne dersin yada ne önerirsin aksi gibi ögleden sonra teyzemlere gidcem tabi pasta börek cıss da ne yesemde dünü kurtarsam acabaCADIARZU

yok ablam alntı yap diyorum kopyalamıyorum ama neden böle oluyo arada anlamıyorum. hem ben iki tarafıda idare ediyorum her an her yerdeyim nette olabildigim zamanyerimseniben
dünkü cozutmamdan sonra bugün acık kendiem ceza vereyim diyorum ne dersin yada ne önerirsin aksi gibi ögleden sonra teyzemlere gidcem tabi pasta börek cıss da ne yesemde dünü kurtarsam acabaCADIARZU
yok sultanım ceza deyilde miktarlarına dikkat et yeter.buyrunnnnnnnnnsen ne yiycegini bilirsin önüne gelenden ona göre degerlendir.yerimseniben

selam kelam

1 kaysı 3 ekmek marmelat peynir zeytin marol

öğlen büyük bi tabak spaketti bol salata ayran

akşam 2 tabak mercimek çorbası roka yeşil sogan

2 kutucuk biter yerfıstigi çerezsempatiksalakcinni

aebenim nasıl olmuş ya ben buara çokfazla kaçamak yaptım her halde kilom aynıdır yürüyüşte yapamıyorum çok soğuk hava plates yapıyorum cumaya kadar tartılmıyacam olumunekankayizsmile

selam kelam

hondacım 2 kutucuk bittet mi dedin sensempatiksalakcinni gözüm döndü vala kıss sen kilom yok diye maasallah cikolta işini abrtmsın bide cerez derken umarım yaglı cerezlerden degildrCADIARZU[/FONT]

Günaydın arkadaşlar,opuyorumnanaktan

alkisalkisalkisalkisalkisalkis bu haftada kilo verecegine eminim samanyolu .... menün gene çok güzel ..
İnşaallah Aeben canım,dikkat etmeye çalışıyorum.2 gündür hormon ilacıma tekrar başladım,eğer şişkinlik yapmazsa veririm herhalde.....kaydirigubbakcemile5

Günaydın arkadaşlar,opuyorumnanaktan

İnşaallah Aeben canım,dikkat etmeye çalışıyorum.2 gündür hormon ilacıma tekrar başladım,eğer şişkinlik yapmazsa veririm herhalde.....kaydirigubbakcemile5
samanyolu hormon ilaçları kilo vermeyi biraz etkiloyor canım ..umarım cumaya kilo vermiş görürüz seni..Şeniz

selam kelam

gece aran hariç harika menü olmuş hondacım ..... 2 bitter çok kıs gerçi senin yaptıgın 2. aşama ama . bakalım 2 . aşamaylada cumaya kilo vermiş olacakmısın ?kafamçokkarıştı

iyi akşamlar kıslar benim bu günlere hiç iştahım yok valla .. henüz akşamıda yemedim ...

bu arada link temizlenmiş okumak isterseniz .....

bende tekrar okuyayım diyorum helede geçen sene nasıl yapmışım bi bakıyım yanlışlarımız varmıymış .....

eagean
selem canım okuyorsun bizi görüyorum .umarım faydamız dokunur .iyi akşamlar.....

slm kızlar

topiği okuyorum ara ara gelip ama topiğe yazmaya yüzüm yok valla :kedi:

aebenimin dediği gibi popom sıkıya gemiyo ,4 gün diyet 3 gün boz :nazar:

cuma tekrar burdayım ama

slm kızlar

topiği okuyorum ara ara gelip ama topiğe yazmaya yüzüm yok valla :kedi:

aebenimin dediği gibi popom sıkıya gemiyo ,4 gün diyet 3 gün boz :nazar:

cuma tekrar burdayım ama
elifim her zaman kapımızda açık gönlümüzde bunu çok iyi biliyorsun fıstıgım ...Şenizyerimseniben

elifim her zaman kapımızda açık gönlümüzde bunu çok iyi biliyorsun fıstıgım ...Şenizyerimseniben

canım benim ya valla nefret ediyorum bu konuda kendimden

kociş 90ı geçtim derken bi tartıldı 86,7 akannehir akannehir

anammmm benim göbeğim çatlıyo 2 kilo vercem diye

adam çaktırmadan kilo veriyo ya:nazar:

bu günün menüsünü vermeden öce eski sayfaları tekrar okumaya başladım heniz 7 sayfadayım .
baya yanlış yapmışım geçen sene en önemli buldugum yanlışım bakliyat ve spagetiyle et tütü yemişim ..akannehirakannehir ama o zamanlar kitabım yokmuş galiba ..CADIARZU 10 günüde hiç geçememişim anlaşılan hep tatlıya yenik düşmüşüm .ohaoldumsmilesempatiksalakcinni geri sayflarıda okuycam hep ...

gelelim menüme dedigim gibi fazla iştahım yok ama ögün atlamak istemedim ...

sabah 1 mandalina ..
kavaltı .9.30.
3.dl. ekmek (tambuğday ve kızarmış) 2 dl. peynir %2.5 yağlı .. sögüş .. 5 zeytin ...

öglen ..13.00
kıymalı menemen 2 yumurtalı ...... 2kş yogurt ..

ara .15.30..küçük 1avuç kabak çekirdegi.

akşam 18.30.
3 dolma (DIŞI YANİ BİBERLERİ) 1 kase aşure (şekersiz ).. 1 br. tarçınlı süt ...

yatmadanda meyve yerim herhalde....eyvahedigeldismile

X