Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

BAŞLANGIÇ. ...29.3 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2. hafta ............. 71.000 gr.
3. hafta ............. 72 200 gr . (geçen hafta bozdu )
4. hafta ........... ..69.600 gr.
5. hafta ............. 71.000 gr.(geçen hafta kaçamak ..
6. hafta ............ 69 600 gr.
7. hafta ............ 72 100 gr.( tekrar bozdu )((((

ve bugün

8.hafta ............. 69.800 gr (artık bozmasın yaaturkbayragi)

başlama tarihi.....14 5 2010

ilk hafta .......75.000 gr.

1.hafta.......73.800 gr. (bu hafta yani)

giden : 1.200 gr. :lepi:

gunaydin kizlar
bende bugun tartildim 61 kilo olmusum 900 gr. daha gitmis.giyemedigim kiyafetler artik ustume oluyo ama amacim 55 olmak insallah basaricam.kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum.veremeyenlerde hic uzulmesin bence tamamiylen metobolizmayla alakali... nacizane bir nasihat vericem sabah ve aksam yatmadan once sirkeli su icin ben cok faydasini goruyorum.Herkez bir olmaz ama yinede bi deneyin.
AMA SAKIN OLA SAKIN YILMAYIN ben eminim basaricaksiniz opuyorumnanaktan guclubacismile

dunki menum
sabah 1 yumurta peynirli,2 zeytin,1 domates
oglen spagetti,salata
ara 1 erik
aksam nohut ezmesinden yalanci cig kofte yaptim fena olmadi,ayran
bu ara pek spor yapamiyorum ama bi 30dk. kadar bisiklet kullandim ve bol su

Canım daha önce düşük kalorili diyet yaptın mı hiç. Yada şok diyet.
Eğer varsa böyle bir durum kilo verme ilk zamanlar çok zor oluyor.
Ama daha sonra hızlıca gidiyor.
Sakın bırakma vazgeçme diyetinden.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
söylencek söz yok kaçamaksız olunca süper gidiyormuş kilolar tebrik ediyorum canım...

herkese günaydın a.s.19 mayıs tatliydi kızımın hastalıgıydı derken ancak gelebildimmm

Günaydın,Geçmiş olsun canım şimdi nazıl kızın birazdaha iyimi bayanssulusmile

başlama tarihi.....14 5 2010

ilk hafta .......75.000 gr.

1.hafta.......73.800 gr. (bu hafta yani)

giden : 1.200 gr. :lepi:

İlk hafta için :lepi:alkisalkisalkis süper canım tebrik ediyorum

:lepi: tebrik ediyorum canım,bu hafta azçok kaçamaksız hepimiz vermişiz kaçamaksız olunca daha güzel bir tadı çıkıyor bu montinin kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar günaydın abla günaydın maytap günaydın nazlı Şeniz
Umarım herkes keyiflidir
Dün Meyve-Sebze Günü Yaptım Ben...kaydirigubbakcemile
20/05/2010
SABAH
1 Portakal-1 Elma- 1 Havuç Karışık Meyve Suyu
10:00
1 Fincan Yeşil Çay
ÖĞLEN
1 Kase Karışık Mevsim Salatası
16:00
6 Erik
AKŞAM
1 Kase ZeytinYağlı Brokoli Haşlaması
1 Kase Yoğurt
SPOR
1 Saat Yürüyüş
kaydirigubbakcemile2

selamlar efemmmmmm......
sonunda gelebildim ohh pc tamirden geldi.......
ama zaman yok bu seferde çıkmam gerek dışarda işim var .....
nasılsınız bakam ....
benim durum pek parlak deyil malesef ama diyeti astıgımdam deyil reglin 3. günü fene şişim anlamadım yag ölç türdüm aynıyım kilo degişimi yok ama baskül çıkdırdı 3 gündür . inarr nasılsa .. yola devam.......

Günaydın ablacım,şükür kavuşturana,arayı açmadan gel tamam mı çok özledik seni biz buralarda...

GÜNAYDIN FISTIKLAR BEN BU HAFTA REGL DÖNEMİNDEYİM VE KİLOM 58,90 ...100 GR VERMİŞİM SADECE AMA WC YE DE ÇIKMADIM KAÇ GÜNDÜR ONUN VE REGL OLMAMIN ETKİSİ BÜYÜK HAFTAYA FAZLASIYLA GİDİCEK ÇÜNKÜ KAÇAMAK YAPMIYORUM VE BİLİOM GİDİCEK:1rolleyes: KİLO VEREN HERKESİ KUTLUYORUM GERÇEKTEN BEN KENDİ BAŞIMA BUKADAR KİLO VEREMEZDİM NORMALDE ÇOK İRADESİZ BİRİYİMDİR. DİYETİSYENLE ANCA VEREBİLİRİM DİYE DÜŞÜNÜRKEN BURAYI SİZLERİ BULDUM İYİKİ BULMUŞUM YAA SÜPERİZ kaydirigubbakcemile5

08:00... 1 YEŞİL ELMA

09:30... 2 DL. KZ. TM EKMEK+SALATALIK+DOMATES+BİBER+PEYNR+ÇAY

13:00... 1 TB. Z.YAĞLI PATLICAN+YOĞURT

19:00... 1 TB. Z.YAĞLI PATLICAN+YOĞURT

22:30... 1 YEŞİL ELMA

ÖĞLEN VE AKŞAM AYNI OLDU İŞYERİNDE VE EVDE PİŞTİ OLDUKKK

Günaydın,Geçmiş olsun canım şimdi nazıl kızın birazdaha iyimi bayanssulusmile

İlk hafta için :lepi:alkisalkisalkis süper canım tebrik ediyorum

teşekkürler canım şuan iyi bugün kreşe gitti bende işe geldim. Allahtan kendi işimiz.izin almak sorun olmuyor .çiçekçim aslında daha fazla vermiştim ama dün düzensiz beslenmemin acısını bugün gördüm.olsun böylelikle yanlışımı anlamış oldum.yerimseniben

hazır girmişkem bide sopa atıp öyle çıkayım menü nerde gözde...:mymekalmamışşş açmı gez dedik len .:umursamaz:
kıslar tebrik ederim sizleri ....
tek gözüme çarpan ikramın isyanıydı ....
ikracım senden ricam biraz sabır biliyorum daha evvel daha koly veriyordum diyorsun ama kendime .bünyeme ,montiye biraz zaman tanı a.s

çiçekim kıs eski verenleri verdikleri kilolar yok listede onları yazmamışın .....bayanssulusmile

zilim hala yok gelmemiş ....bilmiyorumkismile

maytabım senide kutlarım bacım ..:hooray:yeterrrrrrrrrrrrrr iskelet olacan ..:sm_cool::roflol:
hayırlı cumalar bu arada ....
ben olmayınca buralarda sessiz kalmış cadılar sizi ..klava:

haklısın abencim sabredicem bu hafta daha dikkatli olucam biraz farklılık yapmaya çalışıcam menülerimde ne tavsiye edersin süt ve süt ürünlerini mi arttırayım yoksa aynı sistemde devam mı

Kilo veren herkesi kutlarım kızlar.
Asılalım Montiye aynı hızla.
Bakın kaçamaksız ve hatasız yapanlar nasıl veriyor.

dünkü menüm

sabah 3 çilek
kahvaltı 6 zeytin az yağsız peynir 2 dilim tam.buğ.ekmeği yarım domates s.biber

öğlen patlıcan yemeği yoğurt salata

arada çilek

akşam tavuk ızgara ayran salata

gece yarım elma

Aeben abla biz kızlarla konuşurken sürekli olarak yapanları görelim diye o tabloyu oluşturmak istemiştik hani düzenli ve bizimle olanları ama senin istediğin gibide yaparım ben...

haklısın abencim sabredicem bu hafta daha dikkatli olucam biraz farklılık yapmaya çalışıcam menülerimde ne tavsiye edersin süt ve süt ürünlerini mi arttırayım yoksa aynı sistemde devam mı
ikracım sen bünyeni dah iyi bilirsin sen mezro ölcüsü almamışmıydın?*
bazı bünyeler alışana kadar vermez sonra birden sokülür sen 1 ayı bir tamam la montide kaçamaksız eger vermessen o zaman çözüm ararız biraz sabır ...
tam menülerin nedir bilmiyorum tam takip edemedim kaçamagın olmay bilir . ögün vakitlerine dikkat et . her ögün ve arlarının arsında 3 saaat geçmesine dikkat et biraz ... gece ara aögun yapma bakalım(çok acıkırsan çoç az bişi ye ama .)
suyu bol iç yeşil çayda iç bak ...
birdesen sadece cuma tartılıyorsun dimi... şöyle bir durumda olabilir gün gün insanın kilosu farklı çıkıyor ben salı sabahı 61.5 dun şimdi nerdeyse 63 .laelaelaelaelae ama kilo almadım biliyorum ..a.s sendede öyle bir durum oluyor olabilir . bu normaldir birde tuza dikkat et. a.s süte okadar çok yüklenmene gerek yok .... menülerinde et bol oluyor genelde dimi tavugu seviyorsun ama yagına çok dikkat et...
bide geçenlerde et yerken ne yenmeyeceklere çok dikkat etmelisin küçük ayrıntı gibi göründese önemli bu konuda bak maytabım bir açıklama yapmış etle baklegiller bereber pişirinde bile yemiyoeum demiş bunlara birazdaha dikat . eninde sonunda gidecek bu kilolar bakarsın sende birden çözülme olur her bünye farklıdır arkadaşım kimse bi digeri gibi kilo vermiyoru bunu görüyoruz buda dimi.a.s

kıslar harf hatalarım oluor hızlı yazıyorum bazanda okumadan gönderiyorum vakit den dolayı o yüzden bu konuda özür dilerim sizden ...:1hug:

Aeben abla biz kızlarla konuşurken sürekli olarak yapanları görelim diye o tabloyu oluşturmak istemiştik hani düzenli ve bizimle olanları ama senin istediğin gibide yaparım ben...
anladım çikekim güncel liste yanı tamam canım senin yaptıgın uygun o halde teşekkürler .:1hug:
listenin başlıgına ekle o zaman şu an yapanlar diye opuyorumnanaktan

abencim çok teşekkür ederim kısa zamanında banada cevap verdiğin için hepsine dikkat edicem canım dediklerinin bi çoğuna dikkat etmeye çalışıyorum ama şimdi daha dikkatli olucam ne olursa olsun montiyi bırakmıycam çok sağol abencim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…