Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kızklar selam
ani dışarı çıktım yeni geldim yazamadım
napıyonuz boşlamayın burayı aeben yok diye bende de oklava var heeee :)))
şaka şaka
çok mutluyum yaa sosyete pazarına gittik bikaç parça şey aldım kendime
benim altım 40 üstüm 42 bedendir normalde herşeyin bol gelmesinden belli zaten bi bady aldım eve geldim giydim cukk oturdu fazla bişey fışkırmadı etiketine bi bakiim kaçmış dedim anam 38 miş şok oldum 2 beden incelmiş üstüm bide tunik aldım çok dar olmasın diye 40 aldım onu çok mutluyum zevinçliyim paylaşiim dedim yoldaşlarımla bu sevincimi:)

süpersin maytabım . Darısı benim ve burdaki bütün arkadaşların başına inşallah . Yürüyüşe başlayayım dedim bugün burda baya yağmur yağıyor . Bende plates yapayım artık evde ne yapalım .

ooo maytapım çok güzel bir haber bu herkes bugün inceldiğini haber veriyor....amanın yaz geldi bizim kızlar gerçekten çıtır olma yolunda hızla ilerliyor,tebrik ediyorum tatlım bu arada sen artık 2.aşamayı yapıyorsun diymi 1.bitti
Birde sen 1.aşamayı nekadar yaptın ideal kilona geldin ??

yok tatlım hala 1. aşamadayım ben kaçamak felan yok 2 ayı doldurmak niyetim 1. aşamayla
son zamanlarda haftaa 800 -1000gr gidiyo çok şükr
tam 30 martta başladım mayısın 30unda 2ay dolucak 7küsür verdim işte çizelgedeki doğru
bu arada 53 e fwelan inmek istiyorum
ve başta kaçamak yapmaya hiçniyetim yok biraz otursun kilom geçersem 2. aşamaya 50 gi ve altıyla beslenicem
kaçamaksız hayata alıştım doğrusu
hafifim hafifsin hafif:)))

peki canım,kaçamak yapmadın çok güzel,peki bunun yanında ekstra neler yapıyorsun spordur bitki çayıdır,neler var hayatında ekstradan :kedi:

maytap süpersin kuşum.

Nasıl özeniyorum size ya valla haftada verdiğiniz kiloları duyunca. Aman maşallah diyim de nazar değmesin.

peki canım,kaçamak yapmadın çok güzel,peki bunun yanında ekstra neler yapıyorsun spordur bitki çayıdır,neler var hayatında ekstradan :kedi:
spor olarak haftada 3 gün 3-4 km kadar oluyo herhalde burda bi koru var onun etrafında 2 kez dönüyorum
bide titreşimli kemerim var eğer aklıma gelirse yada gözüme çarparsa onu takıyorum belime ama işe yaradığını sanmıyorum çünkü hala şikayet ettiğim bi bölgem göbeğim
bitki çayı olarak yeşil çay yada elma çayım var doğadan onu içiyorum oda hergün değil
yani hayatımda en düzenli yaptığım şey monti şuanda ne sporum spor ne de düzenli bitki çayı

maytap süpersin kuşum.

Nasıl özeniyorum size ya valla haftada verdiğiniz kiloları duyunca. Aman maşallah diyim de nazar değmesin.
iremcim bende ilk 2 hafta fazla veremedim aeben 20.günden sonra gidecek dedi hakkaten öyle oldu bende
ben bide bazı şeylere çok dikkat ediyorum
mesela bakliyetı artık etsiz yapıyorum etli yapıp sadece bakliyat kısmından almıyorum
yada patateslerini havuçlarını ayırıp bezelye yemiyorum mesela suyuna geçiyordur nişastası şekeri diye
akşama bezelye yemeği var yoğurt çorbası ve bulgur pilavı var
ben de kendime 1 tane uskumru kızartıcam napiim hiç yiyebileceğim bişey yok
bunlara dikkat edersek bence olur bi zincir var o zinciri kırmak önemli
benim asla hayal bile edemiyeceğim 11 sene önceki kiloma dönmek üzereyim
gerçekten burdakiarkadaşlarıma aebenimize minnet doluyum
başta Allahıma her gün şükrediyorum bu günleri görebildiğim için

günaydın kızlar . ben bu hafta aynıyım malesef . 62,5

dün yediklerim
sabah
1,5 haşlanmış yumurta
1 adet domates
1 adet salatalık
az peynir

öğlen
1 tabak menemen
1 kase cacık

ara
3 adet gün kurusu

akşam
1 tabak pırasa
salata
yoğurt

ara
1 avuç fındık ( bu olmadı eşime çerez koydum çayın yanına bende 8 -10 tane fındık tırtıkladım .)

Günaydın kızlar bende aynıyım 73.5
Bikaç hafta aynı kalırım muhtemelen.
Hep böyle oluyor çünkü.

yulaf ezmesi aldım yerim diye ama tadı hiç hoşuma gitmedi . yiyemedim onun için çöpe atmak zorunda kaldım .

Günaydın kızlar
Bugünkü kilomda 1.4 azalma var ayyy bu hafta ben çok mutluyum ve kendimdende umutluyum açıkçası
yaza kadar gidecek sanırım hepsi :))

Dünkü Menüm

Kahvaltı Öncesi
3 t.kayısı

Kahvaltı1.5 dl tam buğday ekmeği,salatalık,domates,peynir

Öğle
Ton balıklı salata, ayran

Ara
4.t.kayısı,1 avuç kiraz

Akşam
2tavuk but fırında,salata(yoğurt yoktu yiyemedim)

Ara
3 badem,1 bardak kakaolu tarçınlı süt

Su:3lt-3 kupa yeşil çay
Spor 20 dk egzersiz hareketleri

günaydın kızlar moralim çok bozuk bu haftada umutluydum ama tam bir kilo almışım nerde hata yapıyorum bilmiyorum okadar dikkat ediyorum kaçamak yapmıyorum menülerimi görüyorsunuz hafta sonu bile kaçamak yapmadım ama kilomda artış olmuş çok moralim bozuldu kilom 83

yulaf ezmesi aldım yerim diye ama tadı hiç hoşuma gitmedi . yiyemedim onun için çöpe atmak zorunda kaldım .

Yulaf ezmesi harici bende herşeyi yerim canım,tadı bildiğin saman gibi bende hiç yiyemiyorum ama mecbur kalırsamda yerim gibime geliyor çünkü az önce 2tane yumurta yedim ekmeksiz peynirle :sinifsinif:

Günaydın canım.senin menülerin çok güzel oluyor gerçekten ama canım acaba yediklerini mi değiştirsen bak ben öyle yaptım hızlanma oldu birde yeşil çay ve su içiyormusun menülerinde gözüme çarpmadı ama.
Yediklerini farklılaştır arada,sürekli aynı şeyleri yiyincede vucut otomatik duruyor yani bende öyle oluyor ama 1 kg almış olmanı açıklayamıyorum bende tatlım normalde kaçamaksız yaptığımızda sonuçları sende biliyorsun çok güzel oluyor :sinifsinif::kedi:

canım yazmıyorum ama her sabah aç karnına kekik çayı gün içinde 1 barak yeşil çay bi bardak da form çayı içiyorum 2 lt su bunların sabitledim ama bende anlam veremiyorum senin dediğin aklıma geldi acaba vucut alıştımı diyorum kendi kendime ama bu hafta dediğin gibi yediklerimi değiştirerek deniyeceğim çok sağol canım

Yulaf ezmesi harici bende herşeyi yerim canım,tadı bildiğin saman gibi bende hiç yiyemiyorum ama mecbur kalırsamda yerim gibime geliyor çünkü az önce 2tane yumurta yedim ekmeksiz peynirle :sinifsinif:

mecbur kalsamda yulaf yiyemem diye düşünüyorum . çok miğdem bulandı sabah sabah . ben yumurtayı çok severim onun için her türlüsünü bıkmadan yerim .

İlk aldığımda ben de hiç sevmemiştim ama kayısı incir ceviz falan derken bide ne kadar tok tuttuğunu görünce vazgeçilmezim oldu bir gün normal kahvaltı bir gün ondan yiyorum bi şans daha mı versen naz cım atmadan

Gelelim kiloma resmen ödüm koparak çıktım tartıya gerçekten koptu ama çok fazla kaçamağım oldu bu hafta toplamda 3 dilim çikolata soslu kek 1 tane fıstık sarma 1 dondurma 1 köstebek bi hafta içerisin de gün gün oldu tabi aynı günde değil dengelemek için de mercimek ve salataya abandım ama tartıya çıkarken kendime söz verdim bidaha bu korkuyu yaşamamak için yapmayacağım kilom 57.100 100 gr vermişim korktuğum şey bu yediklerimin bir yerde birikip bir sabah oho hooo bak ben burdaydım demesi Allah saklasın:gitme:ya bu arada aeben nerde ya diğer sayfalara baktım hiçbişi anlamadım yokluğu hakkında:uhm:

Geçen haftalarda bende her öğünde tavuk ekliyordum canım.Baktım olmuyor,kahvaltılarımda hep aynıydı onları arada bir değiştirmek lazım mesela bu hafta dün bir tek tavuk yedim.bundan sonra böyle değiştire değiştire yapıcam,azıcık şaşırtmak istiyor galiba birde sabahları kahvaltı öncesi varya oda çok önemli diye düşünüyorum ben

mecbur kalsamda yulaf yiyemem diye düşünüyorum . çok miğdem bulandı sabah sabah . ben yumurtayı çok severim onun için her türlüsünü bıkmadan yerim .

Yumurtayı bende çok seviyorum ama alerjim var ona benim hem fazla yiyemiyorum hemde ilk defa aç karnına ekmeksiz yedim ya çok tuhaf geldi ama alışmam gerek hayatımı artık bu şekilde sürdürücem çünkü...Yulaf'a gelince bu diyetle sevmediğim çoğu şeyi ekledim canım hayatıma eklemek zorunda kalırsam zayıf ve sağlıklı olmak adına yerim cokacimcoooksengözlerimebaksanab

Günaydın canım.sen 2.aşamadasın diymi onun için bu kadar çok tatlı yedin lmaz: ama bence 1 hafta içinde yapılan kaçamakların çok olmuş gibi geldi.bilmiyorumkismile amcam kaçamak yapın diyor ama sen nerdeyse hergünü kaçamakla bitirmişsin tatlım bence önümüzdeki haftayı çok düzenli beslenerek geçirki bu yediklerin + hanene yazılmasın çünkü çok güzel kilo verdin amcamda sende...
Aeben ablamın pc bozukmuş dün nazlı söylemişti burda.gelse keşke artık ya..burası onsuz hiç olmuyor
Sopalarını ve bize kızmalarını özledim artık kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…