Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

çiçekimbu eksik sanırım hepsini yapmadın ....
tabı siz hazırlayın ben eklerim ...
ama ben montiyle 78 den inmedim kuzular onuda belirteyim yanlışlık omasın ..opuyorumnanaktan

abla ben 1.sayfadan baktım ama tam olarak anlayadım.devam eden arkadaşlar buraya yazacak bilgilerini bende listeye ekleme yapacağım
senin aşağı tablonda gördüm yaptım ben bunu kaydirigubbakcemile3
sen kaçla başladın söyle ben düzenlemeyi yaparım kaydirigubbakcemile5

aebencim adet sonundayım artık damla damla geliyo sanırım ondan hergün 100-200 gidiyo bu hafta olamamda haftaya olabilirim takımdan mezun ama moıntiden devam yazdım 6.takıma
okudum maytabım ama bence ne kadarr kilo vereceksen sonuna kadar takımdada kal neden erkenden mezun olucaksın onuda anlamadım zemuszemus

abla ben 1.sayfadan baktım ama tam olarak anlayadım.devam eden arkadaşlar buraya yazacak bilgilerini bende listeye ekleme yapacağım
senin aşağı tablonda gördüm yaptım ben bunu kaydirigubbakcemile3
sen kaçla başladın söyle ben düzenlemeyi yaparım kaydirigubbakcemile5
ha hay benim iş karışık hengi başladıgımı yazayım ...:roflol::roflol:
sen kafana göre yaz .... ilk başladıgımda 69 du 1.5 ayda 7 kilo ondansonra 2. aşam deyim ... 2 . hafdadırda kaçamaksız tekrar 1. aşama ....63 den 61.5 diyeyim ...
hedefim şu anda 60 güzelim ....idaal hesaplara kalırsak benim iskelet olmam lazım ...:1shok:lülülülülülü

okudum maytabım ama bence ne kadarr kilo vereceksen sonuna kadar takımdada kal neden erkenden mezun olucaksın onuda anlamadım zemuszemus

bilmem takımda gereksiz yer kapladıımı düşünüyorum ondan mezun olmayı düşünüyorum ama yer varsa devam ederim

MoNtıGnAc SaĞlıKLı BeSlEnMe KaMpI

:nazar:|***KK Nick***|***BaŞlAnGıÇ KilO***|***Şu AnKi KiLo***|***HeDeF KiLo***|***İdEaL KiLo***|

1| AeBen |69|61.5| 60 | 60 | | |
2| CaGlAyAn CiCeK |86|77.9| 65| 55 |
3| MmMf27|62.8|55.9| 54.9| 51 |
4| NaRiN_NaZeNiN|75|75| 65|59 |
5| BeBiK85|66.2| | 50| |
6| ReFeRaNs|77.4|67.3| | |
7| SuLtAn GiBi|66.0|59.0| | |
8| İrEm ÖzGe|77.8|73.5| | |

kafamçokkarıştı ben abla 69 başlangıç yazdım.O zaman hedefte ideal'de 60 olsun sen değiştirmek istersen ayarlarız tekrardan burdan.:uhm:

gunaydin kislarr zemuszemus
dunku menumu yazmamistim hemen yazayim
sabah 1 dilim tam bugday ekmek,diet marmelat ,peynir,zeytin,capuccino
ara yesilcay
oglen yumurtali ispanak yaptim ama yiyemedim fazla yaninda yogurt
ara 1 elma 1 erik
aksam 2 parca tavuk biftek izgara,1 domates,ayran

bugunki menumu sonra yazayim ne pisirecegime karar vermedim henuz kafamçokkarıştı

MoNtıGnAc SaĞlıKLı BeSlEnMe KaMpI

:nazar:|***KK Nick***|***BaŞlAnGıÇ KilO***|***Şu AnKi KiLo***|***HeDeF KiLo***|***İdEaL KiLo***|

1| AeBen |69|61.5| 60 | 60 | | |
2| CaGlAyAn CiCeK |86|77.9| 65| 55 |
3| MmMf27|62.8|55.9| 54.9| 51 |
4| NaRiN_NaZeNiN|75|75| 65|59 |
5| BeBiK85|66.2| | 50| |
6| ReFeRaNs|77.4|67.3| | |
7| SuLtAn GiBi|66.0|59.0| | |
8| İrEm ÖzGe|77.8|73.5| | |

kafamçokkarıştı ben abla 69 başlangıç yazdım.O zaman hedefte ideal'de 60 olsun sen değiştirmek istersen ayarlarız tekrardan burdan.:uhm:
eline saglık çiçekim ...:1hug:

dünkü menüm

sabahtan ögleyene kadar 1 taze kayısı 1 bardak yagsız süt (çok yogundum)

öglen : 1 tabak kurufasulye - domates sögüş - ayran

ara : elma

ara :4-5 çilek 3 taze kayısı

akşam : fırında tavuk- salata - ayran

ara :3-4 kaşık çekilmiş fındık - kayısı

aralarım çok fazla olmuş yaaaaa ohaoldumsmile

Cumartesi gününden beri gribim kızlar , 3 gündür hiç uygun beslenemiyorum monti ye, yediğim sadece portakal suyu, limon suyu (neredeyse 3 litre-su ile karışık), light tonbalığının üzerine limon sakıp onu yiyiyorum, birde ekmek arası peynir, midem başkasını almıyor, arada da ıhlamur içiyorum, aspirin içiyorum o kadar. Perşembeye kadar falan düzelirsem düzeni otutturacağım inşallah :hulya:

Cumartesi gününden beri gribim kızlar , 3 gündür hiç uygun beslenemiyorum monti ye, yediğim sadece portakal suyu, limon suyu (neredeyse 3 litre-su ile karışık), light tonbalığının üzerine limon sakıp onu yiyiyorum, birde ekmek arası peynir, midem başkasını almıyor, arada da ıhlamur içiyorum, aspirin içiyorum o kadar. Perşembeye kadar falan düzelirsem düzeni otutturacağım inşallah :hulya:

çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

Kızlar beni de listeye eklemeniz mümkünmü, yoksa herkesi almıyormusunuz bilmiyorumkismileaklinialirimsmile

günaydınlar

dünkü menüm
kalkınca sirkeli su sandoloz ve 1 kuru kayısı

kahvaltı t,b,ekmeği yağsız beyaz peynir söğüş
öğle kabak yemeği ayran domates söğüş
ara kuru kayısı 2 tane
akşam fırında sebze kızartma spagetti sarımsaklı yoğurt

3 yeşil 1 form çayı bol su 30 dk spor
benden bu kadar

simerenya geçmiş olsun canım
benim de bademciklerim şişecek gibi dökülüyor vücudum

liste çok güzel olmuş bu arada bizi de ekleyeceksiniz dimi
acayip motive ediyor insanı
öpüldünüz

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

Sağol canım, kitabın gelmiş öyle okumuştum, hayırlı olsun, bende kitapçılara baktım ama bulamadım, netten sipariş edeceğim sanırım, ergenlikten menepoza olan kitabı aldın dimi narin? Neredendi adını söyleyebilecekmisin canım ?

Kızlar beni de listeye eklemeniz mümkünmü, yoksa herkesi almıyormusunuz bilmiyorumkismileaklinialirimsmile

CAnım geçmiş olsun öncelikle monti topiğinde olan herkesi alıyoruz canım,opuyorumnanaktan
sadece sen orada yazan bilgilerini bana ver ekliyim hemen senide kaydirigubbakcemile5

:eek:klava:tam dayaklıksın varya ....kaydirigubbakcemile3Şeniz

kızlar tektek menü yorumunu iremcim maytabımsizlere bırakıyorum ..:içelim:..çıkmam lazım ..sempatiksalakcinni
gördügüm kadarıyla güzel menüleriniz ...
uyarmak istedigim ekmek. makarna. baklagil , menülerinizde fazla yag vede yaglı süt ürünü kulanmayın ....a.s.

bezelye ,mercimek . fasulye ,nahut la beraber kesinlikle et yemeyin .....ve bu ögünlerinizdede münkün oldugunca az yag kulanın ......

X