Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Neyse çiçekim sağlık olsun.
Ben çıkıyorum sana Şebnemin lisyeti mail attım.
Yarın görüşmek üzere.

kadınlar kulübünde tablo yapılabiliyor
ama nasıl yapıldığını tam bilmiyorum aramak yada bilene sormak lazım
benimde başlangıç kilom 62.8 şimdiki 55.9
hedefim çizelgemde 54.9 ama o kiloya indiğimde takımdan mezun olucam inşallah asıl hedefimi 51e çekicem o zaman
bu arada listeyibende istiyorum

Günaydın herkese aeben ablam dün gece bize bir ceee yapıp gitmiş sadece :))
Bu hafta hepinizden hergün 200-300 gr arası gitsin inş.cumayada bol kilo vermiş olarak gireriz inş.kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

Dünkü Menümü yazıyım

Dünkü Menümü yazıyorum ;

Kahvaltı Öncesi

2tane Kivi

Kahvaltı
1dl tam buğday ekmeği,salatalık,domates,kk peynir
Yeşil çay

Ara
4 erik + yeşil çay

Öğle
1 tabak nohut yemeği,salata,ayran

Akşam
4 erik+1 bardak ayran+yeşil çay

Gece
1 kayısı,1tek kiraz

(Akşam yemeğimi iş yerinde böyle geçiştirmek zorunda kaldım bütün gece dışardaydım hiç eve gitmedik bile,gece 11 gibi eve gelince sadece gece arası yapıp yattım.)

Su:2.5lt + 3 kupa yeşil çay

MoNtıGnAc SaĞlıKLı BeSlEnMe KaMpI

:nazar:|***KK Nick***|***BaŞlAnGıÇ KilO***|***Şu AnKi KiLo***|***HeDeF KiLo***|***ıdEaL KiLo***|

1| AeBen |78|61.5| 60 | 60 | | |
2| CaGlAyAn CiCeK |86|77.9| 65| 55 |
3| MmMf27|62.8|55.9| 54.9| 51 |
4| NaRiN_NaZeNiN|75|75| 65|59 |
5| BeBiK85|66.2| | 50| |
6| ReFeRaNs|77.4|67.3| | |
7| SuLtAn GiBi|66.0|59.0| | |
8| ırEm ÖzGe|77.8|73.5| | |

Kızlar ben liste yaptım ama bakın bakalım beğenecekmisiniz,dün konuştuktan sonra buraya yazanları ekledim ama yalnışım varsa düzeltin olur mu ?

Son düzenleme:
günaydın canım sürekli güncelleyecekmisin
liste süper olmuş bu arada dediğim buydu benimde
aeben ilk sayfaya eklese bunu arada kaynamasa

Günaydın canım,evet sürekli güncel bir liste olacak bu,aeben ablam gelsin onada sorarız her hafta kilo bildiriminden sonra ben bunu güncellerim yada o yapar nasıl isterse

herkese günaydınnnn opuyorumnanaktan

çiçekcim liste çok güzel olmuş ellerine saglık.benim ideal kilom boyuma göre internetteki tablolara göre 59 ama bi ara diyetisyene gidiyordum o ideal kilo olarak 65 yeterli senin için demişti.sen bilirsin ideal kiloma ister 65 yaz ister 59 canımmm yerimseniben

saol canım beğenmenize sevindim 59 olarak değiştirdim ablamya,hedefimiz çok olsun yılmadan gidelim bu yolda emin adımlarla tabii sende istersen

Günaydın canım,evet sürekli güncel bir liste olacak bu,aeben ablam gelsin onada sorarız her hafta kilo bildiriminden sonra ben bunu güncellerim yada o yapar nasıl isterse

ozaman herhafta cuma günün tarihinide bir sutün acıp yazarsın canım.aeben abla tarih tarih yazıyorduya hani.bu haftalık listenin olması çok iyi oldu ellerine saglık canımm

hayırlı sabahlar güzel hatunlar........

oh maşllah herkesgene tıkırdamış .... maytabım buna acele yav bu hafta hedefine geliyormusun ne ???

kıslar dün dışardaydım sabahda çok işim vardı girememedim ..
muhtemelende bugünde dışardayım kızımın toplantısı var mühtemelen gdicem ....
menülerinize iremcim ve maytabım yorum yaparsanız çok mutluolrum ....

hafta sonu bozmadım ama düzensizlik yüzünden gene kilo artmıştı ama dün hepsi ucmuş ... bu sabahda 61.5 la uyandım ... bu arada reglde yeni geliyor belirtisi geldi....
yanlız ben mezroda gene incelmişim ...:))))
baskül inad ediyor bu gidişle ben 5 rakamlara inmeden 38 beden olacam galiba ..
dün dışarda bi kaç şey denedim kıslar bende çok incelme var gözle görünür helede bu sırallarda . baskülde fazla belli olmasada bu sabah iyice fark ettim ... hedef ölcülerim olan ölcülere gelmişim nerdeysa belim 70 olmuş ...

sizler ne alemdesiniz ..ne tablosu bu kıslarcım size yardımı olcaksa eklerim 1. sayfaya tabi seve seve ...

Abla sürekli görelim gözümünüzün önünde olsun istiyoruz.
Başlangıç kilomuz hedef kilomuz,şu anki kilo ve hedef kilomuz var içinde ben yaptım birşeyler ama 659 sayfada kaldı istersen bir bak sende

:nazar:|***KK Nick***|***BaŞlAnGıÇ KilO***|***Şu AnKi KiLo***|***HeDeF KiLo***|***ıdEaL KiLo***|

1| AeBen |69|61.5| 60 | 60 | | |
5| BeBiK85|66.2| | 50| |

Listemiz bu

Son düzenleme:
aebencim adet sonundayım artık damla damla geliyo sanırım ondan hergün 100-200 gidiyo bu hafta olamamda haftaya olabilirim takımdan mezun ama moıntiden devam yazdım 6.takıma

ozaman herhafta cuma günün tarihinide bir sutün acıp yazarsın canım.aeben abla tarih tarih yazıyorduya hani.bu haftalık listenin olması çok iyi oldu ellerine saglık canımm

saglıklı bir şekilde inşallah hedefimize ulaşırız hepberaber canım :eek:

evet bende öyle düşünüyorum sürekli yeni sayfaya taşırız.gözümüzün önünde olur.
İnş.yaza kadar incecik olalım inş.:lepi::Saruboceq:

1| AeBen |78|61.5| 60 | 60 | | |
5| BeBiK85|66.2| | 50| |

Kızlar ben liste yaptım ama bakın bakalım beğenecekmisiniz,dün konuştuktan sonra buraya yazanları ekledim ama yalnışım varsa düzeltin olur mu ?
çiçekimbu eksik sanırım hepsini yapmadın ....
tabı siz hazırlayın ben eklerim ...
ama ben montiyle 78 den inmedim kuzular onuda belirteyim yanlışlık omasın ..opuyorumnanaktan

X