Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Selam herkese a.s.
bir süredir diyet yapmak istiyorum fakat hep kendimi tutamayıp,verdiğim kiloları gerialdığımdan cesaret edemiyorum.sizler bana cesaret verdiniz,çok kolay filan diye yazıyorsunuz ya,ben de ümitlendim biraz kendim için.bir kaç güne kadar ben de başlayacağım sanırım.ben de kitabı filan yok,tamamen buradan sizin paylaştıklarınızdan faydalanıcam a.s

Ama ama canım çekmişti,vurma dur tamam yemem bir daha ...:roflol:şaka bir yana Aebenöğün dışı tüketmeyin dedi diye hatırlıyorum nedensebilmiyorumkismile

Öğün dışı leblebi mi tüketmeyin dedi ben bilmiyorum ama öğünde de leblebi yemek yasakkk deel mi bebem. Neyse aeben abla cevaplar bunu.

değilimmmmafoldumben

O zaman şekercim mutlaka bir daha ki tartında fazla gidecek. Zaman zaman duruyor bikaç gün. Bir süre tartılma. :1hug:

selam safişcim hoşgeldin aramıza elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız
derinle ıcır ve bende burdayız

Selam herkese a.s.
bir süredir diyet yapmak istiyorum fakat hep kendimi tutamayıp,verdiğim kiloları gerialdığımdan cesaret edemiyorum.sizler bana cesaret verdiniz,çok kolay filan diye yazıyorsunuz ya,ben de ümitlendim biraz kendim için.bir kaç güne kadar ben de başlayacağım sanırım.ben de kitabı filan yok,tamamen buradan sizin paylaştıklarınızdan faydalanıcam a.s

Hoşgeldin şekerim. Eminim sende kolaylıkla yapacak ve kilolarından kurtulacaksın.
Yalnız neden bikaç güne kadar hemen yarın başla bence. a.s

Selam herkese a.s.

hoşgeldin canım,bende yeniyim burda herkes birbirine yardımcı oluyor,bilmediklerimizi beraber öğreniyoruz sende gel hep beraber yaparız.hem motivasyonumuzda artıyor böylece

İrem&özge yemedim canım,zor tuttum kendimi ama değdi,güzelce kahvaltımı ettim sonuçta,aşırıya kaçmadım ama teşekkür ederim destekleriniz için iyiki varsınız.

Çiçekim aferim valla. Yiyeceğimiz günlerde gelecek. Zamanında çok yedik kararımızı bilmedik şimdi hiç yiyemiyoruz. ıdeal kilomuza ulaşalım sonra yine yicez ama aşırıya kaçmadan.

Çiçekim aferim valla. Yiyeceğimiz günlerde gelecek. Zamanında çok yedik kararımızı bilmedik şimdi hiç yiyemiyoruz. İdeal kilomuza ulaşalım sonra yine yicez ama aşırıya kaçmadan.

çok haklısın zamanında düşünmeden yediğimiz için şimdi bunu yapıyoruz zaten,sen nasıl oldun başlayabildin mi bugün montiye annemdeyim diyordun ne zaman kavuşuyorsun yeni evine :1hug:

Aebencim benim dünkü menümü inceler misin,ana öğünde leblebi yemekle yanlış yapmışım galiba,leblebiyi ara öğün olarak mı tüketiyoruz....bilmiyorumkismile

günaydınlar herkese
dün yediklerim

3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
yarım domates
1 adet salatalık
kk kadar beyaz peynir
4 adet zeytin

ara
1 avuç fındık + ceviz karışımı

öğlen
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 adet salatalık

ara
1 avuç ceviz+fındık

akşam
1 tabak yeşil mercimek yemeği
3 yemek kaşığı yoğurtlu bakla
salata
menün güzel nazlım ama dün dedigim gibi et türü peoteine biraz agırlık vermen lazım böyle yavaş gidersin .. cerezlere dün yorum yamıştım dimi.. iremimde söylemiş . dikkat ...
Günaydın Herkese dün ki menümü yazdım hemen

Sabah
Yeşil çay,1 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık,peynir

Ara : 1 avuç beyaz leblebi,yeşil çay

Öğle : Tavuk ızgara,salata ve ayran

Ara : 3 kuru kayısı ,Elma(farklı farklı saatlerde yedim ) ,yeşil çay

Akşam : Yaz türlüsü(taze fasulye,patlıcan,kabak ve domatesten yaptım )
yarım Haşlanmış tavuk göğsü,salata,ve 1 kase yoğurt

Su :3 lt - 3 bardak yeşil çay
menün ço güzel tebrikler .. kahvaltıyla öglen arası açıkıyormusun ara yapmışında... acıkıyorsan bi mahsuru yok . ama açıkmanın sebebi belli kavaltıda ekmegi az yemen ...a.s ekmekgini artır bak o zaman acıkmassın ....
herkese günaydın şekerler...akşam tükkanı ben kapatmışım,bu sabahta ben açıyorum..yorgunluktan adım atamıyorum,et kesiği olmuş gibi ağrıyor bacaklarım...akşam 22.30'da yatmama rağmen sabah 6 ya kadar uyuyamadım yorgunluktan ve düşüncelerden :uhm: taşınma işini,vakit daraldı,eşimin işleri felaket yoğun,ne yapacağız,ne edeceğiz diye düşüne düşüne bi baktım sabah olmuş..oğluş emmeye uyanmış. sonrada tekrar çalışmaya koyulmak için kalktım aynı hızda toplanmaya devam ediyorum şu andada.birde düşünün evden eve nakliye olayına girdik.herşeyi kendim topladım adamlar pis elleriyle ellemesinler temiz eşyalarımı diye sempatiksalakcinni adamlara ne için para vericez elleme diyor eşim ama küçücük çocukla onların batırdıklarını yıkamaya çalışmayayım diye toparladım valla..bana şans dileyin kızlar...acaip stresliyim.hiç iş yapmak istemiyorum yorgunluktan ama el mecbur yapacağız..kaldıki eşim bu gün nöbetçi.çocukla birlikte bu işleri tek başıma yapacağım artık...bana dua edin şekerler..
delikafaduldenALLAH kolaylık versin zilim ne diyim kolay gele çabuk atlatırsın umarım ....:1hug:
gunaydınn

menüleriniz harıka....

dun sabah ac karnına bır adet yesıl elma 11 de kahvaltı

öglen 2 tabak corba + yogurt

ara şekersız cay + elma

aksam 3 adet haslanmıs kemıklı et + salata + yogurt

kacamagım yok...

gece 2 tane mavi-yeşil diyet bıskuvi yedım bılmıyorum bu sayılırmı?
gece gece ekmek evet canım bunlar diyetine aykırı ....
kaçamagın olmasada hataların bya var...
öglen sadece çorba pek olmamış hemde ne çorbası????içinde neler var?
kırmızı eti akşam yememeye aha uygundur ...a.s
zamanla oturacak merak:1hug:
Merhaba kızlar,
Ben epeydir giremiyorum ama devam ediyorum montiye.
En son 76lıları gördüm bugün... hihoyyyt
Aslında düşününce 26 Martta başlamıştım, bugün 28 Nisan, yaklaşık 81,5 tum.
Vay be, ne güzel bi rejimmiş şu monti... zemuszemus
Kaç zamandır etkili bir yöntem arıyordum, işte buldum, sayenizde öğrendim ve inandım. Artık umutsuz değilim. kaydirigubbakcemile5
Başta aeben ve monti amca olmak üzere hepinize teşekkürler opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktantebrikler feyong...kaydirigubbakcemile5
. ama ben kustum ya neden yazmıyorsunuz aşkaolsun ögreniyorsunuz monti yapıyorsunuz sonra yok oluyorsunuz .:umursamaz:

selam safişcim hoşgeldin aramıza elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız
derinle ıcır ve bende burdayız
sağol kuşum artık ben de buradayım opuyorumnanaktan
Hoşgeldin şekerim. Eminim sende kolaylıkla yapacak ve kilolarından kurtulacaksın.
Yalnız neden bikaç güne kadar hemen yarın başla bence. a.s
inşallah canım :Saruboceq: evde bir takım zararlı maddeler varda :jeyyar: onları tüketelim de bizi cezbetmesin diye yasakkelime
hoşgeldin canım,bende yeniyim burda herkes birbirine yardımcı oluyor,bilmediklerimizi beraber öğreniyoruz sende gel hep beraber yaparız.hem motivasyonumuzda artıyor böylece

İrem&özge yemedim canım,zor tuttum kendimi ama değdi,güzelce kahvaltımı ettim sonuçta,aşırıya kaçmadım ama teşekkür ederim destekleriniz için iyiki varsınız.
bana da tam da böyle bir motivasyon lazımdı teşekkür ederim.

kızlar bu arada benim eşim de yapacak,bizim evde bir rekabet söz konusu yani,bakalım kimdaha çok kilo verecek diye,büyük ihtimalle eşim daha fazla verecektir ama belli de olmaz bu işler dimi aklinialirimsmile

Günaydın arkadaşlaropuyorumnanaktan
Bugün montide 4, günüm daha hiç kilo veremedim,regl döneminde olduğumdan mı tartıya yansımıyor acaba,çok su içimeme rağmen hala çok şiş hissediyorum kendimi...
DÜNKÜ MENÜMÜ YAZAYIM
SABAH Yağsız tost+zeytin+yeşillik
ÖĞLEN etli taze fasülye+yoğurt ve salata+biraz leblebi:kedi:
ARA yerfıstığı ve 5 kuru incir
AKŞAM omlet+salata nerde yagurt süt
GECE meyve
kıslar kusura bakmayın eski mesajları oku onlara vevap yaz derken yenileri okuyamıyorum af edin zaman ... bide kamerataktım pc ye aktarma yapıyorum yavaş . o yüzden kusuruma bakmayım sizlere ierem ve maytabımda bilgi verir ben yokken onların uyarılarına kulak verin .....

gelelim leblebi meselesine ...

samanyolum lablabi ne nohut evet nohut yiyyoruz ama senin menünde tam olmayan etle birlikte nohutu yani leblebiyi yemen .
menün güzel canım ama kırmızılı yerlere dikkat inçir 1 tane ancak yamalisin degeri baya yüksek sen 5 incir yemişin .:umursamaz:

birde meyve yazıp geçmeyin ne yiyorsunuz meyve kaç tana ??????

ben menülerimde dikkat ederseniz çok ayrıntılı yazıyorum ...eger tam randıman almak istiyorsanız lütfen bu özeni sizde gösterinki menülerinizi tam yorumlaya bilelim .:1hug:

sağol kuşum artık ben de buradayım opuyorumnanaktan

inşallah canım :Saruboceq: evde bir takım zararlı maddeler varda :jeyyar: onları tüketelim de bizi cezbetmesin diye yasakkelime

bana da tam da böyle bir motivasyon lazımdı teşekkür ederim.

kızlar bu arada benim eşim de yapacak,bizim evde bir rekabet söz konusu yani,bakalım kimdaha çok kilo verecek diye,büyük ihtimalle eşim daha fazla verecektir ama belli de olmaz bu işler dimi aklinialirimsmile
hoş geldin kolay gelsin ...olumunekankayizsmile

daha önce kengoda eşiyle birlikte yapmışlardı ilk sayfada kilo çizelgeleri var .....1 haftaya kalmadan ögrenirsiniz merak etmeyin . a.s

kıslar kusura bakmayın eski mesajları oku onlara vevap yaz derken yenileri okuyamıyorum af edin zaman ... bide kamerataktım pc ye aktarma yapıyorum yavaş . o yüzden kusuruma bakmayım sizlere ierem ve maytabımda bilgi verir ben yokken onların uyarılarına kulak verin .....

gelelim leblebi meselesine ...

samanyolum lablabi ne nohut evet nohut yiyyoruz ama senin menünde tam olmayan etle birlikte nohutu yani leblebiyi yemen .
menün güzel canım ama kırmızılı yerlere dikkat inçir 1 tane ancak yamalisin degeri baya yüksek sen 5 incir yemişin .:umursamaz:

birde meyve yazıp geçmeyin ne yiyorsunuz meyve kaç tana ??????

ben menülerimde dikkat ederseniz çok ayrıntılı yazıyorum ...eger tam randıman almak istiyorsanız lütfen bu özeni sizde gösterinki menülerinizi tam yorumlaya bilelim .:1hug:

Canım sağol,ben yazarken yanlış yazmışım leblebiyi omletle yedim,birde akşam 2 meyve yemiştim 1 elma 1 portakal...Sağol canım

tamam canım sabah bol peynirli yaptım tostumu 11 de de kakaolu süt içtim 300 ml kadar ben akşam yemiim dolma bari yaa 1 tanecik dolma için şaşırtmiim bünyeyi
bencede bulgur beni hep şişirr hemde bulgur yersen akşam et türü yiymiyceksin buda dez avantaj bence bu aşamada senin için maytap hadi 2 gün işi sıkıtut bacım ...
birde kilo dalgalanmaları normaldir kıslar ben hergün aynı çıktıgımı hiç bilmem çok nadirdir.
kizlar meraba
dun bende 64.400 dum bugun 64,900 ciktim bende bol bolsu icim bari:sinifsinif:
bugunki menume gelince
7:00 1,5 dilim ekmek tam bugday,diet marmelat,peynir,
ara yesilcay
oglen ispanak yemegi ve yogurt
ara yesilcay
aksam henuz belli degil belli olunca yazarim kizlaropuyorumnanaktan
bu menüye akşam beyaz et .. balık yada bol yumurta .yakışır camlıcaolumunekankayizsmile
ya ben bısey sorucam konserve nohut - kuru fasulye serbest mı ?
şöyle cevaplayım konserve bezelye yenmiyor ama tazesi yeniyor .... konservelerden uzak durun bence monti yapmasanızda uzak durun .

aebencim akşama zaten etli yemek yok
bugün zeytinyağlı imambayıldı yapıcaktım dolmayı dün akşa arkadaş bahçesinden toplamış getirdi sürprizz oldu yane ben akşama balıkmı yiyim yoksa aebennnn patlıcandamı yemiim ama balık yersem yoğurt yok biliyon:))) hadi bi yardım et şu garibe

Canım sağol,ben yazarken yanlış yazmışım leblebiyi omletle yedim,birde akşam 2 meyve yemiştim 1 elma 1 portakal...Sağol canım
opuyorumnanaktansamanyolum şöyle diyim ::ha kel hasan ha kör hasan ...kaydirigubbakcemile3
ha etle leblebi ha yumurtayla leblebi...sempatiksalakcinni
okadar takılma bu konuya olur arada .... meyvende iyi afiyet olsun ....olumunekankayizsmile
yanlız şu 5 incir olayı daha olmasın ...yerimseniben.kuru yemişin miktarlarınıda yazalım 1 avucu pek geçmeyin 10. 15 kadar olsun yaniyerimseniben.
işi sıkı tutalım dimi samanyolum yaza ne kaldı ı .olumunekankayizsmile

opuyorumnanaktansamanyolum şöyle diyim ::ha kel hasan ha kör hasan ...kaydirigubbakcemile3
ha etle leblebi ha yumurtayla leblebi...sempatiksalakcinni
okadar takılma bu konuya olur arada .... meyvende iyi afiyet olsun ....olumunekankayizsmile
yanlız şu 5 incir olayı daha olmasın ...yerimseniben.kuru yemişin miktarlarınıda yazalım 1 avucu pek geçmeyin 10. 15 kadar olsun yaniyerimseniben.
işi sıkı tutalım dimi samanyolum yaza ne kaldı ı .olumunekankayizsmile

:roflol::roflol::roflol:Canım çok sağol,daha dikkatli olucam,.....

X